Jump to content



One Direction - Общи приказки


Препоръчани коментари

Всъщност пускат албум всяка есен, дотук имат 2 за 2 години. :)

Бях чел, че са продали по милион от два албума през тази година, явно съм го разбрал грешно. Не ги следя от близо.

И все пак това не променя казаното от мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 121
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Бях чел, че са продали по милион от два албума през тази година, явно съм го разбрал грешно. Не ги следя от близо.

И все пак това не променя казаното от мен.

 

Защото албумите им излизат в края на годината и се продават много и през следващата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Песента всъщност никак не е лоша.

 

Това е вторият сингъл от албума. Мн ме кефи, че звучи различно и по-зряло. Като цяло албумът им ще е с по-твърдо звучене от предишните два.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е вторият сингъл от албума. Мн ме кефи, че звучи различно и по-зряло. Като цяло албумът им ще е с по-твърдо звучене от предишните два.

Да, аз затова казах, че не е лоша, защото звучи доста по-сериозно, а не е bubble gum pop. :) На първо място е в itunes USA пред Venus на Гагалупе.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, аз затова казах, че не е лоша, защото звучи доста по-сериозно, а не е bubble gum pop. :) На първо място е в itunes USA пред Venus на Гагалупе.

 

Къде го видя това, на мен ми дава песента на Lorde на първо място?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде го видя това, на мен ми дава песента на Lorde на първо място?

Сайтът на iTunes се обновява 1 път дневно. Това, което се гледа за редовни ъпдейти са kworb.net и mediabase

 

Топ 10 преди час

 

Pos Artist and Title 1.0

1 One Direction - Story Of My Life 1.0000

2 Lady Gaga - Venus (Explicit) 0.6373

3 Lorde - Royals 0.1687

4 Justin Bieber - Recovery 0.1569

5 Katy Perry - Roar 0.1428

6 One Direction - Story Of My Life 0.1404

7 Avicii - Wake Me Up 0.1179

8 Miley Cyrus - Wrecking Ball 0.1028

9 OneRepublic - Counting Stars 0.0996

10 Imagine Dragons - Demons 0.0786

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Симпатично изпълнение. Младежите изглеждат много по-добре, когато са облечени по-сериозно. Определено имат стил.

 

 

 

Доста са погрознели в някои отношения.

 

Албумът за мен е доста кофти, няма ги свежите поп парчета, които ги направиха звезди. Заложено е предимно на рок музика, която да ги изкара уж по-зрели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста са погрознели в някои отношения.

 

Албумът за мен е доста кофти, няма ги свежите поп парчета, които ги направиха звезди. Заложено е предимно на рок музика, която да ги изкара уж по-зрели.

Определено злоупотребата с татуировки не е била добра идея...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...

 

 

 

Доста слабо видео, сингълът също не е нещо забележително. Остаряват и погрозняват. :mf_surrender:

Просто стилистите им от време на време си правят гаврички с тях, сега не разбирам защо трябва и петимата да са с момичешки дължини на косите...

 

 

Любимата ми песен от новия албум. :ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Просто стилистите им от време на време си правят гаврички с тях, сега не разбирам защо трябва и петимата да са с момичешки дължини на косите...

 

 

Любимата ми песен от новия албум. :ba:

 

Много е добра песента. Освен нея от албума ми харесват "Ready to run" /за която наскоро установих, че е като кавър на "Story of my life"/, "18" и "Night changes". Като цяло първите два албума ми харесват доста повече от последните два.

А ето този ремикс на Ники Ромеро е уникален, не знам защо не правят поне по 1-2 денс тупалки във всеки албум, а залагат на някакъв рок от 80-те. :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, още от първия албум пренебрегват по-денс парчетата, а аз също ги предпочитам пред песни като "Live while we're young" и "Midnight memories".

Между другото четох, че сега се опитват да си сменят мениджмънта, дано успеят.

Where do broken hearts go ще бъде следващ сингъл от албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, още от първия албум пренебрегват по-денс парчетата, а аз също ги предпочитам пред песни като "Live while we're young" и "Midnight memories".

Между другото четох, че сега се опитват да си сменят мениджмънта, дано успеят.

Where do broken hearts go ще бъде следващ сингъл от албума.

 

Къде го прочете това? Тя е пусната още през ноември като промоционален сингъл към албума. Не вярвам 5 месеца след втория сингъл да пускат този. А и нали са на турне, едва ли са снимали клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде го прочете това? Тя е пусната още през ноември като промоционален сингъл към албума. Не вярвам 5 месеца след втория сингъл да пускат този. А и нали са на турне, едва ли са снимали клип.

Wikipedia на песента - цък

The song was released as part of the promotional singles from One Direction's fourth studio album Four on November 11, 2014.[1] It will also be released as the third official single off the album.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май краят на One direction се вижда...

Освен, че напуска турнето на групата поради "стрес", Зейн записа и песен с Naughty boy като солов изпълнител... хората си спомнят, че почти по същия начин Гери Халиуел се е отделила от Спайс Гърлс през 1998.

Винаги съм си мислела, че Хари ще е този, който ще се отдели, но изглежда, че ще е Зейн.

Силно се надявам нещата да не са такива, каквито изглеждат, и групата да продължи да работи в пълен състав. Има още доста хляб в тях. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май краят на One direction се вижда...

Освен, че напуска турнето на групата поради "стрес", Зейн записа и песен с Naughty boy като солов изпълнител... хората си спомнят, че почти по същия начин Гери Халиуел се е отделила от Спайс Гърлс през 1998.

Винаги съм си мислела, че Хари ще е този, който ще се отдели, но изглежда, че ще е Зейн.

Силно се надявам нещата да не са такива, каквито изглеждат, и групата да продължи да работи в пълен състав. Има още доста хляб в тях. :)

 

Зейн явно винаги е бил най-нестабилният, още в началото на групата не е искал да се появи на някаква тяхна обща среща. Отделно изглежда и най-отвеян, като че ли, или просто си е малко кифла и затова така ми се струва. И е нормално при един такъв напрегнат живот да изперка... Постоянно са на турне, записват новите си песни в хотелската стая...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн явно винаги е бил най-нестабилният, още в началото на групата не е искал да се появи на някаква тяхна обща среща. Отделно изглежда и най-отвеян, като че ли, или просто си е малко кифла и затова така ми се струва. И е нормално при един такъв напрегнат живот да изперка... Постоянно са на турне, записват новите си песни в хотелската стая...

Да, те са мислели да го изключат от групата и тогава Найъл щял да бъде "мистериозният". :roll1: Само като си го представя в такава роля и ме напушва смях.

В blindgossip пишеше няколко пъти, че Зейн има афинитет към наркотиците и е доста нестабилен психически, освен това изневерявал доста на Пери и сега умирал от яд, че са го хванали и от този факт се е "стресирал". Според мен е страшно глупаво да напусне турнето, но явно наистина има нужда от почивка.

Според мен е добре да ги оставят да си починат малко, например тази година да не издават албум. От Four могат спокойно да си изкарат още два сингъла, с които хем да не бъдат забравени, хем да събудят по-силен интерес към следващите им проекти. Ама алчните им меринджеи едва ли ще ги оставят на мира. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...