Jump to content



Фитнес, тренировки, здравословно хранене и още нещо..


Препоръчани коментари

Дийн, я кажи от ръжения хляб надебелява ли се? :1000 (29): Имах глупостта да влезна в Кауфланд, не устоях на миризмата на прясно изпечен хляб и не искам да казвам колко филийки изядох днес... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (27):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 465
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Дийн, я кажи от ръжения хляб надебелява ли се? :1000 (29): Имах глупостта да влезна в Кауфланд, не устоях на миризмата на прясно изпечен хляб и не искам да казвам колко филийки изядох днес... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (27):

Всичко, което не се яде с мяра е вредно :)

 

Да се похваля, че за първи път, откакто започнах отново да тичам направих 15 километра :)...Можех и още, но стана твърде късно :az: Ама е факт, че и времето беше перфектно - тъкмо беше валяло и беше толкова свежо и чудесно. :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко, което не се яде с мяра е вредно :)

 

Да се похваля, че за първи път, откакто започнах отново да тичам направих 15 километра :) ...Можех и още, но стана твърде късно :az: Ама е факт, че и времето беше перфектно - тъкмо беше валяло и беше толкова свежо и чудесно. :)

 

Браво!Аз толкова много не съм бягал,ама много нахъсващо ми е действало като увеличавам времето за бягане малко по-малко.

 

На мен днес ми е 18 ден от предизвикателството и направих 24 броя лицеви. :1eye:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бягам по 5 км. на ден,ама в бързо темпо,като цяло ми става скучно,за това скъсих дестинацията и забързах темпото,което е по-измурителния вариант.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana: От тоя бан не можах да си пиша постиженията в темичката.

Вече правя по 38 лицеви опори :helpsmilie: Почти двойно на това с което стартирах.

За 3 седмици от 83,2 КГ станах 79,8 КГ. Което ще рече, че свалям по килограм на седмица, което пък означава, че всичко правя правилно защото точно така се отслабва, бавно и здравословно.

За първи път толкова дълго време спазвам режим и то без никакви, ама никакви прегрешения или пропуснати тренировки, направо се гордея със себе си. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana: От тоя бан не можах да си пиша постиженията в темичката.

Вече правя по 38 лицеви опори :helpsmilie: Почти двойно на това с което стартирах.

За 3 седмици от 83,2 КГ станах 79,8 КГ. Което ще рече, че свалям по килограм на седмица, което пък означава, че всичко правя правилно защото точно така се отслабва, бавно и здравословно.

За първи път толкова дълго време спазвам режим и то без никакви, ама никакви прегрешения или пропуснати тренировки, направо се гордея със себе си. :1000 (29):

 

Много малко лицеви.Аз почнах от 20 преди седмица,сега съм на 120,ама през ден ги правя.Разбирасе на по серии 6 х 20 ,с по 1 мин. почивка.

Коремните обаче започнах от 60 и сега са 60,много са ми трудни,както и набиранките на лост едва 20,ама на серии, започвам от 8,след минута 6,след минута още 6.Там също нямам прогрес. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много малко лицеви.Аз почнах от 20 преди седмица,сега съм на 120,ама през ден ги правя.Разбирасе на по серии 6 х 20 ,с по 1 мин. почивка.

Коремните обаче започнах от 60 и сега са 60,много са ми трудни,както и набиранките на лост едва 20,ама на серии, започвам от 8,след минута 6,след минута още 6.Там също нямам прогрес. :D

 

Той Дийн говори за 38 наведнъж, на една серия. :D Аз утре ще го почвам това предизвикателство, пък накрая на август да видим колко ще мога. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много малко лицеви.Аз почнах от 20 преди седмица,сега съм на 120,ама през ден ги правя.Разбирасе на по серии 6 х 20 ,с по 1 мин. почивка.

Коремните обаче започнах от 60 и сега са 60,много са ми трудни,както и набиранките на лост едва 20,ама на серии, започвам от 8,след минута 6,след минута още 6.Там също нямам прогрес. :D

 

Е, то на серии и аз ще ги направя над 100, става въпрос в една серия да направиш максимален брой. След около 15 дни би трябвало да правя 60 лицеви в една серия. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то на серии и аз ще ги направя над 100, става въпрос в една серия да направиш максимален брой. След около 15 дни би трябвало да правя 60 лицеви в една серия. :Vishenka_05:

 

Еми няма смисъл от това,ама ти си знаеш,съветвам те да опиташ на серии и да гониш максимална бройка,ама не повече от 1 мин. почивка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има по-голям смисъл от колкото предполагаш! Важна е интензивността в тренировката, не повторенията..

Ще гледам да стигна до 100 да мога да правя в една серия и после ще почна на серии, 3х100 и така, обаче има много време дотогава. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има по-голям смисъл от колкото предполагаш! Важна е интензивността в тренировката, не повторенията..

Ще гледам да стигна до 100 да мога да правя в една серия и после ще почна на серии, 3х100 и така, обаче има много време дотогава. :Vishenka_05:

 

Явно някой много "запознат" ти го е казал.Мисля,че на серии до отказ всяка е най-добре,с минута почивка между тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако искате релеф правете повече повторения с по-малки тежести, а за маса - по-малко повторения с максимална тежест.

 

Какви тежести при лицевите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, бягам, ама много ме мързи, особено сутринта, но се старая поне да са 30 мин. Понеже бях прекъснал за кратко фитнеса, сега около 10-ти август отново съм там, че за септември трябва да съм пак във форма.

 

По принцип сутринта и аз не мога да бягам.Дори за силова тренировка са ми нужни около 30 минути да се ободря.Фитнес не знам кога ще започна защото трябва да е с хубав хранителен режим,а сега като ходя само насам-натам и няма да се получи на 100%.Ако не бях отишъл на практика до Октомври щях стабилно да напредна,ама каквото такова,това което тренирам сега май пак ми е от полза и тия дни мисля да сравня със стари снимки.Мисля,че има промяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип сутринта и аз не мога да бягам.Дори за силова тренировка са ми нужни около 30 минути да се ободря.Фитнес не знам кога ще започна защото трябва да е с хубав хранителен режим,а сега като ходя само насам-натам и няма да се получи на 100%.Ако не бях отишъл на практика до Октомври щях стабилно да напредна,ама каквото такова,това което тренирам сега май пак ми е от полза и тия дни мисля да сравня със стари снимки.Мисля,че има промяна.

 

Аз преди месеци, всяка събота или неделя си правих снимки, за да видя дали има напредък. Като видиш, че има, нещата ги правиш с още по-голямо желание. За хран.режим най-добре се консултирай с някой инструктур, за да определи кое ще е най-добре за теб или някой от форума на BB, там има всякакви, със сигурност ще ти дадат полезни съвети. Иначе по-голямо мъчение от това да бягаш рано сутрин, няма. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз преди месеци, всяка събота или неделя си правих снимки, за да видя дали има напредък. Като видиш, че има, нещата ги правиш с още по-голямо желание. За хран.режим най-добре се консултирай с някой инструктур, за да определи кое ще е най-добре за теб или някой от форума на BB, там има всякакви, със сигурност ще ти дадат полезни съвети. Иначе по-голямо мъчение от това да бягаш рано сутрин, няма. 1000%20(29).gif

 

Аз съм решил,че и тренировачният и хранителният режим ще си го съгласувам с инструктор за най-сигурно.

 

Имам един брой на списание мускули и фитнес,в който има всичко което ми трябва,но пак за някои неща трябва да се консултирам.

А това със снимките,да доста си е надъхващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бягането сутрин е най-ефективно и ми беше много кеф да го правя, но HIIT-a е просто непосилен за мен (Все още) сутрин и не бих могъл да дам всичко от себе си.

Докато вечер вдигам някакви ненормални скорости и правя перфектна тренировка.

Честно казано от целия режим ХИИТ-а ме смазва просто, прави ме луд.. последния път като приключих с тренировката си казах "Искам да умра на момента" :1000 (29): Обаче почивам малко и започвам пак да тичам но с по-бавно темпо и така докато се прибера у нас, тогава се чувствам лек, щастлив ми е супер.

Ако не беше аватара ми и посланието под него, отдавна да се бях отказал честно казано. Много мотивиращо ми действат такива картинки :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз нямам да се претегля за да видя колко съм свалил :1000 (29): Дано имаш успееех!

 

Mи излязоха такива предизвикателства с клякания и коремни. :1000 (29):

Кляканията по принцип са много ефективни защото при изпълнението им се отделя много тестостерон, а това предполагам знаеш, е нещото което ни прави мъже.

Повече тестостерон-повече мъжественост. :1000 (29): Освен това се развиват всички мускулни групи.

 

Но не знам, аз май ще продължа т'ва с лицевите до 12 септември :helpsmilie:

На теб какви са ти бъдещите творчески планове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз нямам да се претегля за да видя колко съм свалил :1000 (29): Дано имаш успееех!

 

Mи излязоха такива предизвикателства с клякания и коремни. :1000 (29):

Кляканията по принцип са много ефективни защото при изпълнението им се отделя много тестостерон, а това предполагам знаеш, е нещото което ни прави мъже.

Повече тестостерон-повече мъжественост. :1000 (29): Освен това се развиват всички мускулни групи.

 

Но не знам, аз май ще продължа т'ва с лицевите до 12 септември :helpsmilie:

На теб какви са ти бъдещите творчески планове?

 

Кляканията не оформят ли и гъза?Дано имам успех,да.Ти вече виждам че си постигаш целите.

 

Хич не знам за бъдещи творчески планове.Цял септември май ще съм свободен,ако не изникне нещо,и мисля да тренирам по усилено в залата и да почна режим.После обаче като почне университета не знам дали ще смогна,при положение,че ще гледам и работа да си намеря.

Много съм тъп.Можех първата година без проблем да ходя на фитнес,никакво натоварване нямах в университета,ама едва ти като раздуха нещата за тренировки тук се мотивирах така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кляканията не оформят ли и гъза?Дано имам успех,да.Ти вече виждам че си постигаш целите.

 

Хич не знам за бъдещи творчески планове.Цял септември май ще съм свободен,ако не изникне нещо,и мисля да тренирам по усилено в залата и да почна режим.После обаче като почне университета не знам дали ще смогна,при положение,че ще гледам и работа да си намеря.

Много съм тъп.Можех първата година без проблем да ходя на фитнес,никакво натоварване нямах в университета,ама едва ти като раздуха нещата за тренировки тук се мотивирах така.

 

Абе то аз си постигам целите, ама на моменти страшно отчаяние ме застига.

 

 

Иначе поне гледай да тренираш докато си свободен, 'щото когато човек и работи и учи особено, просто мерака за тренировки някак си изчезва.Но ейтакива предизвикателства примерно можеш да правиш, не изискват чак толкова време.

Кляканията не само оформят гъза, а и корема, всичко.. честно казано аз вече толкова си харесвам задника на моменти, че чак се гледам гол пред огледалото, а преди ме беше гнус. :1000 (29): (Извинявам се за искреността в случая)

Та, да.. кляканията определено си ги бива.

 

П.С-Да не излезе сега, че съм постигнал нещо кой знае какво, че аз както се изразих... просто очевидно имам някакъв прогрес и му се наслаждавам. Иначе още мноооооого тренировки и под ще се излее докато заприличам на нещо :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...