Jump to content



Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

"Inception" - малко труден за следене, но ми привлече вниманието. Влязох буквално в него, опитвайки да не се разсейвам за да хвана хубаво нещата. Моята гледна точка се оказа малко различна от тази на съпружето, но бях внимателна до края и ми хареса. Много.

Труден, интересен, много добър. Препоръчвам!

 

Леонардо не може да ме разочарова отдавна rolleyes.gif

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

50 нюанса сиво

 

Хареса ми, мисля че видях повече отколкото очаквах във филма. През цялото време обаче имах чувството, че гледам "Здрач", то дори и тук отидоха в няква гора когато той й обясняваше за същността си и като цяло много прилики имаше, поне за мен.

Саундтрака беше убийствено подбран, нямаше грешка.

Ще гледам и следващите части със сигурност.

 

7/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Boy Next Door / Съседското момче (2015)

the-boy-next-door-poster.jpg

 

10/10

Чаках го с голямо нетърпение и оправда очакванията ми. Много напрежение и супер добра игра от страна на Джей Ло и Раян Гузман. Препоръчвам го горещо на любителите на трилъри. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

fiftyshade.jpg

 

Най-накрая снощи стигнах да го изгледам. Успя да ме задържи концентриран през цялото време, което трудно се случва в последните години с игрален филм. Определено ще гледам и останалите части :P

 

П.С нооооо саундтрака, просто е ЕДИН ПЪТ! Всяка една песен е уникална!

Link to comment
Сподели в други сайтове

p_239575_thumb.jpg

 

Също!

За разлика от предходните две части тук всичко е доста по-спокойно. Няма много развитие, има повече разтягане. Не беше зле, но определено не е това, което очаквах. Края беше... като да очакваш втората част :))) Но накрая останах с впечетлението че съм гледал филм с продължителност не повече от 30-40 мин. Няма много действие и динамика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Too Young to Marry / Невръстна любов (2007)

Too.Young.to.Marry.2007.jpg

Оценка - 7/10.

Изтеглих си го, защото обожавам Нина Добрев. Като цяло филма не е нещо особено, но е приятен, на мен ми хареса.

 

The Holiday / Ваканцията (2006)

pos6313.jpg

Оценка - 9/10.

Прекрасен филм! Гледах го след тежък работен ден и така ме разтовари.. Малко е дълъг - над 2 часа, но всяка секунда си заслужава! И в крайна сметка те кара да се замислиш за доста неща от живота. Препоръчвам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Fifty shades of Grey" - тук преведен като "50 сенки на Грей".

Не знам какво да кажа... Доскуча ми, почти заспах. Очаквах някаква сензация и нещо невиждано, след толкова шум в медиите, няк'ви егати садо преживявания, които ще ме шашнат, пък то - романтика и лиготия в стил "Здрач"... Някакъв дечко бъкан с пари, дето се миси за много велик и красив (леко грозноват според мен) и се прави на интересен до края на филма. Сензация..? Скука, пълна. Виках да науча нещо ама...

 

Не съм чела книгата и нямам намерение, но имам странното усещане, че е от типа "малки розови романи за скучаещи домакини". Съжалявам...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

collection-fiftyshades-gallery_0.jpg

 

 

Много шум за нищо :mf_surrender: :gun_bandana: Започна добре, но след 30-тата минута едвам го издържах до края, който също беше адски ТЪП ! Освен, че нищо съществено не се случи, по-средата на филма ми идваше да взема тоя договор и да я ударя през муцуната :gun_bandana: двучасов филм за един договор за садо-мазо :gun_bandana: дано втората част да е по-интересна, ако се навия да я гледам, изобщо....

 

5/10

 

Сега си пускам да видя "Вдън горите", дано поне той си струва!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fifty shades of Grey / Петдесет нюанса сиво (2015)

new-scenes-from-fifty-shades-of-grey.jpg

Много добра актьорска игра от Джейми Дорнан и Дакота Джонсън. Много добре им пасват образите. Хареса ми, става за гледане, но края определено можеше да е мааааалко по-силен както е и в книгата. Може би и главно за това ще му дам по-ниска оценка. Много добри песни са подбрали! Ремикса на "Crazy in love" ме е зарабил адски много. Със сигурност ще гледам и другите части.

 

8/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Pearl Harbor / Пърл Харбър

 

pearl_harbor_ver10.jpg

 

Добър филм. Прекалили са с американското геройство разбира се. Любовната история е добра, но още в средата на филма предвидих финала.

 

7/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хобит - 1,2,3

Властелина на пръстените - 1,2,3

Почнах Хобит и след това Властелина. Е няма такъв филм. УНИКАЛЕН Е! За 3 дни изгледах всички.. много е яко като почнеш от Хобит и продължиш натам към Властелина.

10/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...