Jump to content



Ще гласувате ли?


Препоръчани коментари

е не съм турчин, нито циганин или евреин въпреки, че последните също може да са българи... Британец съм и съм убеден, че съм направил доста повече от теб за България и икономиката и. Това е третият подобен коментар "Какво правите тук?" за седмица, е вече мисля да не приема толкова присърце коментари като на моя сънародник Едуард Стърнс “Няма по-прост народ от българския”... да не говорим с каква слава се носи на българите в родината ми, мисля, че целият свят знае... но мамка му "Какво правя тук?!?!"

Оу, британец. Ваше височество, какво правите в смешната държавица България?! На Острова е лесен животът, на месец се взима около 15 000 лева, а тук 65-70% свързват двата края.

 

Циганин - български гражданин? Това е вече смешно. Те са си цигани и това е. Няма друго определение за тях.

 

Да те попитам още веднъж: Какво правиш тук? Така и не разбрах. :1000 (30): Едва ли е за китните родопски изгледи или може би греша?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ти не искаш Янев или Болния, защото си турчин и предпочиташ ДПС. Много хубаво. Ако аз съм менте патриот, не знам ти какво си ... Развивай се в Анадола.

 

Загрижен съм за България, защото тук е мястото, където съм се родил и израснал, защото тук е мястото, където се борих с една доста тежка болест и успях да се справя, въпреки трудния начин на живот, защото тук станах човек.

 

1-во не съм турчин и 2-ро ясно съм написал, че ще гласувам за ГЕРБ или Кунева. В която по-точно от тези партии фигурира ДСП. Освен, че си малоумен, ами си и задръстен, кон с капаци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1-во не съм турчин и 2-ро ясно съм написал, че ще гласувам за ГЕРБ или Кунева. В която по-точно от тези партии фигурира ДСП. Освен, че си малоумен, ами си и задръстен, кон с капаци.

1 - Ако не си турчин, защо се казваш Мустафа?! Едва ли на родителите им е скимнало ей така да те кръстят с това турско и срамно за нашето население име.

 

2 - Ти лесно може тук да излъжеш, за да се харесаш на българите. Не съм вчерашен.

 

3 - Хубаво. Кон с капаци съм, малоумен съм ... ама не бъркам държавите., нито навлизам в грях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 - Ако не си турчин, защо се казваш Мустафа?! Едва ли на родителите им е скимнало ей така да те кръстят с това турско и срамно за нашето население име.

 

2 - Ти лесно може тук да излъжеш, за да се харесаш на българите. Не съм вчерашен.

 

3 - Хубаво. Кон с капаци съм, малоумен съм ... ама не бъркам държавите., нито навлизам в грях.

1 - Не се казвам така. /явно някой ти е дал грешна информация-Николай, вероятно/

 

2 - Не ми пука на кого ще се харесам.

 

 

3. Да, прав си - такъв си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 - Не се казвам така. /явно някой ти е дал грешна информация-Николай, вероятно/

 

2 - Не ми пука на кого ще се харесам.

3. Да, прав си - такъв си.

1 - Не, никой не ми е давал информация. Всъщност, да, получих инфо от Facebook и общи чатове навремето, особено когато се скарахме с ... вас.

 

2 - Как да не ти пука? Искаш да спечелиш симпатиите на българите, да ги лъжеш и после да доведеш голяма част от турското население тук и да се случи трагедия. Пази Боже от такива като теб.

 

3 - Благодаря за комплимента! Много хубаво и мило от твоя страна! Imbecil ... I worth more than you. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оу, британец. Ваше височество, какво правите в смешната държавица България?! На Острова е лесен животът, на месец се взима около 15 000 лева, а тук 65-70% свързват двата края.

 

Циганин - български гражданин? Това е вече смешно. Те са си цигани и това е. Няма друго определение за тях.

 

Да те попитам още веднъж: Какво правиш тук? Така и не разбрах. :1000 (30): Едва ли е за китните родопски изгледи или може би греша?!

Ти за къв се взе?!?!? Вземи малко прочети нашата Конституция, както и Хартата на основните права на ЕС. Предполагам знаеш по нашата Конституция, че всички имат равно избирателно право. По чл. 40 от Хартата на основните права на ЕС "Всеки гражданин на Съюза има право да избира и да бъде избиран в общински избори в държавата-членка, в която пребивава, при същите условия, както и гражданите на тази държава." Също така всеки гражданин на ЕС има право на свободно движение и пребиваване, така че въпроси от рода на "какво правиш тук?" са смешни. Всичко е въпрос на личен избор и свобода!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И тая тема ли на*рахте бееееееееее ???????? Ако си имате някаква лична драма си я решавайте на ЛС, не по темите! Още 1 подобен коментар и ще си почивате по изборите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 - Не, никой не ми е давал информация. Всъщност, да, получих инфо от Facebook и общи чатове навремето, особено когато се скарахме с ... вас.

 

2 - Как да не ти пука? Искаш да спечелиш симпатиите на българите, да ги лъжеш и после да доведеш голяма част от турското население тук и да се случи трагедия. Пази Боже от такива като теб.

 

3 - Благодаря за комплимента! Много хубаво и мило от твоя страна! Imbecil ... I worth more than you. ;)

Не ми трябват ничии симпатии. Не се интересувам от това как се казва даден човек, какъв е етнически или по националност. Първото нещо, което ми прави впечатление, е поведението и на второ място възпитанието. Това прави човека - Човек. А ти далеч от всичко това. Съжалявам те най-искрено, че си толкова комплексиран и че никой не те заглежда и че нямаш приятели. /то как ди имаш, като се държиш лицемерно и клеветиш/

 

ПС. Това беше от мен, достатъчно хората ще прочетат това и ще ти повярват. Бъди доволен от себе си. Сега излизам с приятели. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това същество believe пак ли си е позволило да коментира, съди и обижда хора, които не познава? Да се погледне първо то какво представлява и тогава да говори за другите.

 

Да, ще гласувам - мисля да подкрепя ГЕРБ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това същество believe пак ли си е позволило да коментира, съди и обижда хора, които не познава? Да се погледне първо то какво представлява и тогава да говори за другите.

 

Да, ще гласувам - мисля да подкрепя ГЕРБ.

Без епитети,ако обичаш!

 

 

Всички се един дол дренки!Аз все пак съм за ГЕРБ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без епитети,ако обичаш!

Би ли ми пояснил какъв по-точно епитет виждаш? Аз, ти, и въобще всички хора сме същества, това не ти ли е ясно? Този, които наистина слага епитети, е believe, не аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би ли ми пояснил какъв по-точно епитет виждаш? Аз, ти, и въобще всички хора сме същества, това не ти ли е ясно? Този, които наистина слага епитети, е believe.

Можеше да напишеш човек,и защо винаги ти трябва да се месиш.OK скарват се двама,ти защо си даваш мнението по техния конфликт?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеше да напишеш човек,и защо винаги ти трябва да се месиш.OK скарват се двама,ти защо си даваш мнението по техния конфликт?

А ти ли ще ми кажеш как да се изразявам и къде да си давам мнението? :wacko: Това е свободен форум, в който мога да се изказвам по каквито въпроси преценя. Ти някакъв адвокат на believe ли го раздаваш, не мога да разбера?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти ли ще ми кажеш как да се изразявам и къде да се намесвам? :wacko: Това е свободен форум, в който мога да се изказвам по каквито въпроси преценя. Ти някакъв адвокат на believe ли го раздаваш, не мога да разбера?

 

Айде стига,че само спамим излишно в темата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая тема изобщо няма място тук между другото в Деня за размисъл. Такива въпроси,дискусии,пропаганди...вие сте по-зле и от политиците.

 

Темата трябва да бъде(ако изобщо се прави) "Ще гласувате ли?",моят отговор е "да".

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление ще се прибера в Бг ден или два след изборите и няма да мога да гласувам, но иначе бих гласувала за АТАКА на 100%!!! ГЕРБ ги видяхме какви боклуци са, БСП и ДПС няма да ги коментирам. Кунева ме кефеше до скоро, но след като се поинтерсувах за нея, определено не е тя човека.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая тема изобщо няма място тук между другото в Деня за размисъл. Такива въпроси,дискусии,пропаганди...вие сте по-зле и от политиците.

 

Темата трябва да бъде(ако изобщо се прави) "Ще гласувате ли?",моят отговор е "да".

Прав си принципно, но тази тема ни е най-малкият проблем в "деня за размисъл". Цял следобед се наслушахме на чиста политическа пропаганда по национална медия от почти всички партии, които имат реален шанс да преминат 4%-товата бариера ;)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако може да не се обсъжда това какво правя в тази държава, свободни хора сме и имаме правото да живеем където си поискаме и да бъдем граждани на държавата, в която живеем или от която сме дошли. Лицемерни хора не искам да слушам, има се за голям патриот, а ще бяга от България, така е най-лесно. Аз пък ще остана тук и ще се боря за човешките права, щом искам да променя нещо - ще се опитам да го направя, няма да си чеша езика и след това на запад. И само за сведение - една от най-великите жени днес е циганка, осиновила 47 деца и бореща се против религиозната и етническа дискриминация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако може да не се обсъжда това какво правя в тази държава, свободни хора сме и имаме правото да живеем където си поискаме и да бъдем граждани на държавата, в която живеем или от която сме дошли. Лицемерни хора не искам да слушам, има се за голям патриот, а ще бяга от България, така е най-лесно. Аз пък ще остана тук и ще се боря за човешките права, щом искам да променя нещо - ще се опитам да го направя, няма да си чеша езика и след това на запад. И само за сведение - една от най-великите жени днес е циганка, осиновила 47 деца и бореща се против религиозната и етническа дискриминация.

Няма да отида на запад, защото е най-лесно, а защото там ще ми се предложи това, което искам - да бъда актьор и то редом до най-големите ми любимци, преуспяли и изградили големи имена, другата причина е, защото това, което правят те е същото, което на мен ми харесва, а не нещо глупаво, каквото се прави тук.

 

А коя е тази циганка, г-н Ротариу, осведомете ме, че аз такава не познавам и не мисля, че ще познавам. Виждаме всеки ден по новините за какви цигански ужасии става въпрос в тази държава, въобще не си прави труда да лъжеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Есма Реджепова се казва.

 

което на мен ми харесва, а не нещо глупаво, каквото се прави тук.

В такъв случай не смей повече да обсъждаш хора, които ще останат верни на тази държава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ще гласувам. Няма да кажа за кого, но ще кажа за кого НЯМА да е - ГЕРБ, БСП, ДПС, Пръмова.

Съжалявам, но да се хвалиш с това, че през 21 век си построил метро и пречиствателни станции в Европейска държава е смешно и жалко. То остави, че отдавна трябваше да се направи...

Въпросът тук е за кого да гласуваш. Те че ще крадат лакомо, ще крадат, ама поне да са нови, а не едни и същи да лапат. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Есма Реджепова се казва.

В такъв случай не смей повече да обсъждаш хора, които ще останат верни на тази държава.

Ще обсъждам, защото ние винаги се поклоняваме на американците, а от тях идват всички ужасни неща и подражавайки им, ние носим дявола вътре, в нашата душа и жимеем в грехове.

 

А тази Есма е известна (?!) повече с циганската си музика, а за това научавам първо от теб.

 

След 20 минути ще ида да си пусна гласа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мястото не е тук!

Защото така Ви изнася на всички вас. Браво, превръщайте се в едни демонични същества, правещи същото, което и американската младеж. Подражавайте им, гледайте TVD, PLL, вдъхновявайте се и резултатите ще са налице. Помислете после какъв срам ще берат родителите Ви от живота, който водите ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...