Jump to content



Модерирането в Рамания и злоупотребата с права от модератори


Да се отнемат ли модераторските права на nolee?   

72 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Достатъчно пъти съм си изказвал мнението за начинът на модериране в този форум. Също толкова пъти съм казвал, че основната причина за всичко това е, че момо не му пука въобще за форума, поради което не може да бъде сериозен медиатор в споровете. Такава цензура и банове не е имало НИКОГА дори в Планетата, която все пак беше официален форум на Пайнер, тоест се предполага, че модерирането ще е по-строго. Освен това в Планетата имаше администратор, който отделяше необходимото внимание на форума.

 

Тукашните модератори се крият зад някакви правила и като едни истински буквалисти, наказват без да умеят да интерпретират и преценяват ситуацията. Намирам за абсолютно безумно в един ЛЮБИТЕЛСКИ форум да бъдат банвани потребители, защото са дали грешно инфо за песен или клип, или защото са се изказали по-остро за даден изпълнител.* Състоянието на чалга раздела е повече от трагично и спада в активността е видима. Момо, може да ми твърди, че няма спад на активността, но е достатъчно човек да се върне 3 години назад и да види по колко и какви теми са се правили, както и с каква активност в тях. Този спад на активността не се дължи само на генералния спад на интереса към чалгата, но и защото тези (б.а. модераторите), oт които зависи какво ще бъде организирано прекарването на потребителите в даден форум полагат усилия да направят средата стерилна, вместо ползотворна и предразполагаща към дискусии...

 

 

* И държа да уточня за пореден път превантивно, преди поредния умник да се опита да ме контрира, че никога не съм приемал обиди към изпълнители и винаги съм твърдял, че трябва да бъдат трити, но това не се отнася до критични мнения, които се трият само защото не се харесват на някого.

 

ПП: Няма да гласувам в анкетата, защото не смятам, че nolee е проблема. Той е просто следствие на проблема - а именно, един незаинтересован администратор, неадаптирани правила и най-вече неизбистрена концепция, аджеба този форум официален на Пайнер ли ще е, или любителски..

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Гласувах с НЕ! От доста години влизам в този форум и никога до сега не съм имала бан, просто трябва повече хора да се съобразяват и да спазват правилата. От много време не влизам редовно и не съм следила нещата, но мисля че не трябва да се палите толкова заради някви банове и такива глупости. Е, ако живота ви зависи от това да влизате тук и не можете да изкарате и ден без форума, това е друга тема... :1000 (29):

Като цяло тук се усещат доста пристрастия, но не мисля, че някой трябва да бъде определян, като ''мазник'' само, защото е гласувал против отнемането на правата на Миро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах с НЕ! От доста години влизам в този форум и никога до сега не съм имала бан, просто трябва повече хора да се съобразяват и да спазват правилата. От много време не влизам редовно и не съм следила нещата, но мисля че не трябва да се палите толкова заради някви банове и такива глупости. Е, ако живота ви зависи от това да влизате тук и не можете да изкарате и ден без форума, това е друга тема... :1000 (29):

Като цяло тук се усещат доста пристрастия, но не мисля, че някой трябва да бъде определян, като ''мазник'' само, защото е гласувал против отнемането на правата на Миро.

 

Фенка си на Галена, как да имаш БАН, и гледам, че основно фенове на Галена са нямали проблеми, ето за това става въпрос!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фенка си на Галена, как да имаш БАН, и гледам, че основно фенове на Галена са нямали проблеми, ето за това става въпрос!

Фенка е на Глория, т'ва че носи графики на Галена не означава нищо, стига с т'ва детско разсъждаване...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз гласувам "Не". С Ноле си имаме лаф от години,но когато е трябвало да бъда наказан за нещо,съм бил,същото се отнася и за фокса и останалите които гласуват с Да-съмнявам се някое от наказанията им да е било не на място.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувам с ''Да''!

Причини:

- Когато някой каже истината за Галена го отнася с бан.

 

Смятам, че един модератор трябва да е безпристрастен!

Подкрепям!

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затварям темата.

Последната дума е на Момо, ако прецени, нека да я отвори. Смятам, че всеки, който е искал да пише тук го е направил. Просто започна много да се спами и преекспонира.

 

Да кажа и аз нещо за последно: самият nolee доколкото зная вече няма желание да е част от екипа на Рамания и да модерира. Дори и преди да се пусне тази тема той писа в админ панела и прикани Момо да реши дали да го задържи на поста "модератор".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...