Jump to content



13 години Планета ТВ - коментари


Препоръчани коментари

Песента на Преслава е УНИКАЛНА. Една от най-добрите й песни, които съм слушал наистина. Нещо страшно е. Много е добра. Абе като цяло Преслава тая вечер беше невероятна. Много добре изглеждаше също. Уж Галка е по-готина мацка, а Преслава я сложи в малкия си джоб и по визия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само се чудя къде бяха Андри, Магда и Валя :whistling:

 

Между другото, забелязахте ли, че само Налина и Милко бяха фас пауза. Друг път само пъшкаме и охкаме кога ще се махат повечето.

 

На Нелина даже се пееше. След втория куплет дето има малко пауза и хората тръгнаха да пеят. Луди!

Link to comment
Сподели в други сайтове

на Галена визията супер много ми хареса.Песните,които изпя ай първата плейбек,а втората поне на живо.Eдно ми е интересно защо не изпя "Боже,прости" с Фики ???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само ме е яд, че Валя не беше поканена да изпее "Все си ти"!Песента си е хит и то много по-голям от песните на Теди Александрова, Милко Калайджиев и прочее!Но както и да е - концерта беше супер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

на Галена визията супер много ми хареса.Песните,които изпя ай първата плейбек,а втората поне на живо.Eдно ми е интересно защо не изпя "Боже,прости" с Фики ???

И двете бяха на плейбек. "Боже, прости" я изпяха в началото още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

на Галена визията супер много ми хареса.Песните,които изпя ай първата плейбек,а втората поне на живо.Eдно ми е интересно защо не изпя "Боже,прости" с Фики ???

Нищо не си гледала. Пеене на живо нямаше. "Боже, просто" я имаше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ приеми:

 

Джена

Азис

Фикрет

Преслава

 

Десислава

 

 

Брутализъм на вечерта: Новата песен на Преслава. Уникална е меко казано!

Извод: 'Моето слабо място'/'Хавана-тропикана'-Песен на годината. Джена/Преслава-Певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерт без андрея - БЕЗЦЕННО !! Страхотни Преслава, Галена, Джена, Ивана, ДесиСлава.

Какво правеха там недоразуменията Кристияна ( ли се казва) , Татяна, Александрова незнам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стана ми жал за Галена - две хубави песни, старание за шоу, а самата тя изглеждаше нескопосано, даже се и спъна. Нещо се беше сдухала пак. Язък за парите.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница, Преслава, Джена, Фики, Десислава, Ивана, Мара и Азис - най - дбре приетите

Ивана и Десислава може да си мечтаят за приема на Яница!!!!! атмосферата тук еше уникална прсото най-добрия концерт на пайнЕр

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете бяха на плейбек. "Боже, прости" я изпяха в началото още.

Гледал :) Не си бях вкъщи,сега като гледах

умрях,естествено че няма как Галена да изкара такъв глас,както е в самата песен (супер обработен)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледал :) Не си бях вкъщи,сега като гледах
умрях,естествено че няма как Галена да изкара такъв глас,както е в самата песен (супер обработен)

Ти си близък с Андреа. Кажи защо не пя?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава беше ли на финалната песен ????? Не я видях.... да не би Джена да я е задушила с перата заради коментара на Деса в Гласът 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...p;#entry1452271

 

Прехвърляйте се да коментирате :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-добрият концерт на "Пайнер" и "Планета"! За трета поредна година го казвам за годишния им концерт, всеки път надскачат себе си, пожелавам им и занапред да е така! В началото като видях сцената и първите представяния, си казах, че очаквах повече и после го получих - от Фики нататък имаше чудесни моменти!

 

Като цяло това е концертът, на който стана най-голям купон, толкова забавляваща се публика не помня да съм виждал, много, много пъти хората масово бяха на крака!

 

Фики е най-актуалният изпълнител, надявам се го видяхте!

Галин също владее публиката!

ДесиСлава пя прекрасно, а интрото ѝ беше зашеметяващо, на "Две сърца" много ме изкефи, много се радвам, че ще я гледаме пак на концерти!

Ивана направи много емоционално изпълнение, заслужи си овациите!

Глория в началото също пя отлично, да отбележим!

Цветелина Янева с много добра сценография!

Джена и Анелия пяха изключително стабилно, много ми харесаха вокално!

Азис и Мария предизвикаха фурор!

Емилия е с хит, Константин е с хит!

Илиян със Сиана и Кали също много готин!

 

Преслава е с един от най-големите хитове за годината, дуетът ѝ също е хит, а новата ѝ песен е жестока, нямам търпение да я слушам пак! Всичко е на място при нея обаче, личи си каква голяма звезда е!

Галена просто си е "Певицата на 2014"! Три големи хита, а какво зашеметяващо представяне - чудесно шоу!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрият концерт на "Пайнер" и "Планета" ! :1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

Другия път без Кристиана и Милко !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...