Jump to content



Britney Spears - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 215
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

 

 

А това дали е вярно? Това сигурно е някакво демо, но е много зарибяващо като цяло. Ако действително лятото атакуват с дует, това ще е нещо страшно!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

А това дали е вярно? Това сигурно е някакво демо, но е много зарибяващо като цяло. Ако действително лятото атакуват с дует, това ще е нещо страшно!

 

Да, говорят се такива неща, но доколко са верни, не знам.

 

Иначе за пеенето - има една Myah Marie, за която е известно от край време, че е уж "беквокал" в повечето й песни в последните два албума. Под беквокал разбирай главен вокал, наедно с Бритни - гласовете им са до такава степен смесени, че не си личи на повечето места. Но на бриджа в Passenger и в Body Ache е повече от очевидно - колкото и да е обработван попринцип, но може гласът на Бритни да звучи така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1381414[/url]']

 

 

А това дали е вярно? Това сигурно е някакво демо, но е много зарибяващо като цяло. Ако действително лятото атакуват с дует, това ще е нещо страшно!

 

Много, много съмнително. И двете скоро издадоха албуми и не виждам за какво биха пускали дует това лято (освен ако не е някакъв проект за далечното бъдеще). А още по-малко пък Бритни да feature-ва Гага - Бритка няма как да издаде албум в скоро време с тази двугодишна резиденция в Лас Вегас, а не се знае и изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самия факт, че това видео стои още в тубата означава, че няма нищо общо с реалността. Евентуално като Гага издаде акт 2, но аз лично изобщо не вярвам да чуем нещо ново от Бритни скоро. Във Вегас се изпълняват точно две песни от новия албум. Билетите се разпродават така или иначе, а Бритни и екипа в последните години показаха, че се интересуват само от тпва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Сериозно ли Бритка е продала само 200 000 от новия албум?! (според Уикипедия) Това не е ли супер малко за звезда от нейния ранг? Много ми е странно. Тя със сигурност има повече фенове от това; какво, бойкотирали са албума и не да си го купили ли? :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами доста фенове й се ядосват, че е мързелива, и онова фиаско с Good Morning America, и много мразят will.i.am... Няма да се учудя, ако са го бойкотирали.

 

И са някъде около 500 000 в световен мащаб, което не е много, но не е и малко. И пак, ако се сравни с 30-те милиона на Baby One More Time...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Сега последно Бритни още си е с Дейвид. Говори се за някаква песен "All The Way", част от саундтрака на комедия, излизаща през август. Нещо хич не ми се вярва, но достоверни сайтове са публикували новината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега последно Бритни още си е с Дейвид. Говори се за някаква песен "All The Way", част от саундтрака на комедия, излизаща през август. Нещо хич не ми се вярва, но достоверни сайтове са публикували новината.

И аз чух нещо, но да ти кажа и на мен не ми се вярва. Дори и да има нещо вярно обаче със сигурност не става въпрос за август, защото ако беше така трябваше вече да го е обявила официално и да е снимала видеото за да е готово до тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Бритни работи по нови неща албум/песни, които можем да очакваме най-рано през февруари.

 

След Britney Jean, направо ме е страх за това, което ще пусне, защото вече няма право на грешки, хората вече като че ли са я отписали и това наистина е последният път в които може би ще й обърнат внимание. Тоест плейбека и гласът на Сири трябва да ги запази за себе си ако не иска да остане в историята на музиката за където се е запътила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, ако имаше нормална промоция на Britney Jean, и той щеше да е успешен. При правилна реализация албумът щеше да има поне 2-3 хита, точно като предните й. Друг е въпроса, че самият албум е с доста гадно звучене (заради гнусното леке will.i.am) и наредено до другите й албуми, е просто ЗЛЕ.

 

Да зарязва тоя бонак и да си върне Max Martin, Danja, Bloodshy & Avant и примерно да експериментира с Darkchild, да направи Sia изпълнителен продуцент на албума и можем да очаквам шедьовър. :Vishenka_05: Не е трудно. А пък и не мисля, че екипът й ще си позволи провал - нека не се заблуждаваме, Britney Jean беше пуснат между другото, всички усилия бяха съсредоточени във резиденцията и то с право - милионите оттам се трупат, трупат, Бритни е доволна, че не обикаля света, а си стои на едно място и същевременно пак прави милиони, екипът й и той. Всички са тип топ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, ако имаше нормална промоция на Britney Jean, и той щеше да е успешен. При правилна реализация албумът щеше да има поне 2-3 хита, точно като предните й. Друг е въпроса, че самият албум е с доста гадно звучене (заради гнусното леке will.i.am) и наредено до другите й албуми, е просто ЗЛЕ.

 

Да зарязва тоя бонак и да си върне Max Martin, Danja, Bloodshy & Avant и примерно да експериментира с Darkchild, да направи Sia изпълнителен продуцент на албума и можем да очаквам шедьовър. :Vishenka_05: Не е трудно. А пък и не мисля, че екипът й ще си позволи провал - нека не се заблуждаваме, Britney Jean беше пуснат между другото, всички усилия бяха съсредоточени във резиденцията и то с право - милионите оттам се трупат, трупат, Бритни е доволна, че не обикаля света, а си стои на едно място и същевременно пак прави милиони, екипът й и той. Всички са тип топ!

Значи след цялата помия, която изляха медиите върху нея заради плейбека и слуховете, че друг и записва песните, албум на нивото на fenme fatale, изобщо няма да се приеме добре. За да излезе от дупката в която е, трябва нещо наистина добро. И да, да заложи на Сиа би било страхотно решение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За плейбека се говори от 2003-2004 - не мисля, че това й пречеше да има успешна кариера до 2012. Иначе сега има доста позитивна преса около нея покрай Дейвид Лукадо и това, че го заряза. Отделно от това редовно коментарите отдолу са не негативни, а просто, че хората виждат как не й се занимава и го прави насила (което е изключително вярно и на всички ясно).

 

В днешно време не е трудно да си "хубав изпълнител" - взимаш задължителния Ryan Tedder (който иска стойностна песен, тичка при него), Sia (яката хипстерка, дето пише хем хитови, хем хубави песни, и е модерна в момента) и аз лично бих прибавил Darkchild (най-добрата песен от FF и сред най-добрите на Бритни изобщо - He About To Lose Me). Като искаш комерсиален успех, отиваш при Max Martin (който така или иначе я направи това, което е, и вече 20 години не спира да прави хитове; една от най-яките и зарибяващи песни тази година е пак негова - Problem) или Pharrell (и с него има достатъчно проекти отпреди, никой не може да я обвини, че е отчаяна за хит; а и той знае формулата). Прибавяш фен фаворитите Danja (Blackout - nuff said), William Orbit (Alien е уникална песен и най-доброто нещо от BJ, а и никога не трябва да забравяме Ray of Light на Мадж) и да кажем Mike Will Made It (защото всички искат от нея ърбан звучене) и кво - ето ти го готов албум. 7-8 продуцента, пише ти всеки по средно 2-3 песни и си уредена - все ще има хитове сред тях. Пееш ги на няколко места, измислят ти някаква промоционална кампания и ниша и това е повече от достатъчно. Аз като далечен наблюдател мога да планирам по-добре нещата - изглежда само Бритни и екипът й не може. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В днешно време не е трудно да си "хубав изпълнител" - взимаш задължителния Ryan Tedder (който иска стойностна песен, тичка при него), Sia (яката хипстерка, дето пише хем хитови, хем хубави песни, и е модерна в момента) и аз лично бих прибавил Darkchild (най-добрата песен от FF и сред най-добрите на Бритни изобщо - He About To Lose Me). Като искаш комерсиален успех, отиваш при Max Martin (който така или иначе я направи това, което е, и вече 20 години не спира да прави хитове; една от най-яките и зарибяващи песни тази година е пак негова - Problem) или Pharrell (и с него има достатъчно проекти отпреди, никой не може да я обвини, че е отчаяна за хит; а и той знае формулата). Прибавяш фен фаворитите Danja (Blackout - nuff said), William Orbit (Alien е уникална песен и най-доброто нещо от BJ, а и никога не трябва да забравяме Ray of Light на Мадж) и да кажем Mike Will Made It (защото всички искат от нея ърбан звучене) и кво - ето ти го готов албум. 7-8 продуцента, пише ти всеки по средно 2-3 песни и си уредена - все ще има хитове сред тях. Пееш ги на няколко места, измислят ти някаква промоционална кампания и ниша и това е повече от достатъчно. Аз като далечен наблюдател мога да планирам по-добре нещата - изглежда само Бритни и екипът й не може. :gun_bandana:

 

Добра стратегия. :th_up: Дори и подобно на това да е, пак според мен би имало повече успех от BJ. Ама не знам дали ще им се дават толкова пари. :D

 

На мен лично най ми допада идеята за албум, докоснат почти изцяло от таланта на SIA (казвам 'почти', защото все трябва да има и друго :D). Видяхме, че Perfume бе масово одобрена, макар и да си остана провал. Но ако беше представена като първи сингъл с едно стабилно промотиране... щеше да има шанса да е ТОП 10 хит. Но просто с тази 'реализация' през декември може би вече беше прекалено късно за какъвто и да е хит от този албум, нищо че той тогава излезе. :1000 (29):

 

Не мога да повярвам, че в днешно време дори и изпълнители като Бритни и Марая, които са продавали като луди по 20-30 милиона от албум, сега едвам стигат половин милион... :helpsmilie: Кристина не знам дали да я споменавам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За плейбека се говори от 2003-2004 - не мисля, че това й пречеше да има успешна кариера до 2012. Иначе сега има доста позитивна преса около нея покрай Дейвид Лукадо и това, че го заряза. Отделно от това редовно коментарите отдолу са не негативни, а просто, че хората виждат как не й се занимава и го прави насила (което е изключително вярно и на всички ясно).

 

В днешно време не е трудно да си "хубав изпълнител" - взимаш задължителния Ryan Tedder (който иска стойностна песен, тичка при него), Sia (яката хипстерка, дето пише хем хитови, хем хубави песни, и е модерна в момента) и аз лично бих прибавил Darkchild (най-добрата песен от FF и сред най-добрите на Бритни изобщо - He About To Lose Me). Като искаш комерсиален успех, отиваш при Max Martin (който така или иначе я направи това, което е, и вече 20 години не спира да прави хитове; една от най-яките и зарибяващи песни тази година е пак негова - Problem) или Pharrell (и с него има достатъчно проекти отпреди, никой не може да я обвини, че е отчаяна за хит; а и той знае формулата). Прибавяш фен фаворитите Danja (Blackout - nuff said), William Orbit (Alien е уникална песен и най-доброто нещо от BJ, а и никога не трябва да забравяме Ray of Light на Мадж) и да кажем Mike Will Made It (защото всички искат от нея ърбан звучене) и кво - ето ти го готов албум. 7-8 продуцента, пише ти всеки по средно 2-3 песни и си уредена - все ще има хитове сред тях. Пееш ги на няколко места, измислят ти някаква промоционална кампания и ниша и това е повече от достатъчно. Аз като далечен наблюдател мога да планирам по-добре нещата - изглежда само Бритни и екипът й не може. :gun_bandana:

2003-2004 се пееше основно на плейбек, а тя имаше доста живи изпълнения, така че не считам това за вярно. И на Бритни далеч не й трябва "шаблонен" албум, точно тя имаше достатъчно такива. Дано се постарае, ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни работи по нови неща албум/песни, които можем да очакваме най-рано през февруари.

 

След Britney Jean, направо ме е страх за това, което ще пусне, защото вече няма право на грешки, хората вече като че ли са я отписали и това наистина е последният път в които може би ще й обърнат внимание. Тоест плейбека и гласът на Сири трябва да ги запази за себе си ако не иска да остане в историята на музиката за където се е запътила.

Откъде е информацията? Мен ме съмнява да пусне каквото и да е преди края на резиденцията... след 2 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде е информацията? Мен ме съмнява да пусне каквото и да е преди края на резиденцията... след 2 години.

 

Качи си снимка от студиото.

 

Според мен договора за Вегас ще се промени сериозно, защото не се продават всички билети вече. И това е ясно защо е - мина първоначалната еуфория и като няма с какво да се чува за Бритни (няма интервюта, няма я в медийното пространство, няма песни, няма клипове), билетите не се продават лесно вече. Според мен ще се измени договора, за да може да пусне нов албум, който да промотира нормално и така хем интересът към резиденцията се качва, хем и Бритни-тийм печели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи май всичко ще се окаже измислица. Песента, която записва е на Will.i.am за ужас на всичките й фенове. Добрата новина е, че Бритни има три думи в парчето. И се връщаме на старото положение в което работата по нов албум е само слух, който далеч не може да се счита за достоверен.

 

 

Колкото до Вегас, концертите са до началото на следващата година, вече са започнали работа по ПР-а. Раздялата с гаджето й, ще й се "случи" и нещо друго, та билетите да се продадат. Друг е въпроса, че просто може да изпее някоя песен на живо и да продаде всичко за секунди след това, но надали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Качи си снимка от студиото.

 

Според мен договора за Вегас ще се промени сериозно, защото не се продават всички билети вече. И това е ясно защо е - мина първоначалната еуфория и като няма с какво да се чува за Бритни (няма интервюта, няма я в медийното пространство, няма песни, няма клипове), билетите не се продават лесно вече. Според мен ще се измени договора, за да може да пусне нов албум, който да промотира нормално и така хем интересът към резиденцията се качва, хем и Бритни-тийм печели.

Как да се промени, като само преди няколко месеца й предложиха едногодишно удължаване. Нормално е вече да не е фраш до дупка, но и над 75% да е пълно, за тях е изгодно, доколкото знам. Освен това тук говорим за Вегас, не за турне - хората постоянно ходят там, а не чак толкова много хора отиват специално за Бритни. Така че сегашното ниво би трябвало да си се задържи поне за една година още. Ще видим.

 

Аз лично не бързам за албум. BJ още си е свеж за мен, а ако издаде нещо ново - промотирането ще е на същото ниво, ако не и на по-ниско, защото е заета с резиденцията.

 

Иначе ето една статия, която обсъжда възможностите: http://www.bustle.com/articles/38738-when-...few-vague-clues

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да се промени, като само преди няколко месеца й предложиха едногодишно удължаване. Нормално е вече да не е фраш до дупка, но и над 75% да е пълно, за тях е изгодно, доколкото знам. Освен това тук говорим за Вегас, не за турне - хората постоянно ходят там, а не чак толкова много хора отиват специално за Бритни. Така че сегашното ниво би трябвало да си се задържи поне за една година още. Ще видим.

 

Аз лично не бързам за албум. BJ още си е свеж за мен, а ако издаде нещо ново - промотирането ще е на същото ниво, ако не и на по-ниско, защото е заета с резиденцията.

 

Иначе ето една статия, която обсъжда възможностите: http://www.bustle.com/articles/38738-when-...few-vague-clues

Удължаване на договора не е имало никога. Добавени са нови дати към стария период. Първоначалния план беше да бъдат 50, а сега са около 70 ако не бъркам. Освен това за последния обявен период билетите са се продали на 93%, което не е някакъв сериозен спад.

 

 

П.п. Друго нещо, което малко хора от вас разбират, че Бритни е като вид атракция във въпросния комплекс или иначе казано, му служи само за реклама. Дори и всички билети да бъдат продадени на 100% не съм сигурен дали ще успеят да си избият парите от хонорара на Бритни и разходите по шоуто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да вече е 100 процента сигурно, но все още не се знае нищо, нито кога ще излезе, нито кой ще е продуцент, нито какво звучене ще има.. Важно е да се отбележи, че е подновила договора с лейбъла си и от сега нататък ще работи по различен начин. Тоест те ще имат по-малко влияние върху това какво издава, така че ако се издъни сега няма да може да й послужат за оправдание.

 

Колкото до дует с Кейти или Гага за които упорито се говори, лично аз смятам, че последното е от което има нужда е да бъде обвинена, че използва чужда слава за да е актуална. Може би съм го казал на 100 места вече, но ще го кажа отново, следващия албум, независимо кога излезе трябва да оправи имиджа на Бритни. Тя знае какво искат хората от нея, просто трябва да го направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Колаборация с Iggy Azalea ще е пилотния сингъл за албума "в началото на годината" (потвърдено от Иги). Нищо не се знае за продуцента или звученето на песента, както и за албума като цяло, освен това, което Бритни каза през септември - "artsy, pop-rock".

 

Почти сигурно е и че през март ще излезе колаборацията й с Moroder (за негов албум), който е много голямо име в диско музиката. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

С една дума не очаквам кой знае какво хубаво за Бритни, щом и тя се намърдала при Иги. Не знам пък какво й харесват толкова на тая. Толкова ли не може да си прави самостоятелни песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...