Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Че братът на Али '- A' ли е? :o

Да.Не си ли гледал епизод 22 от трети сезон където Мона му чисти раната от отверката,която му заби лъжкинята във влака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да.Не си ли гледал епизод 22 от трети сезон където Мона му чисти раната от отверката,която му заби лъжкинята във влака.

14-ти епизод е.

 

Наистина... Не бях обърнал внимание, ама май и той е 'A'.

 

Лукас също ми е странен и подозрителен, може и той да се окаже, че е от A team-a.

Link to comment
Сподели в други сайтове

14-ти епизод е.

 

Наистина... Не бях обърнал внимание, ама май и той е 'A'.

 

Лукас също ми е странен и подозрителен, може и той да се окаже, че е от A team-a.

Той според мен е от тийм Б

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствено не мога да си обясня защо брата на Алисън и Мона опитаха да убият лъжкинята във влака,след като според мен тях ги управлява Алисън,която не иска да ги убива.

 

Въобще не е сигурно, че точно те двамата са се опитали да убият Ария и че Джейсън е от "А".

 

Даже подозирам, че той е мъртъв.. Колкото до убиеца на Мая - не беше ли онзи Нейт, който после се опита да убие Емили и май Пейдж?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не е сигурно, че точно те двамата са се опитали да убият Ария и че Джейсън е от "А".

 

Даже подозирам, че той е мъртъв.. Колкото до убиеца на Мая - не беше ли онзи Нейт, който после се опита да убие Емили и май Пейдж?

Да той е.Но според мен е сигурно,че брат и е от А.Иначе от къде е тази рана и защо не е отишъл на лекар ? И защо само Мона знае за нея :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този епизод, когато Джена се срещна в гората с Шана, много ми напомни на един момент от предишния сезон, когато пак Джена се срещна с някой в гората, но не дадоха кой, и му предаде нещо (като пак не се разбра кавко е то). Дали и тогава не е била Шана. И тогава каза, че се радва да я види след толкова време.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много заплетено стана, беше яко да видим как - А пише смс-и, какво е бърлогата.. страхотно :helpsmilie:

Това, което Мона каза, беше много стряскащо, едва ли не.. "Тя е никъде и навсякъде, тя може всичко", със сигурност е Алисън, само тя е способна на нещо такова :1000 (29): Надявам се това, което видяха в багажника да не е Тоби, започна да ме кефи, радвам им се със Спенсър. Нямам търпение за 4ти сезон. Трети беше страхотен, имаше интерес във всеки един от епизодите, браво :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много заплетено стана, беше яко да видим как - А пише смс-и, какво е бърлогата.. страхотно :helpsmilie:

Това, което Мона каза, беше много стряскащо, едва ли не.. "Тя е никъде и навсякъде, тя може всичко", със сигурност е Алисън, само тя е способна на нещо такова :1000 (29): Надявам се това, което видяха в багажника да не е Тоби, започна да ме кефи, радвам им се със Спенсър. Нямам търпение за 4ти сезон. Трети беше страхотен, имаше интерес във всеки един от епизодите, браво :)

Не е Тоби... Той нали се събуди след като го удари Мелиса/Шана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хана и Емили в моргата:

 

Х: Как ще разберем кой е Дж. Доу?

Е: Ще трябва да проверим всички рафтове.

Х: Не, ти ще ги провериш. Това не е разпродажба(clearing sale), Емили! :1000 (29):

......................................

Хана: Боже, това е толкова грешно. Прекарваш живота си, правейки коремни преси, отърваваш се от разликите в тена, не изяждаш втория пудинг. И накрая си едно изхабено парче хляб, лежащо на масата.

 

Уникална е тая Хана, бахти пичката! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този епизод, когато Джена се срещна в гората с Шана, много ми напомни на един момент от предишния сезон, когато пак Джена се срещна с някой в гората, но не дадоха кой, и му предаде нещо (като пак не се разбра кавко е то). Дали и тогава не е била Шана. И тогава каза, че се радва да я види след толкова време.

 

 

И отде се взе тая Шана.. Досега е била в 2-3 епизода само. Каква е историята й, какво общо има с момичетата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И отде се взе тая Шана.. Досега е била в 2-3 епизода само. Каква е историята й, какво общо има с момичетата?

 

Добър въпрос. 1000%20(29).gif Те се запознаха преди няколко епизода с нея. Но тази Шана работи в магазина за костюми за Хелоуин. Може това да има нещо общо.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И отде се взе тая Шана.. Досега е била в 2-3 епизода само. Каква е историята й, какво общо има с момичетата?

 

Преди хелоуинския епизод имаше "Pretty Dirty Secrets" (1-2 минутни клипчета), в тях Шана участваше доста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериалът е подновен за още два сезона - четвърти и пети. Малко избързват ми се струва, но добре...

Освен това от октомври започва нов сериал по ABC Family - "Ravenswood", който ще е spin-Off на "Лъжкините". Определено ще се гледа.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериалът е подновен за още два сезона - четвърти и пети. Малко избързват ми се струва, но добре...

Освен това от октомври започва нов сериал по ABC Family - "Ravenswood", който ще е spin-Off на "Лъжкините". Определено ще се гледа.

 

Некой да ми обясни какво значи тва спин-оф? ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Некой да ми обясни какво значи тва спин-оф? ;д

 

Точно това щях да питам. Абе, хора, говорете на български, стига с тия изгъзици, аман от псевдо-англичани. :mf_surrender:

 

Офф искам да свършва вече, писна ми с тия постоянни загадки и нови престъпления, искам цялата драма да бъде разкрита час по-скоро! 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами как искате да ви го напиша, като няма точно дума на български, която да описва значението й. Попринцип става въпрос за нещо като продължение, може да разказва за предишни неща, може например да отделят историята с някой актьор в отделен филм и така нататък. Например "Частна практика" е спин-оф на "Анатомията на Грей".

В случая още не се знае как ще се развият нещата, но предполагам, че скоро ще има повече детайли.

 

ПС: deep.zone, като премахнеш от речника си думи като "аман" (която по мои сведения не е дума с български произход), можеш да говориш на другите как да се изразяват. :)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами как искате да ви го напиша, като няма точно дума на български, която да описва значението й. Попринцип става въпрос за нещо като продължение, може да разказва за предишни неща, може например да отделят историята с някой актьор в отделен филм и така нататък. Например "Частна практика" е спин-оф на "Анатомията на Грей".

В случая още не се знае как ще се развият нещата, но предполагам, че скоро ще има повече детайли.

 

ПС: deep.zone, като премахнеш от речника си думи като "аман" (която по мои сведения не е дума с български произход), можеш да говориш на другите как да се изразяват. :)

 

Аз доколкото знам ще е свръхестествен сериал от създателите на лъжкините и ще е за град близо до техния. Обаче си нямам никаква идея какъв спин-офф ще е, като в лъжкините няма свръхестествени неща. Ще поживеем и ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...