Jump to content



One Direction - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 121
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 2 weeks later...
"големи, велики"''...малко прекалявате с тия определения. :mf_surrender: :mf_surrender: Нямате никаква представа какво значи голям и велик!

 

Със сигурност не Гага. :Vishenka_05: Шегувам се. Иначе за 1D такова определение е смешно. Велики са Мадона, Марая, Селин, Уитни, Елвис, Майкъл, от новото поколение Бритни, Кристина, Бионсе. Тези са мнооооооооооого далече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност не Гага. :Vishenka_05: Шегувам се. Иначе за 1D такова определение е смешно. Велики са Мадона, Марая, Селин, Уитни, Елвис, Майкъл, от новото поколение Бритни, Кристина, Бионсе. Тези са мнооооооооооого далече.

 

Нищо велико няма в Бритни и Мадона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо велико няма в Бритни и Мадона.

 

Бритни по мога да приема да я подценявате, но честно ли казваш, че Мадона не е велика? Та тя е най-продаваната изпълнителка на всички времена, с поне 10 огромни хита, за които всеки изпълнител може да си мечтае. Голяма глупост каза. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни по мога да приема да я подценявате, но честно ли казваш, че Мадона не е велика? Та тя е най-продаваната изпълнителка на всички времена, с поне 10 огромни хита, за които всеки изпълнител може да си мечтае. Голяма глупост каза. :mf_surrender:

 

Мадона е велика като продукт, не и като изпълнител и талант.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kaк може темата за тия смешковци да има,макар и малко,но повече посещения от Джеси Джей...трагични сте! :1000 (29):

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Kaк може темата за тия смешковци да има,макар и малко,но повече посещения от Джеси Джей...трагични сте! :1000 (29):

 

В пъти по-успешни са от нея, логично е. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В пъти по-успешни са от нея, логично е. :1000 (29):

Сред тинейджърките с непорастнали гърди и сред..теб :1000 (29): Нямам търпение да заминат в канала след някоя друга годинка :happyppl: Дори Биибър е станал по-търпим.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сред тинейджърките с непорастнали гърди и сред..теб :1000 (29): Нямам търпение да заминат в канала след някоя друга годинка :happyppl: Дори Биибър е станал по-търпим.

 

Няма значение сред кой е, важното е, че са супер успешни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Честно казано съм приятно изненадан от версията на One way or another. Обожавам тая песен още от малък и в тяхно изпълнение също ми харесва въпреки че Блонди си остава ненадмината :)
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Друго е Дейвид Камерън да ти вземе участие във видеоклипа ... :mf_surrender:

Частта с Камерън е смешна. :)

 

Иначе песента в тяхно изпълнение е много зарибяваща...ама всъщност не съм сигурен дали е заради изпълнението или просто защото песента отдавна си е зарибяваща. Нищо де..радващо се, че сега малките лапетии ще научат за тая готина песен. :1000 (19):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Любимата ми група са в момента!Обожавам ги!!!!Най-любими са ми Зейн и Лиъм.Страхотни са,особено Зейн. :wub_anim: :77: Наскоро си купих и тяхната автобиографична книга "Осмели се да мечтаеш" и четох половината от нея и мога да кажа,че са преминали през доста трудности момчетата и напълно си заслужават успеха,който имат сега.Много е интересна книгата и е направена малко като албум с оригинални и хубави снимки.Сега в Браво са пуснали пак някаква колекция плакати в пет поредни броя на всеки един от групата.Ще си ги събера и ги залепям на стената!1000%20(29).gif
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Харесват ми, но не обичам свръх продуктивни изпълнители. Като направиш една или няколко песни трябва да им дадеш време се развият. Те пускат по два албума на година, няма кой да оцени толкова много продукция и добри песни остават незабелязани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесват ми, но не обичам свръх продуктивни изпълнители. Като направиш една или няколко песни трябва да им дадеш време се развият. Те пускат по два албума на година, няма кой да оцени толкова много продукция и добри песни остават незабелязани.

 

Всъщност пускат албум всяка есен, дотук имат 2 за 2 години. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...