Jump to content

Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Песента вече падна на 44 място по продажби.

За съжаление абсолютен флоп към днешна дата и не мисля, че клипа ще помогне за да стане хит.

Нямам никакви очаквания към клипа. Ще е нещо като тв версия, според мен.

Песента вече ми омръзна.

 

Завръщането на Гага - *засега* провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно Боби е сменил заглавието. Нали все се мъчи да ни набута Гагата. :whistling:

 

Гага е One Hit Wonder с 3 години кариера.

Редактирано от Simona.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като започне новата ера на Кейти, искам нейното име в заглавието... :3fdb8960598fa63e: Интересно е имената да се сменят във връзка с това кой изпълнител е актуален понастоящем.

 

BTW...

45 Lady Gaga - Perfect Illusion 0.0851

46 Katy Perry - Rise 0.0847

Всеки момент ще стане много забавно... :1000 (29):

 

Не мога да разбера каквото толкова масовата публика не хареса в Perfect Illusion. Песента е страхотна, а продуктът 'Гага' се очертава коренно различен през тази ера (много повече по вкуса ми)! Вярно, че тя самата вече не е така актуална както преди, но въпреки това парчето заслужава по-голямо внимание!

Link to comment
Сподели в други сайтове

, но въпреки това парчето заслужава по-голямо внимание!

Парчето получи достатъчно голямо внимание, имайки предвид огромната реклама на Гага преди това - сериала, оскари, глобуси, супер боу... но просто не се хареса, защото е повърна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно Боби е сменил заглавието. Нали все се мъчи да ни набута Гагата. :whistling:

 

Гага е One Hit Wonder с 3 години кариера.

На мен пък ми харесва заглавието. Не пипайте :3fdb8960598fa63e:

 

И голямо превземане значи. Песента може да е sleeper хит. Вижте как Cheap Thrills избухна чак два месеца след lyrics клипа и доста по-дълго откакто песента излезна с албума.

Гага мачкаше 2008-2011 без конкуренция. Как на това му се казва One hit wonder ми кажи моля ти се??

 

Като започне новата ера на Кейти, искам нейното име в заглавието... :3fdb8960598fa63e: Интересно е имената да се сменят във връзка с това кой изпълнител е актуален понастоящем.

 

BTW...

45 Lady Gaga - Perfect Illusion 0.0851

46 Katy Perry - Rise 0.0847

Всеки момент ще стане много забавно... :1000 (29):

 

Не мога да разбера каквото толкова масовата публика не хареса в Perfect Illusion. Песента е страхотна, а продуктът 'Гага' се очертава коренно различен през тази ера (много повече по вкуса ми)! Вярно, че тя самата вече не е така актуална както преди, но въпреки това парчето заслужава по-голямо внимание!

Това не е типичното Гага звучене. Трудно се харесва от първо слушане, особено ако не си върл фен.

Интересно ми е да видя клипа, но няма да се превъзнасям. Чакам вече албума и баладата с RedOne.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесва заглавието. Не пипайте :3fdb8960598fa63e:

 

И голямо превземане значи. Песента може да е sleeper хит. Вижте как Cheap Thrills избухна чак два месеца след lyrics клипа и доста по-дълго откакто песента излезна с албума.

Гага мачкаше 2008-2011 без конкуренция. Как на това му се казва One hit wonder ми кажи моля ти се??

Това не е типичното Гага звучене. Трудно се харесва от първо слушане, особено ако не си върл фен.

Интересно ми е да видя клипа, но няма да се превъзнасям. Чакам вече албума и баладата с RedOne.

Съгласен съм, че песента не е типичната за Гага, но тя и преди е експериментирала със звученето и й се е получавало по-добре. Да не говорим, че и Rise няма нищо общо с обичайното звучене на Кейти, нито пък е lead сингъл, но към момента е по-голям хит (или по-малък флоп от двата така наречени 'флопа' :D)...

Но съм съгласен, че PI може да е спящ хит. Ще видим, когато се появи видеото- тогава ще си стане ясно всичко.

Ще има балада с RedOne? Това съм го пропуснал, но звучи обещаващо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова бързо не ми е писвала песен никога, както се случи с PI. Ама тя песента е супер скучна и еднообразна - има само един key change към края... няма как да се задържи дълго. Никакъв sleeper hit не е, а чисто и просто скука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че песента не е типичната за Гага, но тя и преди е експериментирала със звученето и й се е получавало по-добре. Да не говорим, че и Rise няма нищо общо с обичайното звучене на Кейти, нито пък е lead сингъл, но към момента е по-голям хит (или по-малък флоп от двата така наречени 'флопа' :D)...

Но съм съгласен, че PI може да е спящ хит. Ще видим, когато се появи видеото- тогава ще си стане ясно всичко.

Ще има балада с RedOne? Това съм го пропуснал, но звучи обещаващо!

Абе на Кейти песента си стана популярна. По бг радиата доста я пускат/пускаха. Но за нейните милиарди в тубата е флоп.

Иначе за баладата RedOne потвърди в снапчат; ще видя дали мога да изровя снимката.

Но имайки предвид, че първият сингъл щеше да е негов... Гага може пак да започне всичко от 0 и да го махне. :feminist_en:

 

Толкова бързо не ми е писвала песен никога, както се случи с PI. Ама тя песента е супер скучна и еднообразна - има само един key change към края... няма как да се задържи дълго. Никакъв sleeper hit не е, а чисто и просто скука.

Пускай това. Аз ги редувам, че да ми е интересно :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много жалко за Lady-то.

Няма вече power-a от преди години.

Нуждаеше се от top хит за да върне позиции, но тя реши да заложи пак на различно и може би си го заслужава.

Мисля, че забрави, че стана звезда благодарение на комерсиалните си песни а не на ''Born this way'' и ''You and I''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе на Кейти песента си стана популярна. По бг радиата доста я пускат/пускаха. Но за нейните милиарди в тубата е флоп.

Иначе за баладата RedOne потвърди в снапчат; ще видя дали мога да изровя снимката.

Но имайки предвид, че първият сингъл щеше да е негов... Гага може пак да започне всичко от 0 и да го махне. :feminist_en:

Пускай това. Аз ги редувам, че да ми е интересно :whistling:

Да, Rise определено си е хитче, но като за стандартите на Кейти си е по-слаба от очакваното.

Иначе Кейти си е нещо забележително- за 8 години няма нито един истински провал (към този момент :D). Дори и ТОП 30 сингъл като This Is How We Do вече има половин милиард гледания и си е отвсякъде хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой промени заглавието на & Gaga скандали? Да се връща Beyonce!

 

Това как така не е свалено? :о

Има и клипове от Лимонадата с бг субтитри качени; и ний сме дали нещо на света <3

 

 

 

Музикалният успех не е равен на хитове, хора... (:

Link to comment
Сподели в други сайтове

.

Гага мачкаше 2008-2011 без конкуренция. Как на това му се казва One hit wonder ми кажи моля ти се??

Кат почнете с гръмките изявления от сорта на без конкуренция , направо ми се досира.

 

Адел, Бионсе, Кейти, Риана, къде ги забрави? Гага нито е била най-продаваната в посочения от теб период, нито е имала най-големите хитове, нито е била с най-добрите албуми.

 

Адел мачкаше с продажби на "21", Rolling in the deep, Someone like You & Set fire to the rain

 

Би имаше "I am ... Sasha Fierce" и от него хитове като Single Ladies, Halo, Broken-Hearted girl, Sweet dreams.

 

Риана набучи една камара хитове номер 1 в Хот 100 - Take a Bow, Disturbia, Live your Life, Rude boy, Love the way You Lie, Only girl, What's my name, S&M, We found Love. Колко има Гага? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първият сингъл на Гага от ТРИ ГОДИНИ насам е тотален провал, както и да го погледнем. Клетата, сигурно очакваше хит номер 1, но уви... Брояха Апплауз за провал, която дебютира на 4-то място и беше голям радио хит, продаде над 1 милион в САЩ.. то тогава ПИ не знам какво трябва е :D

 

На мен песента ми харесва, но на масовата публика - няма шанс. Не мисля, че клипа ще промени нещо.

 

П.С. Спрете да пробутвате тоя боклук Freakshow - ужасна песен, добре, че не е видяла бял свят.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Rise определено си е хитче, но като за стандартите на Кейти си е по-слаба от очакваното.

Иначе Кейти си е нещо забележително- за 8 години няма нито един истински провал (към този момент :D). Дори и ТОП 30 сингъл като This Is How We Do вече има половин милиард гледания и си е отвсякъде хит.

Икона! Тейлър залезе, Гага флопна, време е Кейти да мачка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Rise определено си е хитче, но като за стандартите на Кейти си е по-слаба от очакваното.

Иначе Кейти си е нещо забележително- за 8 години няма нито един истински провал (към този момент :D). Дори и ТОП 30 сингъл като This Is How We Do вече има половин милиард гледания и си е отвсякъде хит.

 

Birthday е провал на фона на останалите и' хитове, според мен много погрешни песни избра да клипира след Dark Horse, и тази TIHWD ми е много противна като и B-day :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кат почнете с гръмките изявления от сорта на без конкуренция , направо ми се досира.

 

Адел, Бионсе, Кейти, Риана, къде ги забрави? Гага нито е била най-продаваната в посочения от теб период, нито е имала най-големите хитове, нито е била с най-добрите албуми.

 

Адел мачкаше с продажби на "21", Rolling in the deep, Someone like You & Set fire to the rain

 

Би имаше "I am ... Sasha Fierce" и от него хитове като Single Ladies, Halo, Broken-Hearted girl, Sweet dreams.

 

Риана набучи една камара хитове номер 1 в Хот 100 - Take a Bow, Disturbia, Live your Life, Rude boy, Love the way You Lie, Only girl, What's my name, S&M, We found Love. Колко има Гага? :whistling:

 

Права си, но като беше Taylor с 1989 така беше Гага с The Fame и The Fame monster след Bad Romance нещата започнаха малко по малко да се разнишават, BTW взе славата от предните неща (аз очаквах много повече Гага да гърмне тогава, помня че в FarmVille имаше ексклузивно да се чуят някои нови песни :3fdb8960598fa63e: ) някак си всичко угасна с Aртпоп, след като тя не пусна клипа за DWYW и останалото слабо реализиране. И според мен направи голяма пауза. Можеше да пусне едно EP през тези 3 години и сега албума, не знам.

Но примерно ето Бионсе последните години се старае да не е комерсиална, струва ми се че Гага малко избърза с Артпоп, да беше пуснала тук един 100 % комерсиален албум и поне 2-3 така наред и след това Артпоп-а може би щеше да се оцени повече. Не знам, стискам и' палци и пожелавам и успех. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Reports are saying Britney Spears and Justin Timberlake WILL be doing a duet together for the first time!!! 😱

 

Едино тази опция остана на Бритни да и донесе хит, и това е съмнително :3fdb8960598fa63e:

 

--------------------------------------------

'Next to Me' singer Emeli Sande is set drop her second album 'Long Live the Angels' on Nov. 11th!

 

Очаквам много от тази певица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Икона! Тейлър залезе, Гага флопна, време е Кейти да мачка. :3fdb8960598fa63e:

 

Е, от трите само Гага се е насочила към нещо като 'залез'... На Тейлър предстоящата ера ще е минимум като Born This Way- първият сингъл ще мачка, албумът също... По-натам ще се види коя от двете- Кейти или Тейлър- ще се задържи по-дълго актуална. Според мен Кейти има по-големи шансове, тъй като някак си е насочена не само към тийн аудиторията, а и към по-зрелите. Докато Тейлър, колкото и да я харесвам, все още си е младежка сензация и не съм сигурен накъде биха отишли нещата при нея като стигне 30 години- има шанс да се сгромоляса като Бритни, особено ако се измени и визуално, като нея. Кейти някак си съумя да си изгради някакъв имидж в стил Мадона, при който годините не изглежда да имат значение, освен чак сега след 50, де...

 

Birthday е провал на фона на останалите и' хитове, според мен много погрешни песни избра да клипира след Dark Horse, и тази TIHWD ми е много противна като и B-day :3fdb8960598fa63e:

Birthday и TIHWD бяха крайно неправилен избор за четвърти и пети сингъл, също както Unconditionally беше за втори. Ако беше послушала гласа на публиката навреме, щеше да си реализира Dark Horse като втори, после Legendary Lovers като трети и така щеше да има минимум три номер 1 хита от ерата. След това можеше покрай инерцията да достигне поне ТОП 10 дори и с Unconditionally, Birthday иTIHWD, а като нищо можеше отново да си настигне собствения рекорд с поне 5 номер 1 сингъла от ера. И забележете, че в тази сметка не споменавам другият евентуален номер 1 смаш Walking on Air, с него щеше да е още по-страшно... Дано предстоящата ера да е по-добре структурирана, като Teenage Dream.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Rise определено си е хитче, но като за стандартите на Кейти си е по-слаба от очакваното.

Иначе Кейти си е нещо забележително- за 8 години няма нито един истински провал (към този момент :D). Дори и ТОП 30 сингъл като This Is How We Do вече има половин милиард гледания и си е отвсякъде хит.

Абсолютна мистерия ми е как такова нещо като This is how we do постигна някакъв успех изобщо. Не че не си я пускам от време на време, но бях напълно и абсолютно убеден, че е категоричен провал. :3fdb8960598fa63e:

Кат почнете с гръмките изявления от сорта на без конкуренция , направо ми се досира.

 

Адел, Бионсе, Кейти, Риана, къде ги забрави? Гага нито е била най-продаваната в посочения от теб период, нито е имала най-големите хитове, нито е била с най-добрите албуми.

 

Адел мачкаше с продажби на "21", Rolling in the deep, Someone like You & Set fire to the rain

 

Би имаше "I am ... Sasha Fierce" и от него хитове като Single Ladies, Halo, Broken-Hearted girl, Sweet dreams.

 

Риана набучи една камара хитове номер 1 в Хот 100 - Take a Bow, Disturbia, Live your Life, Rude boy, Love the way You Lie, Only girl, What's my name, S&M, We found Love. Колко има Гага? :whistling:

Много лесно може да се провери колко има. И естествено, че преувеличавам, ползвайки "без конкуренция". И все пак преувеличението ми е смешно пред твърдението, че е one hit wonder.

Първият сингъл на Гага от ТРИ ГОДИНИ насам е тотален провал, както и да го погледнем. Клетата, сигурно очакваше хит номер 1, но уви... Брояха Апплауз за провал, която дебютира на 4-то място и беше голям радио хит, продаде над 1 милион в САЩ.. то тогава ПИ не знам какво трябва е :D

 

На мен песента ми харесва, но на масовата публика - няма шанс. Не мисля, че клипа ще промени нещо.

 

П.С. Спрете да пробутвате тоя боклук Freakshow - ужасна песен, добре, че не е видяла бял свят.

Язък че НЕ е видяла бял свят. Тази песен крещи Гага отвсякъде. Вероятно са я оставили в такъв демо вариант и са я зарязали. :feminist_en:

Икона! Тейлър залезе, Гага флопна, време е Кейти да мачка. :3fdb8960598fa63e:

Кога залязохте Тейлър, че явно не съм бил там? Зъймята Ким Кей ли ви го каза това? :naked:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...