Jump to content



Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

Мърлa или не Katy е номер едно в класациите, хората си каза думата.

Била бонбонена ала бала и кое беше бонбонено освен California Gurls? Вече е супер дразнещо това межди Гага и Кейти ...

 

Katy и Tyler Oakley

744c7e960dec11e3b42122000a9d0ed9_7.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Макар и доста по-слабо вокално, много, ама много по-впечатляващо изпълнение от това на Гага. Страхотна хореография, страхотна визия и изобщо цялостен пакет. Личи си, че гласът й е доста слаб, но поне пееше вярно там, където пееше.

Да, между другото, като замисъл и идея е много над това на Гага.

Но пък слабо изпълнение, Ката за пореден път показва, че не може да пее грам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да харесвам Кейти, на представянето си за наградите, особено като се има предвид, че закрива, беше меко казано.. скучна.

 

Изпълнението дори на Майли, да не споменавам това на Гага, много повече хващаше окото. Дано видеото излезе скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ROAR най-накрая номер 1 в Билборд! :bi: Blurred Lines детрониран след 12 седмици на върха...

Мисля, че с излизащия утре клип, песента на Кейти ще се задържи още няколко седмици на лидерското място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Марките телефони нещо подкараха клиповете на музикалните звезди- Аврил снима SONY, Кейти снима NOKIA... :lol:

Видеото ми харесва, очертава се уникален проект- типично за Кейти Пери. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайдееее.. топло-топло- отпреди минути...

 

 

Уникално! Кейти отново разбива! Забавна, но и идейна история, страхотни цветове, добра игра... Реализирано чрез страшно висок бюджет- както се казва и в онова клипче, животните са истински, а не компютърни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрия видеоклип, излизал тази година, без абсолютно никаква конкуренция! Кейти прави най-добрите клипове в музикалната индустрия - не се сещам за неин лош клип! Страхотна история, забавна, ненатоварваща, всеки може да я разбере, без префърцуненост и излишни извращения като някои други наскоро изкарвали клипове, добра актьорска игра и ефекти (не си личи, но много от това е анимация). Ето така се прави! Който си го може, си го може!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Katy както винаги с уникално видео. Цял ден очаквах с нетърпение и ето че си струваше.

Другата тема пак се напълни с коментари и стравнения с Гага ..

Ето няколко гифчета който направих набързо:

tumblr_mso7pmUFAA1ra5da7o1_400.gif tumblr_msn7sjMlmr1ra5da7o2_r1_400.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах новия клип на Кейти и има 1-2 забавни моменти, останалото ми се стори супер плоско, тъпо и дори не ми е забавно. Едва изчаках да свърши, защото се надявах все пак накрая тигъра да я изяде, или крокодила и слона да ѝ върнат, че се гаври с тях като им мие зъбите и ги лакирва. Пълна тъпотия. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, споделям мнението на Nazzko.

 

Много плоска игра, много лигавщини. :mf_surrender: Ок, голям бюджет, добро заснемане, супер добра анимация, ама тая нейна префърцуненост, все едно играе в някво детско филмче. Ама тя от едно време си е така и дори сантиметър не е мръднала.

И все пак, ако някой иска графиките от префърцунената Кейти може да ги намери тук. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

KП не е мръднала на йота от Teenage dreams... това ли е "дарк" ерата :mf_surrender:

Видеото има много приятна атмосфера, животните са прекрасни, КП е много красива, но актьорската й игра е трагична. Песента си остава блудкава и банална.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

KП не е мръднала на йота от Teenage dreams... това ли е "дарк" ерата :mf_surrender:

Видеото има много приятна атмосфера, животните са прекрасни, КП е много красива, но актьорската й игра е трагична. Песента си остава блудкава и банална.

 

Не е изненадващо при все, че тя е продукт, а не музикант. Продава се, печели се от нея - защо ѝ трябва да променя нещо? Музиката ѝ е повече от лесносмилаема, отделно с тези леопардови шарки и бюстиета прилича на представителка на попфолка, е, не толкова брутална, но все пак :1000 (29):

 

Аз на нея много ѝ харесвам песента ЕТ, а и клипът е извънземен :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ерата в крайна сметка нямало да е толкова дарк... Някъде беше обяснила защо си е променила решението.

Мисля, че много от вас бъркате префърцунеността със самоувереността. Ами за това се пее в песента- аз съм боец, аз съм шампион... Няма да гледа тъжно като в The One That Got Away, я... :D Ще гледа точно така- с високо вдигната глава и увереност. Попринцип самата Кейти си притежава нещо аристократично във външния вид, това й позволява да не изглежда чак толкова пошла и евтина дори и в по-обикновенни и палави клипове като I Kissed A Girl... Може би затова ви изглежда надменна и префърцунена- не че я познавам де... :D

Кейти- лоша актриса? Точно тя е една от най-разнообразните актриси-певици в музикални клипове... Във всеки клип се превъплъщава в нещо различно- към този момент не мисля, че сме я виждали само да стои пред едноцветен фон и да прави разни движения...

И тези неща не ги говоря, защото съм Katy Cat или защото не ми се нрави чудовища да я нападат хах... :P Просто виждам проектите й като нещо готино, свежо и достатачно изпълнено с разнообразие и творчески замисъл, за да не я подценяват феновете на 'арт' Гага или други...

Друг е въпроса вече, че тя наистина е и продукт... но съвсем не лишен от завидни творчески нюанси продукт. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никак не я харесвам по принцип, ама песента ми се наби в съзнанието, а сега и клипът много ми харесва.. Гледах го няколко пъти един след друг, което се случва изключително рядко с клипове..


Link to comment
Сподели в други сайтове

Ерата в крайна сметка нямало да е толкова дарк... Някъде беше обяснила защо си е променила решението.

Мисля, че много от вас бъркате префърцунеността със самоувереността. Ами за това се пее в песента- аз съм боец, аз съм шампион... Няма да гледа тъжно като в The One That Got Away, я... :D Ще гледа точно така- с високо вдигната глава и увереност. Попринцип самата Кейти си притежава нещо аристократично във външния вид, това й позволява да не изглежда чак толкова пошла и евтина дори и в по-обикновенни и палави клипове като I Kissed A Girl... Може би затова ви изглежда надменна и префърцунена- не че я познавам де... :D

Кейти- лоша актриса? Точно тя е една от най-разнообразните актриси-певици в музикални клипове... Във всеки клип се превъплъщава в нещо различно- към този момент не мисля, че сме я виждали само да стои пред едноцветен фон и да прави разни движения...

И тези неща не ги говоря, защото съм Katy Cat или защото не ми се нрави чудовища да я нападат хах... :P Просто виждам проектите й като нещо готино, свежо и достатачно изпълнено с разнообразие и творчески замисъл, за да не я подценяват феновете на 'арт' Гага или други...

Друг е въпроса вече, че тя наистина е и продукт... но съвсем не лишен от завидни творчески нюанси продукт. ;)

Аз това нещо не го видях в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз това нещо не го видях в клипа.

 

Е, сори... то самата идея на клипа, наред със забавното, си е да я видим как си вдига главата и става уверена...1000%20(29).gif Аз лично добре го улавям...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...