Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Очаквам Kim и Kaney отново да нападнат Taylor :mf_surrender:

Смислили са нещо като прозивка, сигурно....

 

Пффф толкова да ми са противни тия, нямам думи. Преди Кейни ми харесваше като изпълнител, сега не. А последният му видеоклип е отврат, погнусена съм! Клиповете на Теди Александрова са невинни спрямо последния клип на Кейни. А на Тейлър да не ѝ пука- и по хитове, и по глас, и по участия е 10000 пъти повече от Кейни. А тая Ким е известна с това, че е известна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пффф толкова да ми са противни тия, нямам думи. Преди Кейни ми харесваше като изпълнител, сега не. А последният му видеоклип е отврат, погнусена съм! Клиповете на Теди Александрова са невинни спрямо последния клип на Кейни. А на Тейлър да не ѝ пука- и по хитове, и по глас, и по участия е 10000 пъти повече от Кейни. А тая Ким е известна с това, че е известна.

Мимчу, за първи път да ми хареса така твой пост! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мимчу, за първи път да ми хареса така твой пост! :D

 

Така ли? Радвам се, че ти харесва. :) Ще гледам да подобря начина си на писане след като съм от толкова време тук- от края на февруари.

 

А по темата: Тая Ким е нищо повече от една превзета...(не искам да употребявам термин), която е известна повече с голите си фотосесии отколкото с нещо по-значимо.... Кучето си лае, Тейлър Суифт си ходи по участия, прави си хитове, прави милиарди в тубата, има си феновете и фенската обич и хич не ѝ пука, че някакви превземки не я харесват. :Vishenka_05: Чакам нови хитове от Тейлър!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ли? Радвам се, че ти харесва. :) Ще гледам да подобря начина си на писане след като съм от толкова време тук- от края на февруари.

 

А по темата: Тая Ким е нищо повече от една превзета...(не искам да употребявам термин), която е известна повече с голите си фотосесии отколкото с нещо по-значимо.... Кучето си лае, Тейлър Суифт си ходи по участия, прави си хитове, прави милиарди в тубата, има си феновете и фенската обич и хич не ѝ пука, че някакви превземки не я харесват. :Vishenka_05: Чакам нови хитове от Тейлър!

Тейлър ми е толкова противна... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ли? Радвам се, че ти харесва. :) Ще гледам да подобря начина си на писане след като съм от толкова време тук- от края на февруари.

 

А по темата: Тая Ким е нищо повече от една превзета...(не искам да употребявам термин), която е известна повече с голите си фотосесии отколкото с нещо по-значимо.... Кучето си лае, Тейлър Суифт си ходи по участия, прави си хитове, прави милиарди в тубата, има си феновете и фенската обич и хич не ѝ пука, че някакви превземки не я харесват. :Vishenka_05: Чакам нови хитове от Тейлър!

Ким е брутална, много я харесвам. 100 пъти по-красива и секси от Тейлър.

А това че не и пукало на Тейлър, не е вярно, щом им отговаря. :3fdb8960598fa63e: Очаквам Ким отново да скандализира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз харесвам двете, повече Taylor, на неина страна съм, неиния пик не се дължи нито на Ким нито на Кание, всичко самата си направи и заслужи :Vishenka_05:

 

 

Ако щете вярвайте, но тази песен я открих преди малко повече от година за пръв път. Не знам под кой камък съм бил, явно си е бил стабилен хит.

Естествено се превърна в любимата ми нейна песен. Обожавам 1989 версията, която я изпя пред Радио 1 или пък на турнето.

 

Парантията Ким К да не я пипа довечера, че... Много противно същество са с мъжленцето си. И той ми е същият изтръпляк, но поне е постигнал нещо в музикален аспект. А тя освен с лапане какво друго?

 

И евалата, че ще го гледате на живо. Аз нито бих могъл да чакам още 3 часа и половина, нито пък да стана.

Сега ако гагата представяше новата си песен друго щях да пея, ама все пак :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако щете вярвайте, но тази песен я открих преди малко повече от година за пръв път. Не знам под кой камък съм бил, явно си е бил стабилен хит.

Естествено се превърна в любимата ми нейна песен. Обожавам 1989 версията, която я изпя пред Радио 1 или пък на турнето.

 

Парантията Ким К да не я пипа довечера, че... Много противно същество са с мъжленцето си. И той ми е същият изтръпляк, но поне е постигнал нещо в музикален аспект. А тя освен с лапане какво друго?

 

И евалата, че ще го гледате на живо. Аз нито бих могъл да чакам още 3 часа и половина, нито пък да стана.

Сега ако гагата представяше новата си песен друго щях да пея, ама все пак :Vishenka_05:

 

Мен с тази песен ме спечели Taylor, преди това и знаех няколко песни но не ми харесваха много, но след тази Love story започнах да и обърщам повече внимание. А момчето в клипа в това време беше гадже на Miley. И днес не ми е омързнала. :Vishenka_05:

 

И тази е много добра :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ли си мисля, че няма да мога да ги изгледам до края наградите, но да видим. Може да ми се получи. :1000 (29):

 

И без това Рира ще отвори шоуто след това можеш да спиш :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...