Jump to content



Online: Lady Gaga - Marry the night


Препоръчани коментари

  • Отговори 28
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

тоя път не ме впечатли с видео, песента също не ми е от най-любимите, ама е яка.. като цяло добър завършек на годината, чакам си "Americano" аз :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът не е правен, така че да грабне някой с визия, ефекти и т.н. Историята е важна в случая. Целта е била да направят нещо "документално" и ефекта според мен е постигнат.

Иска се доста смелост да покажеш нещо такова.

 

Жалкото е, че най-важната част от клипа ще бъде отрязана, за да може да се излъчва по телевизията. Всичко друго, след прелюдията, е на много ниско ниво, освен ненормалния край на клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл от такива мини филми. За мен важното в един клип е цялата история да успее да се събере в тези 3-4 минути на песента. Мразя и да се прекъсва песента заради реплики между персонажите в клипа. :wacko:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярвате или не в момента треперя,не ми се е случвало до сега от клип на Гага! Толкова ме завзе видеото,докато го гледах,че не усетих кога свърши! Все едно беше 3 минути,вместо 14! Гага е истински артист,а не като останалите пикли,които пеят само за секс! Сигурен съм,че ще я видим във високобюджетен филм с главна роля!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно!! Всичко е на ниво !! :happyppl: :happyppl: :happyppl: :happyppl: :happyppl: :happyppl: :happyppl: :happyppl: :happyppl:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните две минути са страхотни. Песента много ме радваше, вече ми писна. :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак това е видео, което разказва истинска история. Трябва да си запознат, за да разбереш прелюдията. Но така или иначе тя е гениална. Невероятен клип. Щеше ми се да има обаче повече от street частта и по-малко от залата. Визията със сателитната чиния също трябваше да бъде по-показана.

Песента не ми беше сред фаворитите от албума допреди месец, когато й дадох шанс и ме зариби ужасно.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен продукт. Аз никога не съм харесвал този тип видеа,с толкова предистория и прочее,но истината е,че това ме грабна!

Получило се е добре оформен минифилм,браво на целия екип работил по него. И не на последно място визията на Гага - страхотно смела постъпка да се появи по този начин във видео,малко звезди от нейния ранг биха го направили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-най-любимата ми песен от албума! Клипът е хубав, няма да го хваля излишно, радвам се, че финалът е точно такъв, какъвто си го представях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е хубав ако изключим частта с подноса на главата й. Но защо за бога толкова дълъг можеше да се разкаже и в по-малко време същата история. 5-6 минути с някакъв смисъл и останалите не се знае защо.. Кой ще и го гледа тоя клип? Възнамерявам да се приспя с него тая вечер :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е хубав ако изключим частта с подноса на главата й. Но защо за бога толкова дълъг можеше да се разкаже и в по-малко време същата история. 5-6 минути с някакъв смисъл и останалите не се знае защо.. Кой ще и го гледа тоя клип? Възнамерявам да се приспя с него тая вечер :1000 (29):

Първият път като го гледах беше с кофти качество и също ми се видя доста дълъг.

 

Преди малко обаче го гледах на HD и просто не усетих кога мина времето. Забелязах много детайли, които преди това въобще не видях, нещата ми станаха по-ясни и по-интересни. Това е якото на клипа, че като го гледаш повече, става по-интересен.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми хареса.Може би първия й клип,който да не ми хареса.

Песента ме кефи още от преди,но за клипа нямам нерви да гледам 14 минути и през цялото време седя и чакам да свърши.

 

Искам клип на Американо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен на Paparazzi предисторията повече ми харесва от това :д Вижда се, че има някаква идея - това нейния живот ли пресъздава? (Не съм запознат..). Като цяло не ми е ясно защо толкова идеи и време са вложени в предисторията, а същинския клип на песента ми изглежда.. недоизмислен.


Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен на Paparazzi предисторията повече ми харесва от това :д Вижда се, че има някаква идея - това нейния живот ли пресъздава? (Не съм запознат..). Като цяло не ми е ясно защо толкова идеи и време са вложени в предисторията, а същинския клип на песента ми изглежда.. недоизмислен.

Целият клип е нейната история как става звезда. Показва животът й докато се е дрогирала, показва какви мизерии е правила, за да пробие (знакът за свирки), показва как е реагирала, когато първият й лейбъл й се обажда, за да я отреже, след което показва как се надрусва яката от мъка. После бързите кадри показват първите й стъпки, първите и ходения по радиа да свири - неслучайно там дрехите напомнят The Fame ерата. И накрая, тежките репетиции с Haus of Gaga. В края на клипа вече става ясно, че ще подписва с Интерскоп, а финалът я показва като истинска звезда.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Целият клип е нейната история как става звезда. Показва животът й докато се е дрогирала, показва какви мизерии е правила, за да пробие (знакът за свирки), показва как е реагирала, когато първият й лейбъл й се обажда, за да я отреже, след което показва как се надрусва яката от мъка. После бързите кадри показват първите й стъпки, първите и ходения по радиа да свири - неслучайно там дрехите напомнят The Fame ерата. И накрая, тежките репетиции с Haus of Gaga. В края на клипа вече става ясно, че ще подписва с Интерскоп, а финалът я показва като истинска звезда.

Става ясно ама нищо не става ясно, ако не беше казал по никакъв начин нищо не се разбира от тоя клип. Като цяло много слабо, много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става ясно ама нищо не става ясно, ако не беше казал по никакъв начин нищо не се разбира от тоя клип. Като цяло много слабо, много.

Все пак това не ти е бебешка кашичка, че да не се налага дори малко да подъвчиш. Прекрасното на Гага е, че винаги оставя място за интерпретации. За това говорят вече стотиците различни интерпретации. На това в нормалния свят му се вика ИЗКУСТВО ВЪВ ВИСША ФОРМА!

И също така това е клип, който гледам за 5-ти път и отново открих неща, които нито въобще не бях забелязал. И точно това е най-най-якото.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първият път като го гледах беше с кофти качество и също ми се видя доста дълъг.

 

Преди малко обаче го гледах на HD и просто не усетих кога мина времето. Забелязах много детайли, които преди това въобще не видях, нещата ми станаха по-ясни и по-интересни. Това е якото на клипа, че като го гледаш повече, става по-интересен.

И пак ми е дълъг. Просто не е ноормално на 4 минути песен 13 минути клип. А и честно казано нямам половин час време което да отделя на Гага за да изгледам два пъти видеото й. А и не вярвам някой друг като мен, който работи или учи сериозно да го гледа 5 пъти че да види всичко което си видял ти. Със сигурност всичко което казваш е истина, но ще остане недооценено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

линк

 

 

ize: 98201048 bytes (93.65 MiB), duration: 00:04:49, avg.bitrate: 2718 kb/s

Audio: mp2, 48000 Hz, stereo, 192 kb/s (ukr)

Video: mpeg2video, yuv420p, 704×576, 15000 kb/s, 25.00 fps®

 

 

 

Lady GaGa – Marry The Night (EMA 2011)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Gaga

I can't believe The Marry The Night Video has over 10,000,000 views already. Who knows, your life story could be online cinema in 3 years.

 

Gaga мачкааааааааааааа :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...