Jump to content



Britney Spears - Общи приказки


Препоръчани коментари

Зайко, стига си развявала нещата :gun_bandana: Ти тъпа ли си, какво? Гага неведнъж е казвала, че много харесва Бритни.. Ако искаш и в чат мания пусни този коментар. То си личи, че е колаж.. колкото Гага беше цитирала лятото песен на Антонина :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 215
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не съм ти зайко и не си ги мисля нещата аз, а в страницата на Бритни за България го пише.

Щом го пише в тази страница не означава, че е вярно. Снимката от Twitter е колаж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом го пише в тази страница не означава, че е вярно. Снимката от Twitter е колаж.

Въпросната страница не е най-голямата на Бритни за България и се поддържа от един емоционално само малтретиращ се олигофрен и изобщо не би следвало да бъде източник на каквото и да било свързано с Бритни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Ей тва се казва фотошоп, в лице дори не можах да я позная. :mf_surrender:
Всяка корица и фотосесия бива обработвана. Иначе това си е баш тя и има снимки от преди месец-два, когато бе снимана фотосесията, по бански и тялото й е в перфектна форма, каквато е тук.

А това е от вчера на Wango Tango:

936773_10151629726460631_2038699404_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка корица и фотосесия бива обработвана. Иначе това си е баш тя и има снимки от преди месец-два, когато бе снимана фотосесията, по бански и тялото й е в перфектна форма, каквато е тук.

А това е от вчера на Wango Tango:

936773_10151629726460631_2038699404_n.jpg

Е права е в интерес на истината много прекаляват с фотошопа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Бритни ще издаде двоен албум с най-големите си хитове на 20 август- The Essential Britney Spears:

http://www.ilovemusicpop.com/2013/08/new-b...medium=facebook

 

Това няма нищо общо с нея, просто някаква компилация - от лейбъла й предполагам. Иначе е добър подбора, липсва ми само Born to make you happy - заслужава много повече да е в такава компилация, отколкото Do somethin примерно.

 

Така, тая тема се хващам и я вкарвам в ред, защото е много занемарена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни на премиерата на The Smurfs 2 от предния уикенд:

 

Britney-smurfs-premiere.jpg

britney_spears_smurfs_2_premiere_with_sean_prest.jpg

britney-spears-and-katy-perry-attend-smurf2-premiere.jpg

 

Доста добре изглежда, обаче трябва да свали обезателно няколко килца. На Оскарите в началото на годината беше перфектна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво знаем за албум 8 засега:

 

- Албумът ще е на пазара до края на годината, най-вероятно ще излезе между албумите на Кейти Пери и Лейди Гарга.

- Първия сингъл се говори, че ще бъде пуснат на 24-ти септември.

- Бритни на много пъти казва, че албумът ще е най-личния, който е правила досега. Над този албум тя ще има пълен творчески контрол. Сещаме се какво чухме от нея, когато тя контролираше нещата - In The Zone, Blackout и Circus, така че... :1000 (30):

- will.i.am ще е изпълнителен продуцент на албума, Бритни също.

- За албум 8 Бритни ще залага на поп звучене, с хип хоп и ърбан елементи. Слава Богу, бозаливото денс звучене от Flop Fatale ще липсва.

- За голяма радост на феновете, Бритни пише песни за албума, нещо, което също липсваше при предния.

- Освен

, естествено, Бритни има сесии и със William Orbit,
, Danja,
,
,
,
и
. Със сигурност се знае, че със
заедно са написали поне няколко песни.

- Напоследък феновете на Бритни се хванаха се един хаштаг във туийт на Бритни (или май на някой от композиторите) - Feed the Wolves. Почти на 100% е сигурно, че албума ще се казва така.

- Слава Богу, will.i.am засега е написал само една песен в албума. Не ни трябват повече, честно казано.

- Много от песните, написани лично от нея или в колаборация с други за оригиналния Femme Fatale (щял е да има ърбан и електро звучене и най-вече песни в мид-темпо, с рок елемнти и т.н., преди лейбъла й да решше, че това не е достатъчно комерсиално и да заменят нейната идея с 15 денс бозички на Dr Luke), се имат на предвид за новия албум.

- Бритни е написала една песен със сестра си - Джейми Лин.

- Минимум 3 песни ще са написани от William Orbit, който обещава минимум преработка на гласа, както и нещо като Frozen (за такова не се и надявам, това е най-великата песен на всички времена, нищо не може да я стигне).

 

Имам страшно големи очаквания, а както гледам и не само - Бритни печели всякакив анкети за най-очакван албум, феновете са екзалтирали вече. С добра промоция, добри изпълнение и силен lead single с този албум съм сигурен, че ще скрие шапката на всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво знаем за албум 8 засега:

 

- Албумът ще е на пазара до края на годината, най-вероятно ще излезе между албумите на Кейти Пери и Лейди Гарга.

- Първия сингъл се говори, че ще бъде пуснат на 24-ти септември.

- Бритни на много пъти казва, че албумът ще е най-личния, който е правила досега. Над този албум тя ще има пълен творчески контрол. Сещаме се какво чухме от нея, когато тя контролираше нещата - In The Zone, Blackout и Circus, така че... :1000 (30):

- will.i.am ще е изпълнителен продуцент на албума, Бритни също.

- За албум 8 Бритни ще залага на поп звучене, с хип хоп и ърбан елементи. Слава Богу, бозаливото денс звучене от Flop Fatale ще липсва.

- За голяма радост на феновете, Бритни пише песни за албума, нещо, което също липсваше при предния.

- Освен

, естествено, Бритни има сесии и със William Orbit,
, Danja,
,
,
,
и
. Със сигурност се знае, че със
заедно са написали поне няколко песни.

- Напоследък феновете на Бритни се хванаха се един хаштаг във туийт на Бритни (или май на някой от композиторите) - Feed the Wolves. Почти на 100% е сигурно, че албума ще се казва така.

- Слава Богу, will.i.am засега е написал само една песен в албума. Не ни трябват повече, честно казано.

- Много от песните, написани лично от нея или в колаборация с други за оригиналния Femme Fatale (щял е да има ърбан и електро звучене и най-вече песни в мид-темпо, с рок елемнти и т.н., преди лейбъла й да решше, че това не е достатъчно комерсиално и да заменят нейната идея с 15 денс бозички на Dr Luke), се имат на предвид за новия албум.

- Бритни е написала една песен със сестра си - Джейми Лин.

- Минимум 3 песни ще са написани от William Orbit, който обещава минимум преработка на гласа, както и нещо като Frozen (за такова не се и надявам, това е най-великата песен на всички времена, нищо не може да я стигне).

 

Имам страшно големи очаквания, а както гледам и не само - Бритни печели всякакив анкети за най-очакван албум, феновете са екзалтирали вече. С добра промоция, добри изпълнение и силен lead single с този албум съм сигурен, че ще скрие шапката на всички.

 

Aз пък знам,че на 19 август излиза новият сингъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз пък знам,че на 19 август излиза новият сингъл.

 

 

Бритни на път за студио по танци днес:

 

normal_XRAY_BS030.jpg

 

Изглежда страхотно, малко може да свали някой друг килограм от дупето, но пък няма нищо лошо в бразилско дупе като Джей Ло. На 5-ти и 6-ти беше в студио да записва, вчера и днес да репетира. Тази ера ще е нещо велико, Бритни не е ибал толкова ентусиазирана от In The Zone насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам нещо супер яко. Просто имам предчувствие за това.

 

Последният албум ме лично ме разочарова и като хитовост, и като звучене. Видеоклиповете обаче бяха много добри. Надявам се в новите песни да има от онова леко ковренско звучене, докато пее както в Gimme more, Toxic, If you seek Amy, Piece of me и 3. :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бум! Отидете на britneyspears.com и вижте какво се появява. Нямам никакво търпение! :1000 (34): :1000 (34): :1000 (34):

 

(Броячът приключва на 17-ти септември и не се знае за какво е точно, но всичко сочи, че е за пилотния сингъл.)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам нещо супер яко. Просто имам предчувствие за това.

 

Последният албум ме лично ме разочарова и като хитовост, и като звучене. Видеоклиповете обаче бяха много добри. Надявам се в новите песни да има от онова леко ковренско звучене, докато пее както в Gimme more, Toxic, If you seek Amy, Piece of me и 3. :D :D :D

 

Хаха, има един, който на няколко пъти казва неща за песни, дати и т.н., свързани с по коврите, и винаги е прав. Е, той каза, че ако може да оприличи вокалите на Бритни в пилотния сингъл със стара нейна песен, би казал точно Gimme More. Откачам - тази песен е от друга планета, никоя друга поп елементарница не може да направи такава (или изобщо на нивото от песните в Blackout).

Link to comment
Сподели в други сайтове

<h1 class="single-title">Britney Spears-Miley Cyrus ‘Bangerz’ Collaboration Confirmed</h1>

http://idolator.com/7481024/britney-spears...oration-bangerz

Би било доста яко! :D

 

Вярно е. От много време се спекулираше, вече е потвърдено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Така... няколко дни не можах да пиша, а то какви неща се случиха.

 

Бритни онзи дени, вчера и днес заснима видеото към новия сингъл, който е потвърдено, че са казва Work Bitch. Малко не ме кефи заглавието, ама се говори, че ще е в стил Gimme More и отново песен-шамар към критиците, така че очаквам нещо супер. Снимка от снимачната площадка:

 

britney-werkbitch-shoot-cowrote.jpg

 

При такава визия, и песента да е зле, ще й бъде простено. :Vishenka_05: :helpsmilie: Още една снимка, този път зад кадър, докато чака да я потъмнят с онези спрейове за тен:

 

BTrTlJ3CYAAGf9D.jpg

 

:notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Work Bitch ще направи премиерата си на 16-ти по iHeartRadio (за нас това е 1 часа сутринта на 17-ти) и ще бъде достъпна в полунощ между 16-ти и 17-ти (за нас 7 сутринта). Обложката на сингъла:

 

BT-m6EPCUAAPvJg.jpeg

 

Уникална обложка! Бритни изглежда уникално, увереността й се е върнала. Забележете стикера на Лас Вегас на огледалото - вече значи е на 100% сигурно. Като цяло и стила на обложката крещи Вегас. Тази ера ще е брутална. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Work Bitch ще направи премиерата си на 16-ти по iHeartRadio (за нас това е 1 часа сутринта на 17-ти) и ще бъде достъпна в полунощ между 16-ти и 17-ти (за нас 7 сутринта). Обложката на сингъла:

 

BT-m6EPCUAAPvJg.jpeg

 

Уникална обложка! Бритни изглежда уникално, увереността й се е върнала. Забележете стикера на Лас Вегас на огледалото - вече значи е на 100% сигурно. Като цяло и стила на обложката крещи Вегас. Тази ера ще е брутална. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Тази ера на Бритни ще е мазало!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...