Jump to content


Online: Lady Gaga - The edge of glory


Препоръчани коментари

Вижда се,че е толкова скучна без ефекти,само да започне да се държи нормално и ще залезе,там откъдето е изгряла. :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Ахахаха, Узунова, днес е хубав ден за теб - можеш да плюеш на воля... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Видеото е доста под това, което Гага е предлагала до момента!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потресаващо тъп клип, разочарован съм. Песента ми е фаворита от новия диск.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъп клип с доста гафове, поне на 3 места се вижда сянка от камерата и прочие. Никакво развитие, слаб монтаж, скучна ГаГа... Да се стяга за "Американо" :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

След Bad Romance и Judas определено съм изненадан от това.

Но все пак видеото си е за нея и как се връща там, от където е тръгнала, затова песента си ми остава фаворит :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като говоря че 90% хореографите и стилистите и правят клиповете...сама е интересна и разчупена колкото клубна денсърка. Харесва ми атмосферата в клипа иначе. Песента има заряд,кефи ме

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасен клип, :( наистина е под нивото на Гага, като почна клипа си казах супер, но след 2-рата минута ми стана скучен и тъп едва го догледах даже... иначе песента е 6 точки :notworthy:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искахте различна Гага, без излишно парадиране, с нормални ефекти, изчистен клип получихте го и пак недоволни.

 

На мен ми харесва и песента, и клипа именно, защото са супер различни за самата нея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че нямах никакви очаквания за клипа... Тоест очаквах точно нещо такова. Определено най-слабия й клип. Голяяяяяяма скука... 5 минути едно и също. Да, различно е за нея, семпло, изчистено, но можеше да изглежда коренно различно. Песента обаче е много добра, макар че е оттегчително дълга.
Link to comment
Сподели в други сайтове

След поредица от толкова невероятни клипове с безброй визии и каращите да изтръпваш танции наистина имашаше нужда от точно такъв лекичък и приятен клип. На мен ми харесва и аз очаквах повече, но и на това съм доста доволен!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм имал никакви очаквания. Не съм разочарован, че клипът изглежда като ТВ версия. Нека да видим една хубава песен с такъв слаб клип дали ще успее да се реализира докрай. Това е важен момент в кариерата на Гага, защото тук вече трябва да докаже, че е харесвана като изпълнител и репертоар, а не просто като шоу звезда и модна икона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Междудругото подозирам, че това видео може да е стратегия. И без това EFG не беше предвидена за сингъл, а стана само благодарение на силните продажби в iTunes. СЪответно, Гага никога не е залагала на нея. Сега пуска едно скучно видео, занижава очакванията, за да може следващият клип на вече истински желан сингъл да бъде бомба.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Целта на видеото е да постигне илюзия,че е правено през 80-те. Картина,филтри,цветове,камера... В самата песен е използван саксофон-най-наложеният музикален инструмент в инструменталите на песните през 80-те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Червените фенери ли иска да покаже в клипчето илииииии...?! ;р Но след такъв скъп и голям клип като на Judas време е за нещо спокойно, но песничката е супер яка тъй, че всичко се компенсира ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Червените фенери ли иска да покаже в клипчето илииииии...?! ;р Но след такъв скъп и голям клип като на Judas време е за нещо спокойно, но песничката е супер яка тъй, че всичко се компенсира ...

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...