Jump to content



Beyoncé - Общи приказки


Препоръчани коментари

Напълно заслужена цифра бих добавил. Тя е МЕГА талант <3. Някой да сподели повече инфо за това страхотно парче, защото аз поне сега го откривам. А то е буквално от три дни :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • Отговори 213
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много се надявам да направи нещо различно, защото е уникална!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 2 months later...
Дано изкара голям хит, че не е от "Single ladies".

 

Drunk in love какво беше ? :3fdb8960598fa63e:

Иначе БиОу е класа, нея не са и нужни гледания, хитове... важно че всички и се възхищават и обира награди каквото и да издаде, но разбира се качество пърска от всички страни.

И аз очаквам албум, сигурно няма да прави турнето само с Formation :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Drunk in love какво беше ? :3fdb8960598fa63e:

Иначе БиОу е класа, нея не са и нужни гледания, хитове... важно че всички и се възхищават и обира награди каквото и да издаде, но разбира се качество пърска от всички страни.

И аз очаквам албум, сигурно няма да прави турнето само с Formation :Vishenka_05:

 

Ами като за световен мащаб - популярна песен, и да я числим като хит, не е голям хит. Големи хитове бяха "Bailando", тези на Кейти Пери и Тейлър Суифт, "Lean on". Аз я харесвам, но от бая години предизвиква интерес с личността си, със самия култ към нея, визията, излъчването, семейството ѝ, изпълненията, но много малко с песните си. И не е като да са супер извън комерса, текстът на "7/11" е просто мега лесносмилаем - "clap, clap, clap.. alcohol, alcohol.. hands in the air".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами като за световен мащаб - популярна песен, и да я числим като хит, не е голям хит. Големи хитове бяха "Bailando", тези на Кейти Пери и Тейлър Суифт, "Lean on". Аз я харесвам, но от бая години предизвиква интерес с личността си, със самия култ към нея, визията, излъчването, семейството ѝ, изпълненията, но много малко с песните си. И не е като да са супер извън комерса, текстът на "7/11" е просто мега лесносмилаем - "clap, clap, clap.. alcohol, alcohol.. hands in the air".

 

Това да, и мен не ми харесва 7/11 и се учудих че беше номинирана за видео на годината на МТВ видео наградите, но си остава най-великата според мен... любимата ми песен от последния и албум : :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият албум е трудносмилаем, но преслушаш ли песните 2, 3 пъти и не можеш да спреш. Невероятна е тази жена! В момента най-често слушам All Night ♥

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПерфеКтен албум. Отново в стил Beyonce. Изненадващ със супер реге привкус, свеж, новаторски и модерен. И да Beyonce може да не прави едномесечни тотални хитове, който на следващата година по това време ще са забравени, защото целия свят вече знае коя е тя и Be достигна таргет-а на фенска маса, който е присъщ на една голяма легенда. Защото от тук нататък и с години напред каквото и да издава тя просто допълва статута и дискографията на една легенда от новото поколение световни звезди. Тази жена буквално пише история в световната музика и буквално е пример за подражание. Защото на първо място притежава необятно зверски талант в комплект с всички качества, който всички виждаме при всеки един неин performance. Айдеее народе не остана утре е официалния opening на The Formation World Tour. И както винаги България няма да има честта да е в сетлиста с държавите, който ще видят това, което предстои. За съжаление разбира се. За портокола да кажа, че може да е с featuring ,но Beyonce има тотални хитове в момента : Hymn for the weekend (Coldplay), Naughty boy (Runnin: Lose it All) и разбира се бесния ремикс 99 Souls (The girl is mine), който дъни по всички радиостанции.

 

От новия албум тотални фаворити като за 2-ро слушане : All night ; Hold up; 6 inch; Daddy lessons; Freedom;

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първия сингъл от "Lemonade" ще е "Sorry" :Vishenka_05: :Vishenka_05: има по-добри песни от тази но не е лоша :mf_surrender:

Е, Sorry е с Бекито с яката коса :3fdb8960598fa63e: Трябва да има провокация. И сега пак ще го сложат в tidal -.-

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова малко :mf_surrender:

Малко? Вие Бионсе за Адел ли я взехте? 200к през първата седмица се считат за относително високи продажби! С толкова много стрийминг платформи и при положение, че може да се свали безплатно от нета 400к е невероятно постижение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...