Jump to content



RAMA VIP Brother 2014


Препоръчани коментари

  • Отговори 586
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"Той гуру на Рамания,той е най-известния танцъор и учител по танци.Той е преуспял,той е щедър,той е мил.Той е най-голямата звезда във формата.Няма кой да е освен той!"

Съквартирант N9 - Fuck off

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Той гуру на Рамания,той е най-известния танцъор и учител по танци.Той е преуспял,той е щедър,той е мил.Той е най-голямата звезда във формата.Няма кой да е освен той!"

Съквартирант N9 - Fuck off

С това описание все едно влиза Наско Месечков, а той се оказа Тоти-фен.

 

 

Евти, за пари ще пусне и сълза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Той гуру на Рамания,той е най-известния танцъор и учител по танци.Той е преуспял,той е щедър,той е мил.Той е най-голямата звезда във формата.Няма кой да е освен той!"

Съквартирант N9 - Fuck off

 

Хаха, мерси за думите, трябва да се постарая да станат пълна реалност. Имам странна къща за живот и съквартиранти, с които нямам нищо общо.

 

Сравнения с Наско Месечков да не ми се дават, той никога не е работил с танцови двойки, които да се явят на състезание. когато ви казват по ТВ, че някой е ВИП, не си мислете че е успял в неговата професия, защото специално той не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори Vip Brother.Моля съквартирантите от къща N2 да се съберат на полуразрушения диван до падналата стена.

 

Другите като ме видяха избягаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте,драги съквартиранти.Харесва ли ви вашият нов дом,Vip Brother ви е оставил топли родопски одеала и огромен найлон,които да сложите на мястото на падналата стена,за да не ви е студено през тази студена и мрачна нощ.Vip Brother ви е оставил и храна в плесенясалия външно хладилник.Ако искате да използвате вода,Vip Brother ви е оставил лехен,в който да събирате дъждовна вода и да я използвате за лични нужди.Вашата тоалетна е изкопана,зад къщата,в двора.Vip Brother иска да почертае,че не той е решил кои съквартиранти в коя къща да влязат.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте,драги съквартиранти.Харесва ли ви вашият нов дом,Vip Brother ви е оставил топли родопски одеала и огромен найлон,които да сложите на мястото на падналата стена,за да не ви е студено през тази студена и мрачна нощ.Vip Brother ви е оставил и храна в плесенясалия външно хладилник.Ако искате да използвате вода,Vip Brother ви е оставил лехен,в който да събирате дъждовна вода и да я използвате за лични нужди.Вашата тоалетна е изкопана,зад къщата,в двора.Vip Brother иска да почертае,че не той е решил кои съквартиранти в коя къща да влязат.

 

Така ли, а кой ги е взел тея решения? И другите като дойдат ,да оправят с мен, няма сам и те на готово, не са познали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...