Jump to content



Britney Spears - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 215
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Днес е рождения ден на Бритни, става на 31 дано да ни радва поне още толкова на музикалната сцена. Ето някои новини от последните месеци.

 

Бритни е втора по приходи сред известните личности (жени) за периода май 2011-май 2012 с 58 милиона долара. Пълния списък може да видите тук

 

Продължава да се представя успешно като съдия в X factor, но въпреки това рейтинга продължава да пада и е в пъти по-малък от същия за миналия сезон.

 

Преди няколко дни в специално издание на Vevo Бритни сподели интересни факти за някои от най-гледаните си клипове.

 

Излезе видеото към песента с will.i.am, което жъне успехи и се очаква да влезе в топ 10 следващата седмица

 

Между временно очакваната сватба за тази година така и не се състоя спекулациите по въпроса са много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен на най-голямата в поп музиката! Последните няколко месеца Бритни ми е много голямо вдъхновение и, може да звучи пресилено, но някои нейни песни ми помогнаха в доста трудни моменти! Искам да й пожелая много творческо вдъхновение, здраве, щастие за нея, Джейсън и двамата малчугани, и още дълги години да ни радва с присъствието си. Няма какво друго да й пожелая, тъй като тя си има всичко, а с последния си албум и се затвърди като музикална легенда, за разлика от други, които дебютираха в периода като нея. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Бритни работи над нов албум

 

Бритни Спиърс работи над нов албум. Певицата сподели новината с феновете си в Twitter, като обясни, че много се вълнува и работи с нови прохождащи продуценти.

 

Освен това Спиърс работи и с номинираният за "Грами" текстописеc Илайджа Блейк, който сподели пред блога That Grape Juice, че феновете ще бъдат изненадани от новите парчета на Бритни.

 

Последният албум на Бритни – "Femme Fatale”, излезе през март 2011-а и моментално се изкачи на върха на класацията за албуми на Билборд. Не е ясно кога ще излезе новият проект на певицата.

http://btvnews.bg/lifestyle/kultura/britni...-nov-album.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да е по-добре от последния, от който не съм много доволен. Искам песни като Gimme More, Piece Of Me, Break The Ice, Radar, Toxic, Me Against The Music, т.е. в стила на албумите от 2003 и 2007. И задължително да го промотира добре, а не да мързелува. В един фен форум гледам направили списък със всичките предавания и начини за промоция. Дано ги види - над 50-60 предавания и поне 7 доста интересни начини за промотиране. Ама като я знам, ще го пусне и нищо няма да направи... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано наистина е по-различен. Четох, че Danja (Gimme More, Break The Ice), DarkChild (Gaga - Telephone) и Hit-Boy (Jay-Z & Kanye West - Niggas In Paris) са казали, че пишат песни за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано наистина е по-различен. Четох, че Danja (Gimme More, Break The Ice), DarkChild (Gaga - Telephone) и Hit-Boy (Jay-Z & Kanye West - Niggas In Paris) са казали, че пишат песни за нея.

 

Ами надявам се, но имам предчувствие, че пак ще е нещо роботизирано като Femme Fatale. will.i.am вече е потвърдил и той участие, така че можем да очаквам няколко лоши, повтаряеми, немузикантски песни със сигурност. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни Спиърс отсвири X Factor и 15 млн долара:

http://frognews.bg/news_50600/Britni_Spiar..._15_mln_dolara/

 

Махна се, за да се съсредоточи върху новия си албум, от който ще направи много повече от 15 млн. долара, особено ако се постарае над песните. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,ама какво са парите, пред личното щастие.

Ще има слава и пари, в замяна на това да е сама.

Определено не й върви в личен план. Както е писал един фен в Билборд сайта под новината за раздялата им- това не е нейния месец.

 

Ами според мен беше грешка да сложат Джейсън като неин консерватор по време на Х Фактор. Постоянно трябва да е до нея, това ги е отдалечило много със сигурност. То аз колкото и да обичам един човек, като е с мен денонощно, понякога против волята ми...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре са направили, защото ако бяха спретнали сватба след този дълъг годеж, щеше да последва развод, разправии за пари и нищо чудно пак да хване чадър в някой дъждовен ден :laughing:

Бритни, изтърпях те три албума, но ако и след тази раздяла не ми направиш убийствена балада... :1000 (17): :1000 (17): :1000 (17):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре са направили, защото ако бяха спретнали сватба след този дълъг годеж, щеше да последва развод, разправии за пари и нищо чудно пак да хване чадър в някой дъждовен ден :laughing:

Е то Кевин нищо не можа да изкопчи от нея като пари. Носеха се слухове, че я изнудва с децата им. Има ли се железен предбрачен договор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста се говори около Бритни тези дни. Говори се, че се водели преговори за някакви шоута в Лас Вегас за над 100 млн. долара и щяло да отнеме цяло година и вече почти били стигнали до съгласие, т.е. ако се случи, няма да има турне към 8-мия албум. :gun_bandana: Също се говори, че освен раздялата с Джейсън, махането от Х Фактор, в момента кученцето й било много болно и много фенове ги е страх да не се повтори случката от 2007. Аз също силно се надявам да не стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то Кевин нищо не можа да изкопчи от нея като пари. Носеха се слухове, че я изнудва с децата им. Има ли се железен предбрачен договор.

Малко ли са му тези $50000, които получава като издръжка за двете им деца на месец? Бритни плати някакъв техен данък наскоро и т.н. Човекът си намаза доста, но пък си бе наказан със затлъстяване, сърдечни проблеми и др. Всичко се връща!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста се говори около Бритни тези дни. Говори се, че се водели преговори за някакви шоута в Лас Вегас за над 100 млн. долара и щяло да отнеме цяло година и вече почти били стигнали до съгласие, т.е. ако се случи, няма да има турне към 8-мия албум. :gun_bandana: Също се говори, че освен раздялата с Джейсън, махането от Х Фактор, в момента кученцето й било много болно и много фенове ги е страх да не се повтори случката от 2007. Аз също силно се надявам да не стане.

Това за Лас Вегас го пишеше вчера TMZ, концертите щяли да бъдат в стил Селин Дион каквото и да означава това. Аз лично се надявам да не се случи за да има турне и да я видим в Европа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ох, страшно много й отива тоя цвят. Дано е такава за следващия албум. И иначе - толкова много се е разхубавила и отслабнала, започва да заприличва отново на 31-годишна, а не на 51. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни Спиърс България / Britney Spears Bulgaria:

 

Бритни Спиърс - ново рекламно лице на L'Oreal ?!?

 

Директорът на L'Oreal Paris потвърди, че се водят преговори с Бритни, която да бъде новото рекламно лице на марката в цял свят ! Преговорите се водят още от миналата година, когато Бритни стана жури в The X Factor USA, но след огромният успех на Scream & Shout от L'Oreal са убедени, че се нуждаят именно то Бритни !

 

ПС: Нов парфюм, Вегас, нов албум, L'Oreal ... Бритни е решила да смаже конкуренцията ... !

 

Крайно време беше да се заеме с оправянето на имиджа си. Ако стане лице на Лореал ще бъде колкото реклама за тях толкова и за нея. Ще й придаде класа, която някак липсваше при нея след всичките проблеми през 2007-а. Ако вземе да започне да пее и на живо, вече никой няма да може да каже нищо лошо за нея.

 

Между другото има слух, че Бритни иска да си уреди участие в ситком и дори планувала да направи свой собствен ако я харесат в тази светлина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакъв шанс Гага да е казала това за Бритни, като неведнъж е твърдяла, че Бритни й е едно от най-големите вдъхновения. А пък ако е вярно, да си мълчи грозницата, защото може само да си мечтае за песните, клиповете и визията на Бритни. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Бритни ли е поп певица дето някога е пяла на плейбек ?

 

Не естествено, просто има някои фенове на Бритни, които мразят всички останали и само чакат един такъв пост да почнат да хвърлят жлъч.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестоката дълбина на "проблема" независимо от това дали Гага го е казала или не е че написаното е вярно. Не може 20 000 човека да са платили за да те видят и ЧУЯТ да се появиш без микрофон на сцената.

 

п.п. С просто око се вижда, че снимката е колаж. Надявам се никой от вас не вярва, че действително някоя звезда стои в туитър и пише мъдри послания до феновете си или че нещо се появява туко-така в социалните мрежи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...