Jump to content



Rihanna - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 185
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Needed me е страшна тупалка!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Риана обяви следващите ДВА сингъла - Needed Me & Kiss It Better. Спекулира се, че може би в една от песните участие ще вземе The Weeknd, което би било повече от брутално!

 

Work е шеста поредна седмица номер 1, албумът също е номер 1, а някои казваха, че е флоп :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана направи ударно завръщане. Work наближава 200 000 000 в тубата, 6 пъти номер едно, албума и него много го харесват. Сега ако в някой от двата клипа снима и The Weeknd ще е просто уникално. :Vishenka_05:

 

Брутална е! Work се очаква да направи милиард, по новите стандарти на хит, все пак :3fdb8960598fa63e: The Weeknd е перфектен за Needed Me, песента е тотално в негов стил, ако наистина е замислила нещо подобно, би било просто... бомба!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kiss It Better Video - утре

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална е Kiss It Better, клипа е млако скучен, но нищо, песента си заслужаваше някаква реализация.

 

Според мен пади Needed Me за след 2-3 месеца да смаже като ненормална, тая песен е хита в албума!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само мен ли не ме кефи толкова Needed me? :1000 (29): Но явно и нея много я кефи, на кадрите, които бяха пуснали изглеждаше много яко, явно залага на нея. Аз съм сигурен, че там ще смаже с клип.

 

СПоред мен Needed Me & Desperado биха смазали всичко що диша

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, за мен новите ѝ неща са далеч от хитовете ѝ преди години и се чудя дали самите ебавки около "Work" не я направиха повече хит, отколкото песента да е нещо особено. Липсата на сериозна конкуренция също ѝ помага в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен не ме кефат новите и песни, освен Never ending :Vishenka_05:

Трябваше да пази BBHMM за пилотна песен на албума :feminist_en:

Но съгласен съм че Work е най-добрият вариант за пилотен сингъл от целия албум.

Иначе любими албуми са ми Rated R & Loud :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

7ма седмица номер 1

 

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Абе какво сте нахейтили Рияна. За мен тя е най - голямата за последното десетилетие, няма Гага, няма Кейти. Ходили ли сте на дискотека да видите какво става, поне 6 песни на Рияна звучат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана мачка като ненормална! Който каза, че АНТИ е флоп сега трябва да се скрие в миша дупка!

 

В дискотеката звучат и трите сингъла, очаквам след няколко месеца да разбира с Деперадо! И да ги довърши!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен Риана ме разочарова с АНТИ, според мен периода с червената коса (добре и албумa Rated R :Vishenka_05: ) си остава най-добрия и от всяка гледна точка.

Последния проект с които ме очарова 100% беше We found love, след това само Diamonds и BBHMM но далеч по-малко...

Просто се наяде и все и е тая :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...