Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

преди 5 часа , mitak_94 каза:

Саши Прийович днес с нова песен! 😍

Премиера във финале на Звезде Гранда

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , mitak_94 каза:

Още я няма в Ютюб канала и... Отчаках си.. 😑😑😑

Брутална е, излезе снощи

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Филип не става за мениджър - хората и не разбраха, че това е Прийовичка и завръщането й фейлна. Сега поне ще прочетат, че това е тя, защото по друго не личи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DrAkO каза:

Защото Филип не става за мениджър - хората и не разбраха, че това е Прийовичка и завръщането й фейлна. Сега поне ще прочетат, че това е тя, защото по друго не личи.

Напълно споделям!

И все пак тя трябва да работи само и единствено с Брая, това е нейния коз. 

Сашко Николич е за Александра Младенович.

Саша Лазич за Андреана Чекич и Сека.

Цеца отново ще е с Дамир, колкото и да ми се иска да работи по цял албум с Брая, но надали.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Саши скандализира! Песента, на която не заложи за завръщането си, стана по-голям хит от “Непоновливо”. Кралица! 🥰😂😂😂😂😂😂 

И двете песни са ми любими. В началото “Непоновливо” ми се стори не много подходяща за завръщане, но е суперска. “Богата сиротиня” ми хареса отраз. Страшна е! ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Таня Савич това лято разцепва, и трите песни дето изкара са някакъв топ, особено последната вече с Corona е връх. Не мога да ги спра, само "Тръгвай си" и "Болка моя" слушам така.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.07.2019 г. от 21:17, Kriminal каза:

Вчера великия албум Сангрия на Дара навърши 9 години! 

 

 

Когато Попович беше сигурен че без Гранд Дара няма да се спарви след ерата "Зидови 2007", а Дара избухна с нов хит албум. За жал този албум от 2010 беше и последната успешна ера когато говорим за Дара. Албумите от 2013 и 2017 не минаха толкова добре.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Alter Ego каза:

Когато Попович беше сигурен че без Гранд Дара няма да се спарви след ерата "Зидови 2007", а Дара избухна с нов хит албум. За жал този албум от 2010 беше и последната успешна ера когато говорим за Дара. Албумите от 2013 и 2017 не минаха толкова добре.

 

Да, но сингловете в периода 2013-2017 бяха доста големи хитове с изключение на Никад не реци никад

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Kriminal каза:

Да, но сингловете в периода 2013-2017 бяха доста големи хитове с изключение на Никад не реци никад

Да, особено синглите от 2014/15-та. Но да не забравяме и скандала с Карлeуша и #PunoKoshta, което носеше пиар и за двете. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Alter Ego каза:

Да, особено синглите от 2014/15-та. Но да не забравяме и скандала с Карлeуша и #PunoKoshta, което носеше пиар и за двете. 

 

За жалост станаха приятелки вече и Дара се унижи доста

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна днес е в Скопие и ще запише първата си песен от Дарко Димитров (само и само да бъде като Анастасия). 

Лятото е малко постно, но есента/зимата се очаква да са жестоки - очаква се завърщането на Ана Николич с албум с песни на Дарко Димитров, Анастасия също. Мая с албум от Джала и Буба, готови били песните, още вокали да записали и клипове да заснели. Прииович с албум също. Елена Китич също снима песни от Димитров.

Лека по-лека Дарко Димитров става топ 1 композитор, но неговата Мая Берович сигурно (ще) е Анастасия. Макар  да не забравяме че Емина започна този тренд с албума Dalje и този мега-хит:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса, обаче реално тя има подобни песни, даже от последния албум - Nismo uspeli mi, а от предния - Suprotni svetovi, които са също толкова драматични, имат същата хармония, а не ги клипира.

Освен това новата ми прилича малко и на "Роджена за бол" на Катарина Груич.

Хубава е песента, но аз обичам и очаквам по-модерни неща от нея, въпреки че дуетите с Джокич и Вук Моб не се забелязаха. Просто бих се изкефил на онази Драгана от 90-те, която правеше най-интересни клипове - със сюжет, анимационни, ефекти и всякакви. Това видео ми е мрачно. Ок, искала е да в тон с песента и изчистено, но можеше да се постарае повече, толкова пари има. "Защо ме тражиш" има подобен клип, колко такива клипа ще направи... И то черно-бял. Ами лято сме... Дай нещо по-свежо. Клиповете ѝ от 2000 в Тунис и от 1993 в Кипър са по-свежи. Вярно е, че е била 20-30-годишна и в разгара на кариерата си, ама...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Драгана й трябва завръщане към народната музика с ударни аранжименти, това е единственото което може да я направи Номер 1 отново. Има глас, има пари, но няма визия за кариерата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...