Jump to content



RAMA VIP Brother 2014


Препоръчани коментари

Николас е най-точният във форума, има реална преценка и самопреценка, културен и възпитан - има място в РЕЗИДЕНЦИЯТА.

 

Фак Оф - Татяна сигурно го е учила да дои кравите, така че ще е полезен в пансиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 586
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 2 weeks later...
Не сме съгласни, очевидно това е проява на завист, защото най-големите звезди са пратени в ТВУ - аз, Петко и Сенуж. ;)

 

+1, ама ние още ли играем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сме съгласни, очевидно това е проява на завист, защото най-големите звезди са пратени в ТВУ - аз, Петко и Сенуж. ;)

+1.Другиите,освен нас,са някакви нови,аз за първи път ги чувам и виждам. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1.Другиите,освен нас,са някакви нови,аз за първи път ги чувам и виждам. :mf_surrender:

 

Това явно е обикновен брадър и само нас са вкарали за рейтинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1.Другиите,освен нас,са някакви нови,аз за първи път ги чувам и виждам. :mf_surrender:

Да, половината само лежат, почиват, търкат си очите сънено 3 часа, след като са станали, другите само се чудят какво да ядат, други само се пекат, 3-ти... абе все едно всички, освен нас, са дошли на някакъв вид лечение. Това, че ходят като някакви призраци и само правят забележка, не им прави чест, изключително индиферентни са ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Аз печеля. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): (шегувам се)

 

Ти спечели, защото аз отстъпих наградата си. Имал съм толкова награди, време е младите да вървят нагоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...