Jump to content

Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Под нивото си ми. Не ме заговаряй!

Не може да защитиш Бионсе и това е! Колко жалко, нали?

Чакаме.ли догодина Тейлър да ги смаже всичките? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фенчета на Галена, Татяна, Яница и сие чалга певици, си позволяват да изказват мнение в тази тема? Че даже и коментират нивото на видеоклиповете на Бионсе и Риана? :1000 (29):

 

Смях :1000 (29):

Това, че харесваме и певици от чалгата, и певици от световната сцена, не ни отнема правото да коментираме и двете, нали? Какво правиш в чалга форум тогава? Ще коментирам на който си искам видеоклиповете. Прехвалената Клептонсе не е изключение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че харесваме и певици от чалгата, и певици от световната сцена, не ни отнема правото да коментираме и двете, нали? Какво правиш в чалга форум тогава? Ще коментирам на който си искам видеоклиповете. Прехвалената Клептонсе не е изключение.

Можеш да коментираш, каквото си искаш. Аз обаче мога да не взимам мнението ти насериозно.

Тъй като звучи нелепо, някой, който се кефи на Яница и други подобни, да коментира качеството на клиповете на Бионсе. Смешно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеш да коментираш, каквото си искаш. Аз обаче мога да не взимам мнението ти насериозно.

Тъй като звучи нелепо, някой, който се кефи на Яница и други подобни, да коментира качеството на клиповете на Бионсе. Смешно е.

Клиповете на Яница са добри за нашите стандарти. Даже такива като "Върнах ти го" и "В пет ми звънни" са на световно ниво. На светлинни години са пред клиповете на Бионсе от последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова тъжно за новородената дъщеричка Виктория на Wisin, която беше само на 1 месец и е починала вчера:(

Принцесата ми току- що почина:

 

Wisin's Heartbreaking Announcement About Newborn Daughter: "My Princess Just Died"

"Thank you, my God, for one month of life, for one month of Victoria. God gives, and God takes away, blessed be the name of the Lord. Princess Victoria, I will see you again in heaven. What immense pain I have, God, please help me. I want to use this moment to thank the millions of people that were praying for our family and our Victoria. Thank you because in all of your gestures and words that you had with us we were able to see God each time," Wisin wrote alongside a photo of his wife with Victoria. "My princess just died."

 

http://www.eonline.com/news/798914/wisin-s...ncess-just-died

Link to comment
Сподели в други сайтове

направо жал ми е за Гага. вече не е интересна

 

a песента на Джъстън е от 2 месеца

 

20.09.2016 - Perfect Illusion - 21 625 397

 

15.09.2016 - Major Lazer - Cold Water (Official Dance Video) - 44 174 949

И има клип с близо 300 милиона... но къде сравняваш боза-флоп с мегахит :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клиповете на Яница са добри за нашите стандарти. Даже такива като "Върнах ти го" и "В пет ми звънни" са на световно ниво. На светлинни години са пред клиповете на Бионсе от последните години.

 

Бионсе не ми е от любимите певици, но сравнението с Яница е неуместно. Клиповете на Бионсе са на светлинни години от тези на Яница. Тя просто има присъствие и знае как да се държи пред камера...един клип не го прави натикана лампа между краката. За заснемане на самия клип, цветове, кадри и т.н да не говоря, то просто е смешно Бионсе-Яница. :dontknow:

 

Тази и песен ми е най-любимата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас, като казаха в един турски сериал - Децата без родители ги наричат сираци но за родителите дето изгубили деца няма дума как да се наричат.

 

 

 

Тя се роди с едно заболяване миналия месец и затова почина. Wisin и съпругата му знаеха това, даже лекарите бяха казали да се прекрати бременността. но Wisin и жена му не пожелаха тъй като имат много силна вяра в Бог и се надяваха, че може да се оправи, ама съдба.............

Това му е трето дете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И заглавието продължава да стои & Gaga скандали. -.-

Не съм го сменил аз, но ми харесва и го оставям. Проблем? :gun_bandana:

 

Иначе комплексирани тролчета без грам познание за музика и разпознаване на талант разбира се, че ще говорят, че Гага е залязла. Те са консуматори, а не ценители. Те искат само ново и ново, за тях угодия няма.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни измислици. Само преди няма и месец, организаторите на Супер бол водеха преговори с Адел, но тя отказа. Преди нея, преговори бяха водени и с екипа на Бритни.

 

Всичко друго преди това са СЛУХОВЕ, а не факти.

Said that to NFL and Pepsi :)

http://pitchfork.com/news/67551-nfl-pepsi-...-halftime-show/

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм го сменил аз, но ми харесва и го оставям. Проблем? :gun_bandana:

Да съм казвал, че ти си го сменил?

 

Просто не виждам смисъл в един vol да се сменят повече от 1 певица в заглавието. Беше Beyonce, като толкова искахте, следващия трябваше да е Gaga, по-следващия Rihanna etc. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...