Jump to content



13 години Планета ТВ - коментари


Препоръчани коментари

Деси Слава и Анелия - провали.

 

Фики и Преслава - най-добре предстравили се.

 

Ясно е, че Джена няма избор и затова прави еднакви песни, публиката я иска само с тях и с нищо друго.

 

Галин и Галена бяха много силни.

 

Новата балада на Преслава е жестока.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, но тук от хейтъри на Кама човек не може да хване ръка...

 

Феновете на забравените - обединявайте се.

 

Кама, Екстра Нина, Рени, Цветелина и кой ли не.

 

Фоксе, стига си злобял. Дори и Деса да не е била добре приета (което не е вярно), Камелия вече е минало-заминало. Това беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази трябва да е следващата изгонена. Не знам защо я държат в Пайнер. Просто е излишна. Да ходи с Камелия двете на опашка за пенсията.

Абе я иди си прасни една злобар.Глория си е Глория има си публиката има си песните къв ти е проблема?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добре приетата песен на Десислава си беше Зайчето. Много готина атмосфера създаде, много беше хубаво, че пее на сцената на Планета отново, но наистина нито Две сърца, нито Някой ден беше нещо кой знае какво като прием.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали си я приеха много добре.

Доста се пееше на нея..

Май си объркал името. :D

 

Ако не беше Илиян, Кали щеше да си остане с престилката и метлата и никой нямаше да разбере, че тя е там.Дори Кристиана и Ани Хоанг имаха по-добър прием.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава и Анелия - провали.

 

Фики и Преслава - най-добре предстравили се.

 

Ясно е, че Джена няма избор и затова прави еднакви песни, публиката я иска само с тях и с нищо друго.

 

Галин и Галена бяха много силни.

 

Новата балада на Преслава е жестока.

 

Забрави Кралицата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе я иди си прасни една злобар.Глория си е Глория има си публиката има си песните къв ти е проблема?

 

Ква публика, кви песни 1000%20(29).gif Толкова е жалка вече години наред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много се изненадах от Яница. ХУбаво я нареждах 2 месеца преди концерта и тя накрая ме опроверга.

Също и Емилия. Това певици с 10-15 години стаж да се разчупят толкова брутално. И двете да участват в хореографията, а първата да се престраши да пее на живо. Еми... Евала... не бяха перфектни, но адмирации, че самите те вървят към различното и непознатото. :whistling:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксилине, що се покри тая вечер. Друг път сипеш жлъч, този път няма какво да кажеш? :whistling:

 

Нали виждаш какво взеха да пишат хората, а не троловете? Мъка голема е у десовия стан. И си изпусна момента, когато я чакат като месия. Само тя може да си го забие така. Казах ви, че легендите за нея са преувеличени, а сега ще ми сърбате попарата.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

ФОКСИ,ВЛЕЗ В СИГНАЛ И ВИЖ МНЕНИЯТА НА ХОРАТА-НЯМА ЕДИН ОТРИЦАТЕЛЕН КОМЕНТАР ЗА ДЕСИ СЛАВА,А ЗА КАМЕЛИЯ НИКОЙ НЕ СЕ СЕЩА ДОРИ.

Лека ти нощ")

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали виждаш какво взеха да пишат хората, а не троловете? Мъка голема е у десовия стан. И си изпусна момента, когато я чакат като месия. Само тя може да си го забие така. Казах ви, че легендите за нея са преувеличени, а сега ще ми сърбате попарата.....

 

Има ли изобщо човек, който да не знае, че Десислава е изключително слаб изпълнител по концерти? Аз си мислех, че на всички им беше ясно. Тя е студийна певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали виждаш какво взеха да пишат хората, а не троловете? Мъка голема е у десовия стан. И си изпусна момента, когато я чакат като месия. Само тя може да си го забие така. Казах ви, че легендите за нея са преувеличени, а сега ще ми сърбате попарата.....

 

Абе, направо сгромоляса залата. Колко пищяха... и песните й се знаеха. Е, не като "Луда по тебе", ама Деса голям концерт не е помирисвала 10 години. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Остапе, силна Галена? Кой концерт си гледал?

 

Бяха подготвили интересно шоу, стига ..

"Боже, прости" беше най-добре приетата песен заедно с аманите на Джена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добре приетата песен на Десислава си беше Зайчето. Много готина атмосфера създаде, много беше хубаво, че пее на сцената на Планета отново, но наистина нито Две сърца, нито Някой ден беше нещо кой знае какво като прием.

 

Сега какво да те правя тебе бивши ми любимецо? Какво ти говорих аз преди концерта, че Деса на сцена е гола водица?

 

Виде ли, че не може да е като Кама?

 

п.п. Меле, по-тихо, ако може, че прогнозите ти и тоя път отидоха на вятъра....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остапе, силна Галена? Кой концерт си гледал?

 

Бях в залата.

Не знам какво сте гледали, но Галена имаше брутално шоу и цялата зала бе на крака.

Разбира се, не се разбраха с Трите микса кой какво да прави и бис нямаше, но не й се сефте да си съсипе закриването.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ква публика, кви песни 1000%20(29).gif Толкова е жалка вече години наред.

Глория е певицата с твърда фенска маса,тя си има нейната си публика и никой не може да й я вземе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяха подготвили интересно шоу, стига ..

"Боже, прости" беше най-добре приетата песен заедно с аманите на Джена.

Ти сериозно ли ? "Горе-долу" имаше 10 пъти по-силен прием, а бяха изпълнение една след друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега какво да те правя тебе бивши ми любимецо? Какво ти говорих аз преди концерта, че Деса на сцена е гола водица?

 

Виде ли, че не може да е като Кама?

Фокси, аз ВИНАГИ съм го казвал това за Десислава. Колко спорове съм водил на тема концерти заради нея. Да не говорим и гласчето й, че е хубавко, но е изключително слабо. То и на този концерт си пролича. Тя на всеки концерт още малко се насира на сцената от напъни. На страшно много места в песента беше и фалшива заради всичките импровизации, с които си опропасти цялото представяне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяха подготвили интересно шоу, стига ..

"Боже, прости" беше най-добре приетата песен заедно с аманите на Джена.

"Боже, просто" не беше част от шоуто на Галена, "Боже, прости" не закриваше концерта. Мерси!

 

На всеки концерт ви повтарям. Галена и Янева нямат нужните качества. Те подготвят шоу, дават луди пари, но не участват в това шоу. Защо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

След появата на "Ако утре ме губиш", пращаме ли в коша новите албуми на Джена и Анелия - последната барабар с концерта й?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...