Jump to content



Britney Spears - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 215
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да, с песен със заглавие "Work bitch" 100% ще е мазало. :mf_surrender:

Ами като имаш предвид, че песен, на която работното й заглавие е било It's Britney Bitch е може би най-добрата, която е правила някога, аз лично не се и съмнявам. Бритни на много пъти каза, че албума ще е най-личния, който е правила досега, че и тя се включва в процеса на създаване (за разлика от последния), че това ще е албума, който феновете й отдавна искат от нея...

 

Авторите на Work Bitch са will.i.am, Britney Spears, Otto Jettman (протеже на Sebastian Ingrosso, който беше част от Swedish House Mafia),

,
. Най-сетне и Бритни пише - това е едва четвъртия сингъл, в която тя е участвала в процеса на писане. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Work Bitch изтече!

 

http://www.sendspace.com/file/kdszmy

 

Не е цялата, последните 20-30 секунди ги няма. Според мен песента е супер избухваща, не мога да я разбера от първо слушане малко, но е супер зарибителна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От българската страница на Бритни.

 

Световните медии отново са в краката на Бритни, "Work Bitch" води до пристрастяване ! Вижте как отразиха завръщането на кралицата :

 

Hollywood Life : It's Britney, Bitch ! Бритни се завърна шеметно и звучи невероятно в новия си хит "Work Bitch", от който вече сме обсебени ! Брит Брит не се страхува да опитва нещо ново и различно и когато направи иновативен избор, тя го заковава на 100% ! "Work Bitch" доказва, че Бритни е Мадона на нашето поколение !

 

Yahoo : Изглежда, че с "Work Bitch" Бритни налага нова емблематична фраза в кариерата си, а именно "Go call the governor" ... Очакваме и тя да се превърне в легендарна фраза като безсмъртната "It's Britney, Bitch" !

 

MATTY Z : Съжалявам Lady Gaga и Katy Perry, това трябваше да се случи !

 

Muumuse : "Work Bitch" потвърди, че престола принадлежи на Бритни и доказа, че тя е най-добрата ! Тя е най-невероятният доставчик на уникална поп музика в света !

 

ThatGrapeJuice : Оопс, Бритни Спиърс го направи отново !

 

MOSuniverse : Новата песен на Бритни разбива тотално ! Определено ще бъде масивен хит !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучи като някъв машъп на ЛМФАО,тва звучене се изтърка вече...много кофти песен.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер зарибявка! Бритни определено знае как да се завърне- парчето определено ще предизвика голям интерес, само ми е чудно дали по радиото ще цензурират bitch навсякъде в песента. :D

Вече официално и във VEVO:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер зарибявка! Бритни определено знае как да се завърне- парчето определено ще предизвика голям интерес, само ми е чудно дали по радиото ще цензурират bitch навсякъде в песента. :D

Вече официално и във VEVO:

Да, тъкмо слушах цензурираната версия: навсякъде е "you better work work", а на "now get to work bitch" са махнали bitch. В куплетите е с оня ефект.... Как да го обясня... Абе ето да чуете! :D

 

http://news.iheart.com/iplaylist/artist/320976

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучи като някъв машъп на ЛМФАО,тва звучене се изтърка вече...много кофти песен.

 

Според мен пък е точно обратното - има го познатото изтъркано звучене, но тук е пречупено по такъв начин, че да не те заболяват ушите, като слушаш (както става при мен лично, щом слушах EDM песен). Но е нещо ново за Бритни (естествено, както всичко друго в попа, тя започва вълната с дъбстепа и този вид музика, но в много по-лек и свеж вариант). След това всички диджеи (Calvin Harris, Avicii, David Guetta) дотакава степен го изтъркаха, че не се трае. Изобщо много ме кефи, супер песен е и ще разбива. Общо взето си е продължение на Scream & Shout, само че хиляди пъти по-яко. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък улавям нещо по-различно като за Бритни в това парче... Не че не е имала много подобни, но точно това някак си ми идва друго... Разликата може и да не е голяма, но я има. И определено Work Bitch е много добър избор за първи сингъл- интересно ще ми е да видя доколко и цялостното звучене на албума ще е близко до тази песен...

Интересно ще ми е докъде ще стигне и в iTunes като я пуснат там, също и колко гледания ще има клипа първите дни... Дано да е много по-силно от Criminal, за която наскоро се шокирах като видях, че има само 12 милиона. :o Сигурен съм, че като за първи сингъл ще има много повече, но се надявам да са достатъчно повече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък улавям нещо по-различно като за Бритни в това парче... Не че не е имала много подобни, но точно това някак си ми идва друго... Разликата може и да не е голяма, но я има. И определено Work Bitch е много добър избор за първи сингъл- интересно ще ми е да видя доколко и цялостното звучене на албума ще е близко до тази песен...

Интересно ще ми е докъде ще стигне и в iTunes като я пуснат там, също и колко гледания ще има клипа първите дни... Дано да е много по-силно от Criminal, за която наскоро се шокирах като видях, че има само 12 милиона. :o Сигурен съм, че като за първи сингъл ще има много повече, но се надявам да са достатъчно повече...

Criminal има толкова малко, защото допреди месец не беше достъпно в САЩ, което е най-големия пазар, следователно и най-много гледания идват от там. Откакто го пуснаха, получава по милион на месец - като имаш предвид, че песента е на 2 години!

Link to comment
Сподели в други сайтове

anigif_enhanced-buzz-10909-1379257146-3.gif

 

Work Bitch досега не е получила И ЕДНО лошо мнение от критиците, коментарите са крайно положително и по сайтовете. Много се радвам. След 15 години Бритни пак показа, че си остава най-добрата (след Мадона, естествено) и абсолютно нищо няма да промени това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е якааа :Vishenka_05: Малко повечко текст трябва, но.. ще го чакаме в останалите песни. Много е зарибяваща. Хит! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента вече разбива... Номер 1 в iTunes на 39 страни (може и на повече)... Дори и в БГ стигна върха... Междувременно, в, може би, най-нагорещения iTunes- американския- вече е на трето място и тепърва й предстои борба с много силните Кейти и Майли...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента вече разбива... Номер 1 в iTunes на 39 страни (може и на повече)... Дори и в БГ стигна върха... Междувременно, в, може би, най-нагорещения iTunes- американския- вече е на трето място и тепърва й предстои борба с много силните Кейти и Майли...

Дано след утрешното изпълнение се изкачи още :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От фейса на Бритни:

Britney Spears:

Woke up today and saw that a low quality version of Work Bitch had leaked

 

The radio #WORKBxxCHPremiere is now happening TODAY at 3pm ET- tune in to your local station, iHeartRadio,or Radio.com to hear the REAL THING!

 

will.i.am, Otto Knows, and I worked SOOO hard on this song! Can't wait for you all to hear it like you're supposed to... #WORKBxxCHPremiere

23 hours agо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важните пазари са само САЩ, Англия, Франция, Германия, Япония, Австралия. Навсякъде другаде говорим за смешни продажби. В България са нужни 4-5 продажби, за да си номер 1 :1000 (29):
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дни преди рождения ми ден и ден след нейния рожден ден.

Много неподходящ месец е избрала- месеца на конкурса за песен на Световното.

 

Дали изобщо ще я отрази някой, всички очи ще са приковани в Рики?... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво стана сега...Бринти още не успява да стигне номер 1...Подигравахте се на Гага, че не успя да стигне номер 1 в конкуренция с току що излязлата разбивацията на Кейти П...а Бринти не може вече толкова време да се качи на първо място в конкуренция с песни на по месец..
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...