Jump to content



Britney Spears - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 215
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Чакай, чакай... нали ходеше със затворника от "Criminal", кво стана???

Разделиха се преди година, така и не стана ясно защо.

Албума изпадна до 20-то (или 24-то не помня добре) място и за първи път мога да кажа, че този факт ме радва. Брита не заслужава отново да я изтикаме до върха без да си мръдне пръста. Много съм разочарован от албума, не защото е слаб а защото трябваше да бъде много по-различен от това което излезе. Трябваше да има стойностни песни като perfume, а не само радио хитчета. Да не говорим, че цялото промотиране на албума се състоеше в това да обикаля радио станции и да повтаря едно и също. Единствената ми надежда е да спази обещанието си и да пее на живо във Вегас, защото в противен случай ще има много фенове, които няма да и дадат поредния шанс следващия път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът ми харесва.Според мен е доста добър и хитов албум, обаче защо Бритни не промотира никъде песните от него, както с предните си албуми?Какво се случва?Без промотиране няма да има продажби.Аз рабрах съвсем случйно онзи ден че е излезнал...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен албума на Бритни ми харесва. Съвсем не е слаб, но и на мен ми се искаше да има повече песни като Perfume. Но когато човек е настроен за електронна музика, може да му е много приятно запълване на времето...

Но продажбите му са просто потресаващи, може би именно поради липсата на някакво по-стабилно промо... Уви- ето, че и Бритни вече си има своят Bionic. :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

It Should Be Easy

Alien

Passenger

Сингли!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

99% сигурно е, че трети сингъл от Britney Jean ще е It Should Be Easy.

 

 

 

 

Честно казано, бих предпочел Passenger или Alien, но и това става... Може би гонят ефекта на Scream&Shout...

Да може да помолят и Сири да вземе участие в клипа и без това искам да видя как изглежда :1000 (29):

Иначе аз лично искам don't cry за сингъл, защото я обожавам и за мен е една от най-добрите песни в цялата дискография на Бритни! Но съм на 90% сигурен че това няма да се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

1920064_698847030159629_1406102279_n.png

Няма нужда да се доказва през никого. Направила е такава кариера, че да остане една от легендите на музиката. Така че.. това, че новият албум не е един от най-успешните ѝ няма никакво значение. :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1920064_698847030159629_1406102279_n.png

Няма нужда да се доказва през никого. Направила е такава кариера, че да остане една от легендите на музиката. Така че.. това, че новият албум не е един от най-успешните ѝ няма никакво значение. :)

Нали осъзнаваш че нещата са силно прувеличени и с неясен източник? Казвам го като фен на Бритни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
То кое да снима горката, няма нищо, дето да си заслужава.

don't cry, която е в албума е невероятна песен и заслужава хубаво видео. Не ми пука дали ще бъде хит или не за мен песента е страхотна и е една от двете причини заради, които се радвам, че този албум изобщо излезе.

 

А за нов сингъл от нея и екипа й и дума не се е чула.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В албума има няколко много добри песни, но на хората явно им е трудно да я възприемат толкова електронизирана. И все пак мисля, че песни като Alien, Perfume, Passenger, Don't Cry и Brightest Morning Star примерно могат да докоснат дори и тях... А и доста от динамичните тупалки си струват повторното слушане- Till It's Gone и Now That I Found You например.

Аз лично вече доста пъти съм слушал песните от албума и съм на мнение, че той не е никак слаб. Но е труден за разбиране- може би защото в по-голямата си част бие на албум на някой ди джей, а не на поп звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

don't cry, която е в албума е невероятна песен и заслужава хубаво видео. Не ми пука дали ще бъде хит или не за мен песента е страхотна и е една от двете причини заради, които се радвам, че този албум изобщо излезе.

 

А за нов сингъл от нея и екипа й и дума не се е чула.

Взе ми думите от устата за "Don't cry"

Link to comment
Сподели в други сайтове

То дали въобще ще има следващ сингъл? :1000 (29): Може да са решили да не рискуват повече след средно хитовия първи сингъл, провалилия се втори сингъл и провалилия се албум. И все пак, според мен трябва да заложат на поне още една песен, пък може и да се получи този път.

Не мога да повярвам, че и Бритни тръгна по стъпките на Кристина, а се водеше че поне тя ще се задържи повече време. Не че и двете не остават във времето по един или друг начин, но съвременните им проекти се провалят така главоломно, както и Мадона с нейният 'флоп' MDNA не направи след 30 години на сцена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам само защо никой дори не я посочва във вариантите за следващ сингъл!?

Според мен няма да е тя, не ми се вярва два поредни сингъла да са балади. Ще заложи на нещо по-бързо + това идва и лято... Да се надяваме за есента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Не знаех,че "Nobody wants to be lonely" e трябвало да бъде дует между Бритни и Рики. Но тъй като екипът на Бритни не са й разрешили,защото песента била прекалено зряла за нея и Рики бил 10 години по-голям от нея я записал с Кристина Агилера.Бритни много искала да запише песента. Добре,че Кристина я изпя с Рики,че иначе Бритни само щеше да развали песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех,че "Nobody wants to be lonely" e трябвало да бъде дует между Бритни и Рики. Но тъй като екипът на Бритни не са й разрешили,защото песента била прекалено зряла за нея и Рики бил 10 години по-голям от нея я записал с Кристина Агилера.Бритни много искала да запише песента. Добре,че Кристина я изпя с Рики,че иначе Бритни само щеше да развали песента.

 

E, на Бритни и Кристина разликата е една година!

Link to comment
Сподели в други сайтове

E, на Бритни и Кристина разликата е една година!

 

E да,ама сметнали са, че за Бритни песента не става, прекалено сериозна била за нея, така са казали от екипа й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересно: http://www.buzzfeed.com/hunterschwarz/brit...-album?s=mobile

Интересно ми е дали наистина е имало такъв албум и какви още песни е имало за него. Но ми стана и доста гадно... Не е толкова странно, че не й се занимава вече, след толкова разочарования.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета горе за сингли, провали и т.н... Ами личи си, че това го прави насила. Знаем за какъв контрол става въпрос при нея, тя няма мнение по въпроса - като й кажат "Ще си 2 години във Вегас" и тя няма избор. Албумът беше провал единствено защото нямаше никаква, ама никаква промоция (заради една от клаузите в договора за резиденцията), колкото и да е слаб, можеше да стане нещо от него, амаа така са решили. Пък нека й е зле - като гледам за 2 часа дондуркане (личи си, че са се постарали за декори, мултимедия, ефекти, но откъм хореография и изпълнение на Бритни е трагедия, за пореден път) 27 вечери за 5 месеца е направила 18 милиона долара. Очевидно не й трябват хитове и албуми занапред - тя е направила толкова много в предни години, че ще си изкарва хляба цял живот с това. Нека не забравяме, че за добро или лошо, тя е петата най-продавана изпълнителка на всички времена, непосредствено след големите 4 (Мадона, Марая, Селин и Уитни).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...