Jump to content



Не става ли досадно...от дуети


Препоръчани коментари

Искам да ви попитам най-чистосърдечно не ви ли става вече досадно от тези дуети и триота. Такова чудо като сега никога не е било. Като се започне още от средата на миналата година:

Преслава и Борис Дали - Бързо ли говоря

Преслава и Константин - Усещане за мерилин

Преслава и Константин - Не ми пречи

Галена и Андреа - Блясък на кристали

Преслава и Елена - Пия за тебе

Анелия и Илиян - Две неща

Илиян, Борис Дали и Константин - Палатка

Анелия и Гъмзата - 4 секунди

Слави и Люси - По ръба

Емануела и Румънеца и Енчев - Данък любов

Теодора и Тони Стораро - Пак те искам

Райна и Стефан Митров - Ще ти говоря за любов

Софи Маринова и Устата - Любов ли бе

Андреа и милионите и дуети с Кости

 

 

И това са само малка част от дуетите, предимно на по-известните изпълнители. Ми то човек като гледа, има чувството че това е 40583 епизод на ДЪрзост и красота, където всеки е минал всеки. Нямам нищо против дуетите, но ако двама изпълнители не са си дуо по default, то един дует трябва да има за цел да провокира с интересна комбинация, да покаже нещо непоказвано досега от двамата изпълнители. Тая година дуетите не са това, а са сламка за спасяване на кариери. Понеже очевидно само на Илиян му се получават самостоятелните хитове, и то по точно Йо-йо, затова всеки с някого се събра, та после с втори, трети. ЕТо сега четем новина за Преслава и галена и въпреки, че не е вярно показва какви са нагласите. Очакваме женско трио, до края на годината сигурно ще се появят поне още 3-4 дуета... Е толкова ли са отчаяни всички и неспособни да си правят самостоятелна кариера та го обърнаха на "менкай си дуетната половинка".

Не казвам, че песните са слаби - няма лошо да се правят хитове, пък било то и от дуети и трио...Но все пак.. то затова и още се помнят Жадни за любов, Не сме безгрешни или Бурята в сърцето ми... защото са били неочаквани, интересни, добре поднесени от талантливи изпълнители. Мислите ли, че догодина по това време някой ще си спомня за Палатка или Пия за тебе. Ще си спомнят точно толкова, колкото си спомнят за Тупалка..песен тотално забравена в момента, въпреки че миналата година беше тотален хит. И причината пак казвам, не е че песните са лоши. А че когато някой набара успешна стратегия всички започват като него. Само, че така губи публиката, която получава еднотипни и неинтересни бози, губят и изпълнителите, чиито песни просто се забравят, като излезе следващата...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Бе стига си говорил за Дързост и красота все едно е нещо мръсно или тема табу. Тва да не са ти новите песни на Ивана. :1000 (27):

Младежът с лелския манталитет първо да прочете защо съм сравнил с Дързост и красота и чак тогава да се изказва неподготвен.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди година хич не ми пукаше за дуетите и не ги харесвах, но тази година има доста добри дуети, а по това което говориш мога да ти кажа, че смотаната криза оказва влияние и за хитовете, виж, че всички песни са като ремикс на една.... :gun_bandana:

Редактирано от inat
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема, след като сам казваш, че няма лошо да се правят хитове, било то и дуети?

 

п.с. "Жадни за любов" никой не я помни. :1000 (29):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема, след като сам казваш, че няма лошо да се правят хитове, било то и дуети?

 

п.с. "Жадни за любов" никой не я помни. :1000 (29):

Аз затова попитах - Не ви ли става досадно, не се ли загуби тръпката от дуета като колаборация между двама творци..

 

Отиди на ретро чалга и пак ще си говорим дали не я помнят..Като име може би да, но в момента в който започне музиката всеки я знае и помни.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Младежът с лелския манталитет първо да прочете защо съм сравнил с Дързост и красота и чак тогава да се изказва неподготвен.

Много ми знаеш ти манталитета, гражданино на Европа. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми знаеш ти манталитета, гражданино на Европа. :mf_surrender:

Иване, съсредоточи се и не ставай за смях. Вместо да беше реагирал като първосигнален капут, да беше прочел. Или ще отречеш, че в Дързост и красота само баща и син/майка и дъщеря остана да не се нае*ат.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди време всеки дуетставаше стабилен хит почти, сега едва 1/3 стават такива и това си личи и от списъка с дуетите - около 5 от тях са истински хитове, не повече.

 

 

Иначе единствените три дуета, които са хитове и до ден днешен и сe въртят по радиата редовно са:

 

1. "Не сме безгрешни" - Глория и Азис

2. "Искаш да се върнa" - Камелия и Сакис Кукос

3. "Мила моя, мили моj" - Руслан и Деса

Link to comment
Сподели в други сайтове

на Камелия и Сакис точно никой не го помни,както и на Десислава и Ивана .. На Глория се помни дуета с Азис и онзи с Тони Дачева .. и на Десислава се помнят някакви дуети ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз затова попитах - Не ви ли става досадно, не се ли загуби тръпката от дуета като колаборация между двама творци..

 

Отиди на ретро чалга и пак ще си говорим дали не я помнят..Като име може би да, но в момента в който започне музиката всеки я знае и помни.

На мен не ми пречи - стига песента да е хубава. От там няма значение дали я пее сам певец, дали са двама, трио и т.н.

 

Точно пък ретро чалга партитата не са критерии. Там, където си ходил ти може да я въртят, но в Пловдив примерно, никой не я пуска. То и тук, във Famozo редовно въртят "Не заслужаваш" на Глория, но не е чак такъв хит. И дай да си говорим истината - няма как да сравниш "Жадни за любов" с "Не сме безгрешни". Наистина дуета е страхотен, но чак такъв хит не е.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди време всеки дуетставаше стабилен хит почти, сега едва 1/3 стават такива и това си личи и от списъка с дуетите - около 5 от тях са истински хитове, не повече.

 

 

Иначе единствените три дуета, които са хитове и до ден днешен и сe въртят по радиата редовно са:

 

1. "Не сме безгрешни" - Глория и Азис

2. "Искаш да се върнa" - Камелия и Сакис Кукос

3. "Мила моя, мили моj" - Руслан и Деса

 

Хахахах само дето едни "Черни очи" слагат в малкия си джоб поставените от теб на 2ро и 3то място :Vishenka_05:

 

 

П.П На мен дуети не ми пречат,ако е хубава песента и самостоятелно и дуетна,си остава хубава.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

на Камелия и Сакис точно никой не го помни,както и на Десислава и Ивана .. На Глория се помни дуета с Азис и онзи с Тони Дачева .. и на Десислава се помнят някакви дуети ..

 

Слушай малко радио Вероника, Веселина или Романтика да видиш дали не се помни! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

на Камелия и Сакис точно никой не го помни,както и на Десислава и Ивана .. На Глория се помни дуета с Азис и онзи с Тони Дачева .. и на Десислава се помнят някакви дуети ..

 

Да, с Руслан Мъинов най-вече. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушай малко радио Вероника, Веселина или Романтика да видиш дали не се помни! ;)

По радио Вероника и Романтика са въртяли и най-НЕхитовите песни, за Веселина изобщо не се сещам дали някой вече я слуша, на времето си спомням, че се харесваше, сега определено не мисля така.. 80% от дуетите в фолка са забравени.. В "Не сме безгрешни" е истината..

Редактирано от inat
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахах само дето едни "Черни очи" слагат в малкия си джоб поставените от теб на 2ро и 3то място :Vishenka_05:

 

 

П.П На мен дуети не ми пречат,ако е хубава песента и самостоятелно и дуетна,си остава хубава.

 

За първи път срещам толкова необективен коментар от тебе?! Всички дуети на Малина с Азо са много добри, но са сяжелние никoй от тях не се задържа за дълго като дуетите на АЗис с Глория или Деса! Бяха просто хитове за сезона или годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По радио Вероника и Романтика са въртяли и най-НЕхитовите песни, за Веселина изобщо не се сещам дали някой вече я слуша, на времето си спомням, че се харесваше, сега определено не мисля така.. 80% от дуетите в фолка са забравени.. В "Не сме безгрешни" е истината..

 

Най - нехитовите песни не се въртят осем години обаче, умнико!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялата чалга стана досадна вече, всичко е еднакво или подобно и темите на текстовете са едни и същи. Какво да си говорим за дуетите?

Редактирано от Danny
Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път срещам толкова необективен коментар от тебе?! Всички дуети на Малина с Азо са много добри, но са сяжелние никoй от тях не се задържа за дълго като дуетите на АЗис с Глория или Деса! Бяха просто хитове за сезона или годината.

Ами говориш ми за въртяни по радия дуети-"Черните очи" продължава да се пуска и поръчва,да не говорим че по участия на Малина или Азис е една от най-исканите песни. Тва е песен която просто няма как да бъде "сезонен" или "годишен" хит,не се излагай.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най - нехитовите песни не се въртят осем години обаче, умнико!

"Умникът" в случая си ти, че само ти така ни я изтъкваш тази дуетна песен, вече не е актуална и вземи го приеми... Все едно аз да твърдя в момента, че още се полудява на "Не ми говори за любов" както първите 3 месеца... :mf_surrender: Вземи си изкарай главата от Рамания и радията, излез от вас и отиди на някое ретро парти! Дали въртят "Искаш да се върна" и дали е още такъв хит по тези партита какъвто ти я изкара? Харесват се "Не сме безгрешни" най-вече, "Бурята", "казваш, че ме обичаш", "Жадувам".... И както казаха, едни "Черните очи" и "Не знаеш" на Малина и Азис я слагат в малкия си джоб... Когато излезна песента си беше бум за времето, но днес не е така, както се избухва на тези песни, просто си смешен с това си изказване...

 

Ами говориш ми за въртяни по радия дуети-"Черните очи" продължава да се пуска и поръчва,да не говорим че по участия на Малина или Азис е една от най-исканите песни. Тва е песен която просто няма как да бъде "сезонен" или "годишен" хит,не се излагай.

Той достатъчно се излага като говори само за неговата идолка Камелия, на която обзалагам се тайно иска да прилича!

Редактирано от inat
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е тенденция в цялата световна музика ...

 

... оттам идват и свободните комбинации в отбор Eminem, Rihanna, Lady Gaga, Flo-rida, Akon, B.o.B, Katy Perry, David Guetta, Kesha, Justin Timberlake, Timberland и т.н. и т.н. ...

 

... изключително е трудно да комбинирате две или три имена от тези горните и те да НЯМАТ колаборация помежду си.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най- хитовият дует към ден днешен е "Не сме безгрешни", на който не му изнася - негов проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не си падам по дуети, дразни ме и в световната музика, че в една хубава песен са наблъскват 100 човека. Във всяка втора песен по-скоро. Тук още сме добре в тая насока.

 

На Андреа и Кости нещата им се получават супер и това не дразни, но Преслава поне в следващата 1 година трябва да спре с всякакви дуети, 4-5 за последната година й дойдоха много. Други по-фрапантни случаи не виждам. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...