Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

преди 2 часа , DrAkO каза:

На Драгана й трябва завръщане към народната музика с ударни аранжименти, това е единственото което може да я направи Номер 1 отново. Има глас, има пари, но няма визия за кариерата си.

Абсолютно никаква концепция няма, супер разхвърляна е. Явно преди години го е правила, за да изгради име, но това не означава в момента да е такъв хаос. Аз наистина много се дразня на клипа. Безумие е това. Не знам какъв екип работи в нейната телевизия, но правят супер аматьорски неща - или такива им поръчва. Жената, която има клипове като  Za mene si ti, Tugo mojih dana, Zagrli me maljko, Bice mi kako kad, Kazi mi, Nemam ja milion sudbina иии да не изброявам, за годините си толкова добри и идейни. Супер креативна беше и в един момент след 100 години сянка на себе си... при наличието на повече пари отвсякога. И като имаш предвид, че сама си е била носител на тия неща. А сега ѝ дай един стол, някакъв костюм и да пее някакви неща с акордеони. Ми не искам.

https://www.youtube.com/watch?v=Uev3YcfyoO8 с тази визия много ѝ отива. А това е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, в този период беше най-хубава. За мен чара й беше в усмивката/зъбите. Тях промени, лифтинга и напълняването също не й помогнаха особено. Разбрахме, че мъж й я харесва пухкава и кичозна, но тя по натура е слаба, не разбирам защо се инати и не си върне формата.

Иначе, според мен отдавна се е наситила на кариера и на всичко. Продължава само заради феновете. За това и пуска сингли и албуми - да се радват, пък има ли смисъл няма значение. Нещо като Ивана през последните години. Което е жалко, от топ 3 само тя не успява да се впише в новото време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DrAkO каза:

Да, в този период беше най-хубава. За мен чара й беше в усмивката/зъбите. Тях промени, лифтинга и напълняването също не й помогнаха особено. Разбрахме, че мъж й я харесва пухкава и кичозна, но тя по натура е слаба, не разбирам защо се инати и не си върне формата.

Иначе, според мен отдавна се е наситила на кариера и на всичко. Продължава само заради феновете. За това и пуска сингли и албуми - да се радват, пък има ли смисъл няма значение. Нещо като Ивана през последните години. Което е жалко, от топ 3 само тя не успява да се впише в новото време.

Защото ѝ се яде много хах. Беше си снимала в инстаграм скоро един мазен хотдог, плюска торти и винаги си казва, че яде с кеф. "Как да спреш, когато е най-сладко", беше казала веднъж хах. Може и проблемът с щитовидната жлеза да допринася още. Реално аз не знам в коя част е това напълняване, защото има слаби крака. Има едно напълнява в областта на гушата, брадичката, ръцете, горната част по-скоро.  Като цяло и камерата я раздува нея специално.

Според мен прави и експерименти - ето, дуетите с Джокич и Вук Моб, не бяха лоши, интересни бяха, ама не изпъкнаха. Честно казано, последните албуми и на трите големи - тя, Брена и Цеца, не се забелязаха нещо. Брена не знам какво се вписва, ама виж я и нея какъв бабиер е станала - пластична цялата, виж ги двете с Ацо Пейович на финала на онова пенсионерското музикално състезание в журито. Облечени добре, но Брена вече си мяза на баба, говори си като такава, така и пее. Но хайде, тя е към 60 вече май. Драгана е с 10 години надолу. Е, ясно е, че няма да танцува и да се мята като преди, ама аз такава съм я харесал тогава - стил Баш тебе волим я, Бичу нйегова, Само йедан сат. Южни Ветър вайбс не ме кефят.

https://www.youtube.com/watch?v=ITdevBKoVaM - за мен тук е най-секси. И в периода, когато танцуваха с Бийт стрийт. Когато ходеше с опашката, дето нашата любима Гло я изкопира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да подчертая че двата албума на Мая ( Viktorijina Tajna + 7), двата албума на Цеца (Poziv + Autogram) и албума на Прииович са ТОП 5 най-успешни албуми на това десетилетие 2010-2019.  Брена страшно много работи, влага и има резултати + има и хит в лицето на „Болиш и не пролазиш", а  Драгана днес не е  ни 20 % релевантна в сравнение с другите две. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Alter Ego каза:

Само да подчертая че двата албума на Мая ( Viktorijina Tajna + 7), двата албума на Цеца (Poziv + Autogram) и албума на Прииович са ТОП 5 най-успешни албуми на това десетилетие 2010-2019.  Брена страшно много работи, влага и има резултати + има и хит в лицето на „Болиш и не пролазиш", а  Драгана днес не е  ни 20 % релевантна в сравнение с другите две. 

 

 

Изобщо никой не им запомни албумите - а са хубави, нито ги реализираха някак - съжалявам, минаха и заминаха, така го виждам аз от България. Не са се преработили и трите. На другите две не им следя участията, но Драгана, където и да отиде, е добре приета и има фурор дори само със старите песни. Ясно е, че има какво да се желае и че проблемът - ако има такъв, е, че не е постоянно в Белград, но не мисля, че по Брена умират младите или е тема номер 1 някъде с личен живот или нещо. Иначе и трите са големи сами по себе си, въпрос на вкус е кой кого предпочита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Ако днес Цеца е 100 % актуална, Брена 40% от това което някога е била, Драгана не е нито 20%. Ако приемем твоето твърдение че албумите um минали и заминали (което не е така) отново Цеца и Брена са по-успешни от Драгана. Тук не говорим  кой кого предпочита, а обективно. Ето просташка постъпка от Цеца насърдила се на eкипа на PREMIJERA заради онова гостуване на Драгана ден преди Нова година. От тогава Цеца отказвала да им дава интервиута. Хубаво е да се чуят двете страни на драмата им, трябва да е над тези неща. Иначе Цеца имала 4 песни за нов албум. 

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20190722/965c028a52e53b2dc9fa9acf3adb0ecd.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Alter Ego каза:

 Ако днес Цеца е 100 % актуална, Брена 40% от това което някога е била, Драгана не е нито 20%. Ако приемем твоето твърдение че албумите um минали и заминали (което не е така) отново Цеца и Брена са по-успешни от Драгана. Тук не говорим  кой кого предпочита, а обективно. Ето просташка постъпка от Цеца насърдила се на eкипа на PREMIJERA заради онова гостуване на Драгана ден преди Нова година. От тогава Цеца отказвала да им дава интервиута. Хубаво е да се чуят двете страни на драмата им, трябва да е над тези неща. Иначе Цеца имала 4 песни за нов албум. 

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20190722/965c028a52e53b2dc9fa9acf3adb0ecd.jpg

Линка не се отваря, какво има? :) 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От 24.07.2019 г. от 15:03, Alter Ego каза:

Водещия на PREMIJERA дава отговор защо Цеца е спряла да работи с тях.

ceca.jpg

Ама то това се знаеше. И на Анастасия е забранила да ходи там.

Нещо Драганчето здравето ѝ е бръкнала тогава с това интервю. Защото се казаха истини.

Умните хора, дори и да са сгрешили, намират сили в себе си и се извиняват за стореното през годините особено когато видят, че на другата страна ѝ е зле. Но тя няма как да се промени и извини, защото всичко през годините се е случило с нейно знание, съгласие и дори желание, така че... до тука с тая драма, вече е банална. Виждаме кой какъв човек е и без да ги познаваме лично.

Колкото до кой колко е успешен - ми има инстаграм, Роби, и там се вижда и кой какви участия има и при каква посещаемост. Драгана и да спре да издава изобщо песни, пак ще си е от най-популярните. Просто защото при нея нещата са станали по естествен път и има нещо много важно, което я отличава - защото е ясно, че всички могат да пеят и имат хубави песни. Другото се нарича харизма, енергия и отношение към хората. Това е. То личи и по продължителност на участия, концерти, контакт с хората, качество на изявата. Нали, излишно е да изброявам, Драгана като направи концерт, колко по-комплексна е самата изява още от 90-те. Тук даже не говоря за летни участия тип Топ Хил Будва, където също прави фурор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана пазарува не само гледания, а и последователи в инстаграм - само и само да има повече от Цеца, но engagement-а я издава. Това сигурно е видяла от бившата приятелка Сека - която има напазарувани 1 мил. последователи. Когато говорим за Топ Хил, Цецините медии пишат че Драгана е доживяла дебакъл, а другите пускат че било пълно. Все едно, Цеца е пак по-успешна и на "Топ Хил"  полето, всяко лято по две дати са резервирани за нея. И Мая вече две лета  разбива с посещаемост там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
От 20.07.2019 г. от 0:31, adorable каза:

Тук е много красива. Нещо ѝ се изгуби чарът. Май си направи лифтинг или... нещо там.

100 операции си направи, в нашите медии я наричат Майкъл Джексън и приличаща на българска певица на краят на живота

https://zena.blic.rs/moda/crna-dragana-sta-je-ovo-folk-pevacica-u-novogodisnjoj-emisiji-izgleda-kao-bugarska/6pp30f1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.08.2019 г. от 14:36, Alter Ego каза:

Драгана пазарува не само гледания, а и последователи в инстаграм - само и само да има повече от Цеца, но engagement-а я издава. Това сигурно е видяла от бившата приятелка Сека - която има напазарувани 1 мил. последователи. Когато говорим за Топ Хил, Цецините медии пишат че Драгана е доживяла дебакъл, а другите пускат че било пълно. Все едно, Цеца е пак по-успешна и на "Топ Хил"  полето, всяко лято по две дати са резервирани за нея. И Мая вече две лета  разбива с посещаемост там.

Купи си около 500к, мисля че бяха и повече но не се сещам точно, преди купуването имаше около 200к и същия ден съра около 500к. После като схвана че хората я хванаха, купи посл. и на Цеца, за да се направи на жертва, но на Цеца от Инстаграм й изтриха фейк посл. защото тя им писа с желание да няма фалшиви посл. и изкуствена слава. Ами, като на нея не й тряба изкуствена слава, достатъчно е известна навсякъде и е успешна във всяко поле

Харесва ли ти тази песен и Душица като цяло?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.07.2019 г. от 0:32, Alter Ego каза:

Иначе Цеца имала 4 песни за нов албум. 

От проверен източник - албума няма да е тази година.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това може би е едно от най-добрите представяния на песен в сръбската история. С всяко гледане и преслушване ми става все по-любимо. Да не говорим какъв вечен хит се оказа този трак!! ''Bolis i ne prolazis'' също е тръгнала да се превръща в една от емблемите на Брена. 35 милиона (реални) са голямо постижение. 

Наистина ли това е последния албум или след невероятния успех е решила да продължи ? Иначе го реализира много зле. ''Sigurno'' и 'Bolje ne'' заслужаваха клип. Особено първата. @Alter Ego & @Kriminal, знаете ли нещо по въпроса?

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , -A. каза:

Това може би е едно от най-добрите представяния на песен в сръбската история. С всяко гледане и преслушване ми става все по-любимо. Да не говорим какъв вечен хит се оказа този трак!! ''Bolis i ne prolazis'' също е тръгнала да се превръща в една от емблемите на Брена. 35 милиона (реални) са голямо постижение. 

Наистина ли това е последния албум или след невероятния успех е решила да продължи ? Иначе го реализира много зле. ''Sigurno'' и 'Bolje ne'' заслужаваха клип. Особено първата. @Alter Ego & @Kriminal, знаете ли нещо по въпроса?

 

Аз не се интересувам особено от Брена, легенда е, но не ме вълнува

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Kriminal Реални ли са реакциите(140k:100k) и коментарите (135к) на това парче? Знам къде е участвала и че има интерес към нея, но ми се виждат прекалено много, не знам..

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

@Kriminal Реални ли са реакциите(140k:100k) и коментарите (135к) на това парче? Знам къде е участвала и че има интерес към нея, но ми се виждат прекалено много, не знам..

Фейк са. Сигурно знаеш че почти цялата бивша Югославия мрази Луна, а майката й Анабела я бута да бъде певица и й купува гледания и лайкове не само на песента й а и на клипчета от Задруга. Също така купи и победата в Задруга 2, но това не променя факта че голяма част от зрителите не я понася

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Таня тази година ги направи на нищо, толкова добри песни изкара, слушал съм я най-много, сигурно с песните на Емилия и Денис, Таня ми е следващата с най-много replay, а тази песен вече е короната!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танчето има гледания и хубави песни, но импакт нула. Страшен хайп има по албума на Ана Николич. Мая се очаква да избухне, Прийович с нов сингъл в скоро време и след това и албум, Беквалац заказала концерт в арената за 14-ти февруари и скоро пуска дует с Емина. Определено есента-зимата ще мачкат  Ана и Мая.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...