Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Изгледах и втори епизод преди малко и много ми хареса! Много силен епизод, за мен това беше началото на Сезона, дано има повече такива епизоди в него! Всичко ми хареса, само Стефан продължава да ме дразни!!! Само не разбрах, Аларик дух ли е или се е върнал. Колкото до съвета съм сигурен, че са станали вампири и ще се върнат в града за отмъщение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах и втори епизод преди малко и много ми хареса! Много силен епизод, за мен това беше началото на Сезона, дано има повече такива епизоди в него! Всичко ми хареса, само Стефан продължава да ме дразни!!! Само не разбрах, Аларик дух ли е или се е върнал. Колкото до съвета съм сигурен, че са станали вампири и ще се върнат в града за отмъщение.

 

И за мен е най- хубавия епизод досега! Моментът с Аларик и Деймън си заслужава да се просълзиш! И този с фенерите! Аларик не се е върнал, според мен. Не е и дух, просто го показаха, за да придадат повече дълбочина и емоция на сцената, мисля.

 

За Съвета- не ми се вярва да са вампири, все пак- разлетяли са се на парчета. :ad: Някакъв друг вид завръщане се има предвид, доста по- зловещо и непредвидимо.

 

Интересно ми е, че Мат не видя татуировката на Конър, но Джеръми- да и се чудя дали е свързано със способността му да вижда духове- може би това е в основата. Нямам предвид че Конър е дух, а че татуировката е "защитена" и е необходима чувствителност и поглед към "отвъдното", каквито Джеръми притежава.

 

Като цяло- страхотен епизод! Да продължават все така!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре започва сезона, и този епизод много ми хареса! Почти нямаше момент, който да ме подразни - перфектно преценени реплики, сцени, динамика. Това в църквата с кръвта беше супер измислено, и накрая сцената с фенерите... Изобщо браво, много добре започва, дано задържи нивото, не като 3-ти сезон - след първите 10 епизода после дъвкаха, че дъвкаха още 10!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещам деградация в сериала..

Елена немога да я търпя просто,а Деймън почва да става по-скучен и от Стефан :helpsmilie:

Интересен е и не си и помислям да спра да го следя,но като цяло нещата вървят на зле.. дано се върне тръпката от предишните сезони :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Допадат ми първите серии. Малко ми беше скучен миналия сезон, сега гледам, че се стараят повече.... Да видим. 4 сезона за динамичен тв-пазар като Америка си е постижение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър капан в църквата, добре че не се вързаха. Въпреки че този сам не може да ги излови всички наведнъж.

 

Ако още един път чуя от Мат "She's a vampire because of me" ще се разстрелям. Малко да им разнообразят репликите ебаси. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втория епизод беше страшно силен. Не е ли крайно време Мат да умре?!

Някак си не ми е симпатичен, макар в книгите да е от важните персонажи, но в сериала не е така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен втория епизод ми харесва повече от първия. Там с църквата и кръвта беше доста добро, а и това, което се случва с Елена.

А някой чели ли е някакви спойлери дали ще върнат Катрин? Миналия сезон липсваше доста...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново много силен епизод! Започва да се връща тръпката от 1-ви и 2-ри Сезон 1000%20(6).gif Тъкмо си помислих, че дразнещия Мат ще пукне най-после, а то к'во излезе........ :yelling: Стефан продължава да ме дразни! :censored: Радвам се за появата на Фийби Тонкин в сериала, дано се задържи по-дълго! 1000%20(6).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпотия до безобразие.. едвам я трая тая Елена :helpsmilie:

Лиготия,лиготияя.. все едно гледам турски сериал :mf_surrender:

Това има сериозна нужда от Катрин.. Деймън си е ок,Стефан и той вече се търпи горе-долу.

Но като цяло изтъркана работа.. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де,интересно беше,сцената на "Killer party-то" с Елена и Деймън ме изкефи много и т.н,но защо Елена пак се изнежи :1000 (29): :gun_bandana:

А този "лек за вампиризъм" е най-голямата простотия която можеха да измислят,направо не мога да проумея как му е хрумнало на някой сценарист.

Представям си картината за финала на сериала..

Стефан и Елена стоят на тераската пред къщата,Елена-бабата плете пуловер за един от 9-те си внука,а Стефан дядото чете актуалния брой на местния вестник,забравил,че е бил вампир няколко века.. :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди време ми бяха казали за книгите, в които Стефан отивал в нещо като подземно царство май беше, вече не помня и там му дали някаква роза, която като помиришел (??) ще стане човек, но когато се връща обратно Деймън от любопитство взема розата и става човек. ;д Някой ако ги е чел книгите може да каже как точно е там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много предвидимо се развива всичко. Половината неща ги отгатвам преди да са се случили. Отделно Стефан като почне да се вживява как всеки път правят най-важното нещо в живота си и 15 минути се обяснява хванал Елена за гушата. :bx:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този епизод ми хареса повече от последните 2-3,харесва ми да виждам промяна у Елена,искам да я гледам гневна и яростна както в този епизод.

Аман от лиготии и сладникави истории,струят от всеки филм/сериал :mf_surrender:

Стефан не мога да го понасям,кога ще му отрежат главата на тоя мекошав пендел вече..

Като цяло епизода беше страхотен,но това с "лека за вампири" продължава да ме дразни,мамка им :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакъв лек за Елена - един кол в сърцето и толкова! Няма толкова невротично същество като нея никъде! Имам чувството, че във всяка нейна сцена е на косъм да си тегли ножа! Последния епизод пак така - уби Конър при самозащита и после обвини целия свят, че видиш ли, убила човек. Нищо, че тоя същия държеше брат й за заложник и я нападна и уби Тайлър 7-8 пъти. Но не - дай да драматизираме, ще кажеш само тя съществува. Ебахти драматизаращата пача! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Катрин се връща!! Йесссс. :1000 (6): В промото за новия епизод я дават.

Дааааааааааа! :happyppl: Но за жалост може и да е халюцинация като кръвта, която вижда.. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди време ми бяха казали за книгите, в които Стефан отивал в нещо като подземно царство май беше, вече не помня и там му дали някаква роза, която като помиришел (??) ще стане човек, но когато се връща обратно Деймън от любопитство взема розата и става човек. ;д Някой ако ги е чел книгите може да каже как точно е там.

 

Оооо, сериала е много по-различен от книгите. По принцип Стефан е затворен в тъмното измерение от китсунета (митични японски лисици с много опашки). Деймън и Елена отиват да го спасяват с дружинката, успяват да го спасят заедно с едно добро китсуне от съседната килия. Той в знак на благодарност дава розата на Стефан, но Деймън става човек, а не Стефан и то за съвсем кратко. В следващата книга Деймън се връща в същото измерение, за да стане отново вампир от няква си кралица или ква е там.1000%20(29).gif Не знам дали го обясних добре, но ми е каша в главата.

 

Последният епизод ми хареса. Най-накрая ще имаме ДЕЛЕНА! <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо, сериала е много по-различен от книгите. По принцип Стефан е затворен в тъмното измерение от китсунета (митични японски лисици с много опашки). Деймън и Елена отиват да го спасяват с дружинката, успяват да го спасят заедно с едно добро китсуне от съседната килия. Той в знак на благодарност дава розата на Стефан, но Деймън става човек, а не Стефан и то за съвсем кратко. В следващата книга Деймън се връща в същото измерение, за да стане отново вампир от няква си кралица или ква е там.1000%20(29).gif Не знам дали го обясних добре, но ми е каша в главата.

 

Последният епизод ми хареса. Най-накрая ще имаме ДЕЛЕНА! <3

Да, знам, че е по - различен, просто попитах как точно е там. А и така е по - добре, има изненада за тези, които са чели книгите.

 

Елена ме кефи все повече.Мисля че във всеки епизод ще почва да убива по няколко души !

 

Керолайн,Тайлар,Хейли и Клаус ;д каква комбинация ;д :)) Сигурно Керчето и Тайлърчето ще се разделят.

Сигурно. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...