Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Не е ли благотворителен концерт?

Отворих стрийма, колкото за Бионсе :D Другите не са ми интересни.

 

Cu2T5TiWgAEZD7n.jpg

Cu2TjoJXgAQ2qgE.jpg

 

Ще я бия, ако няма Don't Hurt Yourself.

 

Ми не съм сигурен какво е, аз мислех, че са награди. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсе е железна - то не беше концепция, глас, visuals. Обаче много бързо свърши :D Аз съм свикнала да ми прави 15-минутни изпълнения с яко танци и раздаване, изпя 6 Inch и Haunted, които предполагат по-мрачна атмосфера, каза "Благодаря ти, Господи" и... си тръгна. Много странен избор на песни, които трудно се пресъздават на концертна сцена. Не знам от песните ли е, уморена ли е, артистичен избор ли е, обаче това изпълнение беше съвсем лишено от енергия и живец. Може повече.

 

Сега разбирам, че към края на изпълнението нещо станало с обицата й и й прокървяло ухото, изобщо не се забеляза. Страшна е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсе е железна - то не беше концепция, глас, visuals. Обаче много бързо свърши :D Аз съм свикнала да ми прави 15-минутни изпълнения с яко танци и раздаване, изпя 6 Inch и Haunted, които предполагат по-мрачна атмосфера, каза "Благодаря ти, Господи" и... си тръгна. Много странен избор на песни, които трудно се пресъздават на концертна сцена. Н

?

20 минути беше шоуто.

 

6 inch, Hanuted, ALL NIGHT :Vishenka_05:

 

Невероятна е! Всеки път измисля нещо ново! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много странен подбор, това с холограма е много яко.

Мислите ли че за саундтрака на 50 shades darker ще използват някоя от новите песни на Би, и коя ? :3fdb8960598fa63e:

All night би звучала добре. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или Love drought и Hold up би паснала само с малко "по-секси" аранжимент :3fdb8960598fa63e:

Нее, hold up винаги ми е звучала като за анимация :D

 

Ама Love drough - може

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Холд апот" с аранжимент като на Рокет, би била сполучлива за софт порн :Vishenka_05:

Rocket ми е толкова скучна :dontgetit:

 

По-скоро hold up с аранжимент като на Pretty Hurts.

Link to comment
Сподели в други сайтове

?

20 минути беше шоуто.

 

6 inch, Hanuted, ALL NIGHT :Vishenka_05:

 

Невероятна е! Всеки път измисля нещо ново! :Vishenka_05:

Първо пя само първите две песни, след това разбрах, че ще има още и ще закрива концерта, ама ми се приспа. :D Абсурд да чакам два часа за нещо, за което интуицията ми подсказваше, че не е Don't Hurt Yourself. Разбрах, че била планирала и Love Drought, ама нещо не се получило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн и бившата му Пери направо са започнали война в медиите. Вчера излезе новия сингъл на Little Mix "Shout Out To My Ex", чиято премиера направиха вчера в X Factor. Според медиите, текста е насочен към Зейн. Освен това Пери издава автобиографична книга "Нашият свят" с която разкрива подробности за отменения годеж и че Зейн е отменил годежа им със SMS, а той отричаше. Зейн също пуска автобиографична книга Също и някаква нова група пуска албум, в който има песен със заглавие Zayn Malik:

 

http://www.inquisitr.com/3601986/zayn-mali...-text-break-up/

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започвам да вярвам, че Тейлър ще пусне албум скоро. Като цяло логиката ми се основава на това, че има статии с теории кога ще пусне в сайтове като Time, а едва ли има човек в Холивуд, който контролира медиите по-добре от нея. По този начин хем пуска слуха и хората започват да обсъждат евентуален нов албум, хем няма да й се налага да прави дълги промоции, през които да коментира всичките скандали в последните две години и пак да се оплете. Винаги пуска октомври месец.

 

Или ще е Greatest Hits албум - скука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Gaga албума leak-на. Теглете, търсете, споделяйте, че си е таковало таковата :ar: :3fdb8960598fa63e:

 

По-точно с фалшиви линкове и за плащане като при всеки албум. Не знам защо го правят някои хора да лъжат само.

Link to comment
Сподели в други сайтове

A-YO ще е вторият сингъл от Joanne.

 

Инфо?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...