Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...
  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много интересен епизод- малко тъжен. Погребаха майката на Карълайн. Джо е бременна и Рик й предложи брак, Кай взел да става по-добър, Бони най-после се върна, Карълайн обаче да си изключи емоциите точно, когато Стефан ще й признае чувствата си и за капак майката на Деймън накрая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

С нетърпение очаквам всеки епизод, оказа се, че това си е моя сериал. Харесва ми развитието, но ми се струва, че "изключването на човечността" при Стефан беше инсценирано само, за да "спасят" Керълайн. Абе въобще, обожавам сериала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, пак има лек за вампиризъм.. Според мен ще стане така, че ще го дадат на майката на братята, макар че щеше да е по-интересно някой по-главен да го вземе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който го вземе, ще срещне съдбата на Катрин- ще му окапят зъбите и ще одъртее набързо. :1000 (29): Освен ако не го вземе някой, който скоро се е превърнал във вампир и не е бил млад над сто години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да, официално е потвърдено, че Нина Добрев няма да участва в следващия сезон. Майк Тревино (Тайлър) също няма да е в голяма част от епизодите, защото ще е зает с друг сериал. Общо взето се очертава един последен скучен седми сезон. Не мога да разбера защо не приключиха всичко този сезон...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как без Нина? Тези добре ли са? И ще продължават сериала? Има ли смисъл? Без нея просто всичко е изгубено, заедно с надеждите ми за Катрин. Дано да е станала грешка и да в няма само няколко епизода, иначе просто ужасия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нина потвърдила ли е? Това е скандално, та тя е не просто главния, ами и централния персонаж. Без нея историята няма смисъл, без нея е просто spin-off. Откачалки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потвърдено е. Тя сама обявила напускането си в инстаграм... Всичко е ОК, но поне да не продължават сериала. И Кай го напуснал, а беше обещаващ герой. Абе нямам думи, дано се вразумят и това да е последния сезон.. :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано! И без това му беше време да свърши, но сега чета, че продуцентите щели да наблегнат на историята на братята и някои други персонажи. Че какво ще ми измислят без Нина за тях, глупаво решение. Така или иначе рейтингът още на втори епизод ще ги откаже, но е тъпо сериалът да завърши без нея. Чета, че главната причина е, защото в новия сезон тя и Иън щели да имат много сцени и то от онези, тя не е искала, май й годеницата му е правила проблеми. Разбира се си остава супер непрофесионално от нейна страна, но глупостта на продуцентите е още по-голяма. Писна ми, в последно време всеки финал така ме е разочаровал. Единствено "Съпругите" имаха достоен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво? Какъв ще е краят сега? Умира и това е. Голяма работа, че щяла да се целува с Деймън.. Ми да бяха променили историята и да се целува със Стефан. :3fdb8960598fa63e: Абе смеех се на феновете на 1D, ама ся се

чувствам точно така, както те когато Зейн си тръгна от групата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/TVSHOWSBG/photos/a...e=1&theater

 

Явно затова нагласиха Стефан с Карълайн и започнаха да насочват Бони към Деймън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълна пародия ще е след 6 години изведнъж Деймън просто да се влюби в Бони, пълна простотия.

 

Не забеляза ли като бяха затворени как се сближиха драстично, а не се понасяха.

В книгите също имаха някви симпатии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път да разбера нещо от вас.1000%20(29).gif

 

Не знам, да са живи и здрави!

 

Тя може да се върне за последния епизод, примерно и пак да е с Деймън, не знам как ще го направят.

 

Но аз съм от тези, които харесват Деймън и Бони, ще ми допадне такова развитие. Бе, няма да се втелявам, че си имам достатъчно реални проблеми.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...