Jump to content



One Direction - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 121
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Някой ще ми разясни ли малко по-подробно драмата с този Зейн малко по-подробно, че не ми се търси?

 

Ами то е новина вече от вчера навсякъде- в Билборд, Телемундо, People En Espanol, Ryan Seacrest, BBC news, Rollingstone, CNN, People, Fox News- изобщо в целия свят, дори и от нашите медии:

https://www.google.bg/search?es_sm=93&b...505.WVazlIkBxVU

 

Зейн Малик напусна "Уан дайрекшън":

http://www.vesti.bg/razvlechenia/shoubizne...rekshyn-6033599

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драмата е, че го хванаха да изневерява на годеницата си, напусна турнето уж само за малко, за да се лекува от стреса... ама явно е завинаги... И уж нямало да прави кариера, а е записал солов сингъл с Naughty boy, както писах по-рано.

Според мен или е адски глупав, или това е супер стратегия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има красива годеница иначе. Ама много татуси и той. Много лошо момче,а пък готин.

 

Родители пишат коментари, как дъщерите им плачели под душа от новината за Зейн,че напуснал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам и от коментарите във фейс страницата на MTV, феновете казват,че без Зейн няма да е същото, групата щяла да пропадне, че той бил най-готиният, с най-хубавия глас и това било края. Но има и такива дето се радват,че напускал.

 

Аз пък,четох,че заради хейтърите Зейн си е закрил Туитъра, защото му било писнало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много кофти за Зейн. Беше един от тримата най-добре пеещи и определено беше най-красивият.

Стресът определено е голям, от 5 години те са постоянно на път, постоянно внимание, напрежение. Парите и славата ти носят много позитиви, но и негативи. От значение е и с каква душевност си, доколко се поддаваш на такива неща и ти влияят. Със сигурност и петимата имат нужда от почивка, а вместо това ги изстискват максимално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е добре тръгва си, защото е стресиран от славата, а в същото време пуска свой собствен сингъл?

Тук е голямата загадка и за мен. Може и да не види бял свят тоя сингъл все пак... не знам дали е само плануван или вече записан, на различните места чета различно.

Според мен е било решено отдавна напускането му, но просто поради лошо за него стечение на обстоятелствата се е наложило да го направи по-рано. Четох някакви "конспиративни" теории, че реално е уволнен, че с Пери не са заедно от доста време и какво ли още не, но не се знае... едно е факт - групата няма да е същата! Дано само и другите да не последват примера му и накрая да си остане само Найъл :1000 (29): .

На мен много ми се иска все пак наистина да си пуснат Where do broken hearts go като сингъл... може да направят някакво сборно видео, ще е много тъжно, а и текстът може да се свърже с версията за стреса. :1000 (29): Само два сингъла от албум за мен е крайно недостатъчно, особено от такъв хубав албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете разочаровани от Зейн и го мразят. Казват това ли нарича той нормален живот на 22 годишно момче след като е напуснал One Direction е записал самостоятелен сингъл. Кой залъгва?. Сега във фейса от Mirror:

http://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news...=FB_mirror_main

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук е голямата загадка и за мен. Може и да не види бял свят тоя сингъл все пак... не знам дали е само плануван или вече записан, на различните места чета различно.

Според мен е било решено отдавна напускането му, но просто поради лошо за него стечение на обстоятелствата се е наложило да го направи по-рано. Четох някакви "конспиративни" теории, че реално е уволнен, че с Пери не са заедно от доста време и какво ли още не, но не се знае... едно е факт - групата няма да е същата! Дано само и другите да не последват примера му и накрая да си остане само Найъл :1000 (29): .

На мен много ми се иска все пак наистина да си пуснат Where do broken hearts go като сингъл... може да направят някакво сборно видео, ще е много тъжно, а и текстът може да се свърже с версията за стреса. :1000 (29): Само два сингъла от албум за мен е крайно недостатъчно, особено от такъв хубав албум.

Ситуацията преди години беше същата с Blue и Ryan.

Зейн има доста голям шанс, неговите партии са най-хубавото нещо в песние им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Информацията е от The Sun... докато не я видя от сериозен източник, не вярвам.

Макар че не е никак изключено, аз също им давах давност 5 албума. Не е малко.

 

Drag me down се е сринал на 26-та позиция в Билборд. Дотук с надеждите ми за първо място. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...