Jump to content



Луна Live


Препоръчани коментари

  • Отговори 46
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Обади ми се като Глория напрви такъв купон в студентски град. :happyppl:

Тука не си прав, правила е. Знам, че не е за вярване, но е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1366050[/url]']

Ти сериозно ли? Ти сериозно ли?

 

Ти на колко години си, сериозно? Наистина ли не знаеш коя е Луна, или просто се правиш на интересен?

 

Сериозно незнам коя е

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука не си прав, правила е. Знам, че не е за вярване, но е така.

 

 

Сигурно се е случвало. Но ако искам да се напия и да изпростея някоя вечер бих предпочел участие на Луна пред ревю-спектакъла на Глория, която е объркала клубовете с НДК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно се е случвало. Но ако искам да се напия и да изпростея някоя вечер бих предпочел участие на Луна пред ревю-спектакъла на Глория, която е объркала клубовете с НДК

Не е точно Луна, но там е по- добре от в НДК. Иначе на Глория не може да се изпростее. То ти е неудобно, тя е там все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е точно Луна, но там е по- добре от в НДК. Иначе на Глория не може да се изпростее. То ти е неудобно, тя е там все пак.

Да прав си. Като съм бил на нейни участия чак ми е неудобно да се разкъртя на Златна клетка, току виж ме стрелне с някакъв поглед на отвращение. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да прав си. Като съм бил на нейни участия чак ми е неудобно да се разкъртя на Златна клетка, току виж ме стрелне с някакъв поглед на отвращение. :happyppl:

Не е чак така:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е чак така:

 

 

Е са тия латино танци с мазните кючеци ли ще ги сравниш?!

Има разлика от купон до купон, за това има и толкова много различни певици и различни места за купонясване.

Някои предпочитат да отидат на кръчма, за да друсат хора, други предпочитат да отидат на чалготеки, за да тресат сланини, а трети избират Глория, за да чупят стойки и да правят муцунки, вживявайки се в нейния образ. Глория има съвсем друга визия, друго поведение, както и творчество. Такива като нея и Десислава само трябва да стоиш и да слушаш... Трябва човек да е доста безпардонен и подпийнал, че да се кълчоти на техни песни и да се опитва да им се отърка. Простотията в чалготеките е на максимално високо ниво, особено когато на сцената се изявяват такива като Луна, Галена, Сашка Васева и Кали, която е изключително голяма селяндурка и простачка по душа.

В студентски град най-добре според мен се представят Емилия и Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е са тия латино танци с мазните кючеци ли ще ги сравниш?!

Има разлика от купон до купон, за това има и толкова много различни певици и различни места за купонясване.

Някои предпочитат да отидат на кръчма, за да друсат хора, други предпочитат да отидат на чалготеки, за да тресат сланини, а трети избират Глория, за да чупят стойки и да правят муцунки, вживявайки се в нейния образ. Глория има съвсем друга визия, друго поведение, както и творчество. Такива като нея и Десислава само трябва да стоиш и да слушаш... Трябва човек да е доста безпардонен и подпийнал, че да се кълчоти на техни песни и да се опитва да им се отърка. Простотията в чалготеките е на максимално високо ниво, особено когато на сцената се изявяват такива като Луна, Галена, Сашка Васева и Кали, която е изключително голяма селяндурка и простачка по душа.

В студентски град най-добре според мен се представят Емилия и Камелия.

 

Да идат, когато Глория пее в Студентски град (Котън примерно) и после да дойдат да си кажат мнението!!! :1000 (19): :1000 (19): :1000 (19):

Мен би ме било срам да ида на подобно участие като това на Луна!!! :1000 (24): :1000 (24): :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно се е случвало. Но ако искам да се напия и да изпростея някоя вечер бих предпочел участие на Луна пред ревю-спектакъла на Глория, която е объркала клубовете с НДК

 

Това, че искаш да изпростееш си е твой проблем. Само глупак би принизил Глория, за да издигне някоя като Луна... очаквах поне на живо да пее, но явно е под нейното ниво да хаби гласа си. Просто някои певици са родени да бъдат артисти на голяма сцена, а други - цял живот да задоволяват низки страсти по кръчмите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че искаш да изпростееш си е твой проблем. Само глупак би принизил Глория, за да издигне някоя като Луна... очаквах поне на живо да пее, но явно е под нейното ниво да хаби гласа си. Просто някои певици са родени да бъдат артисти на голяма сцена, а други - цял живот да задоволяват низки страсти по кръчмите.

 

Точно Луна е сред малкото певици, които са силни на сцената и обмислят детайлите.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно Луна е сред малкото певици, които са силни на сцената и обмислят детайлите.

 

Може би е била такава през 1998, когато съвсем случайно си показа гърдата на един концерт. За певица, която претендира, че е на световно ниво (колко безумно звучи само) е много зле... Това ли са й великите песни, това ли е репертоарът, с който толкова се гордее?? Да, и аз бих се разцепил на "Тук-там" и "Аз не съм жена само за един мъж", но тук говорим за съвсем друго нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се накефих докато го гледах. Евала на Луна за купона и за милото отношение към всеки един. Определено публиката има нужда от подобни изпълнители. Актуалните може да се учат и да променят надутостта си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте се правили на ощипани, никога не сте мятали гьобеци, така ли? Луна си прави шоуто, голямо перде е, крейзи отвсякъде. Добрата стара мазна чалга в пълния й вид :D Идеална е за парти в Студентски град.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неудобно ми е да го гледам. Не се правя на много културен, слушам си и мазнотийки понякога.. но това е жестоко падение на българската култура.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Неудобно ми е да го гледам. Не се правя на много културен, слушам си и мазнотийки понякога.. но това е жестоко падение на българската култура.

 

И кое по-точно е падение? Има къде-къде по-фрапиращи неща по участията на актуални певачки. Луна се забавлява от сърце и е добре приета от публиката.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...