Jump to content



Online: Алисия - На кръгъл час


Препоръчани коментари

  • Отговори 45
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нещо не ми допада..изпяването ли е,от скапания текст ли е..очаквах нещо по-ударно.

В "Близо до теб" Алисия беше по-красива.

Общо взето не вдигна летвата. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е нещо различно песничката,но нещо й липсва в текста.Просто в края на припевите...Не знам.Може натам да ми хареса повече.

Клипът е зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След поредицата й от попаджийски бози последните 1-2 години, това звучи много по-добре. Но Алисия прилича на неприятна смесица между наистина красивите Галена и Николета. :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля,че е нещо кой-знае колко разнообразно - стил Флори си е. В това няма нищо лошо - според мен този стил пасва идеално на Алисия. И този път е така. Текста не ми допада, не е лоша тематиката, но на места не е хубаво скалъпен.

Много е красива във видеото, в "Близо до мен" нямаше толкова близки кадри и сега наистина е страхотна така с новата визия и толкова близки кадри. Умишлено или не - с очилата прилича доста на НайЛо(н) Лозанова.

Мн.добър 5 на проекта. Може би с времето ще стигне до Отличен в личната ми класация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми харесва много. Лошо е,че засяга пак темата за Ни Ло и Божинов.

Има си вече собствен стил и си го следва, не се интересува от тенденциите в жанра. Относно визията - аз си я харесвам най-много руса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ейй, тоя Флори пак се отчете с добро предложение. Кефи ме!

Не е на Флори. На някакъв друг е.

"На кръгъл час" е дело на композитора Иркенц Хюка и текстописеца Йордан Ботев. Режисьор на видеото е Деан Миличевич. " - от Сигнал инфо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е на Флори. На някакъв друг е.

"На кръгъл час" е дело на композитора Иркенц Хюка и текстописеца Йордан Ботев. Режисьор на видеото е Деан Миличевич. " - от Сигнал инфо.

 

Аха.

 

Някъде май бях чел, че ще е от Флори? Ама не може да се отрече, че намопня неговото звучене, което си е като свеж лъч светлина сред бутафориите на Коцко и Ости :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...