Jump to content



Britney Spears - Общи приказки


Препоръчани коментари

Певицата Бритни Спиърс се сгоди за своя възлюбен Джейсън Тревик, съобщи Ройтерс.
a7017a33ab38df33.png
Медиите съобщиха за годежа на двойката късно снощи, 16 декември, след като на своята страница в Twitter Спиърс написа, че предишната вечер Джейсън й е „направил подарък”, за който тя отдавна мечтала. Водещият телевизионното шоу "Access Hollywood" се е свързал с Джейсън Тревик и той потвърдил информацията за годежа с Бритни Спиърс, отбелязва БЛИЦ. Според информация на Us Weekly, Тревик направил предложение на своята приятелка по време на обед и й подарил пръстен с трикаратов брилянт. За отбелязване е, че той направил предложението точно на своя 40-ти рожден ден.
Според сайта TMZ, двойката отпразнувала годежа в Лас Вегас. Бритни Спиърс започна да се среща със своя бивш агент Джейсън Тревик през юни 2009 година. За възможна сватба със своя приятел Спиърс е говорила още през 2010 година, обаче никога не е ставало дума за годеж.

381946_338192126206704_278914645467786_1355273_446262344_n.jpg
381873_338260819533168_278914645467786_1355493_977341847_n.jpg386047_338220152870568_278914645467786_1355347_1796998746_n.jpg
390613_338192042873379_278914645467786_1355269_241081771_n.jpg
375394_338190312873552_278914645467786_1355266_704724734_n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 215
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Колко снимки постна не й ли омръзна :Д Да им е честито :1000 (19):

 

Ето и линк към личния и профил във facebook който стартира преди няколко дни.

http://www.facebook.com/britney

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко снимки постна не й ли омръзна :Д Да им е честито :1000 (19):

 

Ето и линк към личния и профил във facebook който стартира преди няколко дни.

http://www.facebook.com/britney

:1000 (29):

 

Аз не разбрах каква е разликата между "новата" й страница и старата ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

 

Аз не разбрах каква е разликата между "новата" й страница и старата ?

Ами то това не е точно страница, но горе-долу изпълнява същата функция :girl_witch: Иначе от тук щяла да пише само тя, а не както на страницата й мениджъри, говорители, продуценти и т.н. :1000 (29): Няма много смисъл но това е :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Не бе аз на много места го четох ама никъде не съм го прочел написано от нея... За това питам.

И това че е покрита с татоси са глупости :1000 (29): Актуална снимка от 16-ти декември

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Simon Cowell напусна през 2010-та година "American idol" с голямата амбиция да разбие всякакви рейтинги в Америка с "The X Factor", но не успя. Гледаемостта бе незадоволителна и шоуто вече е с две свободни менторски места тъй като Nicole и Paula обявиха официално, че няма да се завърнат за втори сезон. Simon вече търси някой, който да ги замести. Мълвата гласи, че е готов на предложи на Britney 30 милиона долара за да стане част от шоуто. Дали тя е най-подходящият човек за подобен формат те първа ще се обсъжда, но е сигурно, че ако с екипът й се съгласят очакваме много интересен нов сезон на шоуто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Защо не слеете всички теми за Бритни, има поне 3-4 само на първа страница и не ги направите общи приказки, както за другите?

То тя сега не прави нищо и няма много какво да се говори, но нека има - прав си.

 

Таня, а какво иска от нея бившият и менджър, че нещо съм изпуснал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сам Лютфи е бившият и мениджър от 2005 до 2007 (лошия период) Майката на Бритни е описала в книга как я е тровел с хапчета и как се е възползвал от нея и парите и през тоя период. Когато баща и се намеси през 2008 незабавно прекрати договора му и всички отношение с него. А тоя подляр ги съди пък за клевета и неустойка на договра.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сам Лютфи е бившият и мениджър от 2005 до 2007 (лошия период) Майката на Бритни е описала в книга как я е тровел с хапчета и как се е възползвал от нея и парите и през тоя период. Когато баща и се намеси през 2008 незабавно прекрати договора му и всички отношение с него. А тоя подляр ги съди пък за клевета и неустойка на договра.

Да, аз знам кой е и ако не се лъжа той дори има ограничителна заповед, която му забранява да се доближава до Бритни. За това се изненадах, че може да има някакви претенции към нея :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Някои нови неща около Бритни.

 

1. Слуховете за американския X factor изглежда ще се окажат истина според различните спекулации хонорара който ще получи Бритни ако се стигне до договор е между 16 и 20 милиона долара. За момента няма официално потвърдена информация от нито една от двете страни. която да ми е известна.

 

2. От няколко дни Femme Fatale е двойно платинен

Личната ми равносметка: за някои фенове това може да е успех за мен е разочарование. Албума имаше потенциал и докато други изпълнители обикаляха къде ли не да представят продуктите си, Бритни стоя у тях. Единствените й изпълнения бяха от някакъв клуб в Лас Вегас където дори нямаше микрофон с нея на сцената и на наградите на billboard където подскачаше като луда с Ники Минаж, а малко по късно се кълчеше около мастурбиращата Риана. В крайна сметка албума който аз страшно много харесвам продаде някакви 2 милиона копия за цяла година, които в минало продаваше за 2 седмици. И всичко това заради пълната липса на желание у нея да се помръдне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2. От няколко дни Femme Fatale е двойно платинен

Личната ми равносметка: за някои фенове това може да е успех за мен е разочарование. Албума имаше потенциал и докато други изпълнители обикаляха къде ли не да представят продуктите си, Бритни стоя у тях. Единствените й изпълнения бяха от някакъв клуб в Лас Вегас където дори нямаше микрофон с нея на сцената и на наградите на billboard където подскачаше като луда с Ники Минаж, а малко по късно се кълчеше около мастурбиращата Риана. В крайна сметка албума който аз страшно много харесвам продаде някакви 2 милиона копия за цяла година, които в минало продаваше за 2 седмици. И всичко това заради пълната липса на желание у нея да се помръдне.

Дано да го разбереш... http://img689.imageshack.us/img689/4193/tu...cgwm1qa9vqg.gif

Britney отдавна не гони продажби, а нещо съвсем друго и с "Femme Fatale" тя успя да го постигне на 100%. Тя вече е на друго ниво, тя е лидер, жива легенда!

Link to comment
Сподели в други сайтове

E нямаше ли турне на албума, доколкото знам имаше и го издаде на DVD?

A как мога да разбера на даден изпълнител албума колко е продал?

Имаше турне и го издаде на ДВД прав си, но не причислявам турнето към изявите с които представя албума си. Всмисъл на него ходят предимно хора които така и така са си купили албума или това, което им е харесало от него.

 

А иначе няма как да разбереш с точност за продажбите. Мисля. че има начин да разбереш колко пъти е сваляна от itunes определена песен. Можеш да намериш информация в интернет със приблизителни данни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Нов клип ли снима?
Снимала е реклама за денс играта Twister, в която ще звучи някаква ремикс версия на "Till The World Ends".

Много добре изглежда на всички снимки, така че се надявам рекламата да бъде доста излъчвана по американските тв канали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В някакво американско танцово шоу са имали Бритни вечер в която са танцували на нейни песни. Може ги видите тук:

 

http://blogs.dailyprincetonian.com/interse...hallenge-recap/

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...