Jump to content



Online: Анелия - Раздялата


Препоръчани коментари

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента ми омръзна адски бързо, просто е слаба.

Клипа донякъде бива.Външните кадри интересни, но имат ужасни филтри.Тия негативи просто прецакват всичко.

Иначе останалата част от клипа е хубава, но си личи, че е монтиран на две-на три.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми омръзна адски бързо, просто е слаба.

Клипа донякъде бива.Външните кадри интересни, но имат ужасни филтри.Тия негативи просто прецакват всичко.

Иначе останалата част от клипа е хубава, но си личи, че е монтиран на две-на три.

На същото мнение съм. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е яка тази Анелия бе.Не че много разбирам от клипове,но аз пък съм от доволните :Vishenka_05: :girl_witch: Не е никак лош клипа,Анелия е готина,нахакана мацка супер и се радвам аз на нея.Браво,само песента не трябваше да е тази.Някоя по силна ми се щеше да бъде,но пък за сметка на песента според мен видеото компенсира!Един прекрасен имиджов клип,браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е приятен за гледане , Анелия е красива . Песента винаги ми е звучалал , като МОНО (за гласа на Анелия става въпрос) , но все пак много ми харесва песента ... Като цяло проекта е като за 4.50 :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не ми харесва много, клипа също има добри кадри, но... единственото хубаво е Анелия.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми е сред любимите в момента, и клипчето е много добро. Браво на Анелия и най-вече за по-интересното и раздвижено присъствие в клипа - не само по-секси визията, и като движения, танци е на отлично ниво. Същото се отнася и за "Запали" на Галена - просто евала на момичетата, че се стараят да покажат нещо ново и интересно и за самите тях като артист-изпълнители - и в двата клипа движенията, динамиката на певиците е на световно ниво - кефят много :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми харесва, много е нахакана и може да помогне на доста млади девойки да погледнат по по-различен начин на "Раздялата". Клипът...харесвам как изглежда Ани въпреки,че съм раздвоена донякъде. Не знам дали ми се иска Анелия с тази визия да се слее с масата!Но в крайна сметка се е получил един приятен клип и доста новаторски. Със сигурност няма да припадна от щастие,но доброто момиче в поп-фолка се превърна в яката мацка Редактирано от musicislife1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...