Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

Ето и няколко статии, които обвързват холивудската продукция с окултното и сатанизма до неизмерими граници.

 

Първата е на Христо Цанков и носи името Окултизма в Холивуд. Статията е в 2 части и описва по какъв начин илюминатите могат да въздействат чрез холивудките филми, каква е ролята уж на главния положителен образ и още много интересни неща. Статиите съдържат и много точен анализ над символиката сублиминалните съобщения в "Гладиатор"

https://www.facebook.com/groups/The.Bible.v...89507284422570/

https://www.facebook.com/groups/The.Bible.v...90108444362454/

 

 

Роман Полански, „Бебето на Розмари“ и тъмната страна на Холивуд - тази статия обаче ме втрещи...

http://www.parallelreality-bg.com/index.ph...1-19-09-25.html

 

 

Една статия за окултното в Шерлок Хоумс и създателят му - масонът Артър Конан Дойл

http://xnetbg.com/new/files/Sherlock%20Holmes2,1.pdf

 

ОКУЛТИЗЪМ И НАСИЛИЕ И ФИЛМИТЕ НА АЛЕХАНДРО ХОДОРОВСКИ

http://8milimetra.wordpress.com/2010/12/06...B5%D1%85%D0%B0/

 

ЗАЩО ХОЛИВУДСКИТЕ ФИЛМИ СА ПРОПИТИ ОТ РУСОФОБИЯ

http://rasper-bg.com/?p=647

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

 

Поднесено с чувсто за хумор "звучи" по-малко страшно,но това не променя истините които е казал.

Много добре,но мислех,че Иво Сиромахов е масон,наистина.. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иво Сиромахов е един малоумен кретен, който се прави на интересен. И с този си пост умаловажава неща, които са супер сериозни и с присмех се опитва да ги изкара врели некипели.

 

Не се изненадвам... Все пак лиже гъза на човек, като Слави Трифонов, работи в телевизия и промива мозъците на хората чрез пропагандата и пумията, която всеки ден бълват от ефира на Шоуто на Славчо-масона...

 

Статията е гнусна, иронична и цели именно хората да не мислят за тези неща, като истина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора,гледайте това!

Може от скука или отегченост дори да не пожелаете да го пуснете,но моля ви направете го.

Опитайте се да убедите поне един..поне един ваш близък в думите които казва този човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора,гледайте това!

Може от скука или отегченост дори да не пожелаете да го пуснете,но моля ви направете го.

Опитайте се да убедите поне един..поне един ваш близък в думите които казва този човек.

 

Мдам... И въпреки всичко пак има хора които не вярват и си мислят, че това са врели некипели и че всички ги обичат и се грижат за тях 1000%20(10).gif :mf_surrender:

 

Постнах си го и в бука, да го видят и други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Тия,мама им мръсна егати клипа са направили.

Т'ва е възможно най-сатанинския и масонски български клип :gun_bandana:

5452940s.jpg

Има 25 кадър,едвам го улових :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Смешници!

По-нататък в клипа на козирката,на шапката на Бобо пише 'FUCK YOU',а на 100 кила,на неговата пише "666"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутално :1000 (29): И текста и клипа ... Украински продукт

Бах мааму :blink: Само не можах да разбера проилюминатски ли е или анти. Но честно казано не ме интересува вече... Аз съм си преценил за мен и квото съм могъл и съм направил за другите хора да разберат. Оттам нататък всеки да си решава сам за себе си.

 

Тия,мама им мръсна егати клипа са направили.

Т'ва е възможно най-сатанинския и масонски български клип :gun_bandana:

 

Има 25 кадър,едвам го улових :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Смешници!

По-нататък в клипа на козирката,на шапката на Бобо пише 'FUCK YOU',а на 100 кила,на неговата пише "666"

 

Е ти как си мислиш, че поп музиката изведнъж стана много харесвана и слушана и бутана така яко? И един циганин наркоман като 100 кила да направи толкова песни и такива клипове а да не е генерирал приходи преди това??? И не само той.

 

В чалгата са навлезли от много години.Просто решиха да разширят обхвата на манипулация виждайки че има отлив от чалгата. А и не всеки я слуша. А "трябва" да бъде промит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми мина през акъла,че това е причината така да нашуми поп музиката!

Аз пък сега повече я мразя :mf_surrender:

А чалгата имаш предвид,че и те имат такива масонски изпълнения ли?

Освен Андреа и Камелия,май няма други изцепки :1000 (21):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми мина през акъла,че това е причината така да нашуми поп музиката!

Аз пък сега повече я мразя :mf_surrender:

А чалгата имаш предвид,че и те имат такива масонски изпълнения ли?

Освен Андреа и Камелия,май няма други изцепки :1000 (21):

 

Е как да няма. Бъкано е. Разгледай назад в темата. Азис, Ивана, Камелия, Андреа,... Пълно е. Дори самият Боби който уж не вярва в тия неща сам публикува скрийншот на любимата леля Ваня в клипа й в който има символа на масоните и символа на илюминатите наведнъж... За кво говорим?

 

Освен в клиповете вижте и текстовете на чалга песните. Вижте поведението на певиците....

 

Хората дето слушаха чалга преди 15 годин знаят кви бяха певиците, как се държаха, какви послания отправяха и т.н. Вижте сега. А че е имало простаци - винаги ги е имало. Те и за без пари го правят.

 

Аз винаги съм си мислил, че половината от нещата в чалга клипвете са просто изплагиатствани без да се знае посланието на нещата, които правят или показват. Но има клипове в които си личи че не е случайно направено и има умисъл. Това ми гарантира на 100% че вече илюминатите са завладели и бъгларската музика. Което се очакваше....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе човек,ти сериозно ли вярваш,че простакеса като Ивана си има представа какъв символ е вкарала в клипа си?

Аз даже се съмнявам и за Андреа,толкова са прости тия,че въобще не ми се вярва да имат връзка с тия масонски неща.

От друга страна пък на Камелия много й отива..

Колкото и да са "навътре" с тия неща,не го правят толкова показно и нагло като тоя Бобо и 100 кила :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото все се каня да кача един разсекретен документ на Държавна сигурност, който е съставен по друг такъв документ на КГБ. От времето на социализма през 70-те години е.

 

Става въпрос за списък с изпълнители които са забранени от властта и е описано защо. В списъка присъстват "любимци" на хората по цял свят, като Бийтълс, Лед цепелин, Пинк Флойд, Назарет, Тина Търнър и т.н...

 

И срещу всеки пише защо е забранен. И пишеше - Бийтълс - сатанизъм, окултизъм; Лед цепелин - сатанизъм, окултизъм,...

 

Е за Тина Търнър пишеше разврат и похот, а на Хулио Иглесиас пишеше фашизъм, но все пак тогавашната власт е била много наясно с тези неща и е имало защо да бъдат забранени ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Мадона как не е била забранена? Или тя не е, хем защото се появила през 80-те и хем защото до 87 някъде се е била чудила дали да се присъедини или не?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Само малцина, малко хора ще се досещат или даже ще разберат какво става. Но такива хора ние ще поставим в безпомощно положение, ще ги превърнем в посмешище, ще намерим начин да ги оклеветим и да ги обявим за измет на обществото. Ще изтръгнем духовните корени на болшевизма, ще опошляваме и унищожаваме основите на родната нравственост. По този начин ще разклащаме поколение след поколение, ще предизвикваме ерозия и ще отстраняваме ленинския фанатизъм. Ние ще се занимаваме с хората още от детските и юношеските им години. Главният залог ще бъде върху младежта. Ще започнем да я разлагаме, развращаваме, да я лишаваме от чест. От младежите ще направим циници, вулгарни хора, простаци, космополити. Ще предизвикваме ерозия и развращаване на младежта. Ще създадем човек с консумативна психика на елементарен потребител. Ето това ние ще направим.

Всичко това ще извършим под девиза:" Защита на правата на човека и гражданските му свободи...""

 

Драконе,това е цитат от поста който си публикувал в "Поп-фолк" раздела.

Та само искам да кажа,че целта на тези хора вече е постигната.Всеки ден се уверявам със собствените си очи.

Факта,че аз се опитвам да убедя някои хора в конспирациите и нещата които се случват покрай нас,а те ме мислят за психично болен също потвърждава поста.

Не знам какво да кажа друго,няма спасение.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Мадона как не е била забранена? Или тя не е, хем защото се появила през 80-те и хем защото до 87 някъде се е била чудила дали да се присъедини или не?

 

В средата на 80-те са били позволени всички изпълнители и дори са им издавали плочи от Балкантон. Сигурно са се надявали че хората не разбират английкси или пък вече не им е пукало. Но въпреки всичко пак са правили цензура. Like a virgin на Мадона е издаден, но с променена обложка ;) А албума Like a prayer въобще не са го издали в България. А той е най-сатанинския.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Само малцина, малко хора ще се досещат или даже ще разберат какво става. Но такива хора ние ще поставим в безпомощно положение, ще ги превърнем в посмешище, ще намерим начин да ги оклеветим и да ги обявим за измет на обществото. Ще изтръгнем духовните корени на болшевизма, ще опошляваме и унищожаваме основите на родната нравственост. По този начин ще разклащаме поколение след поколение, ще предизвикваме ерозия и ще отстраняваме ленинския фанатизъм. Ние ще се занимаваме с хората още от детските и юношеските им години. Главният залог ще бъде върху младежта. Ще започнем да я разлагаме, развращаваме, да я лишаваме от чест. От младежите ще направим циници, вулгарни хора, простаци, космополити. Ще предизвикваме ерозия и развращаване на младежта. Ще създадем човек с консумативна психика на елементарен потребител. Ето това ние ще направим.

Всичко това ще извършим под девиза:" Защита на правата на човека и гражданските му свободи...""

 

Драконе,това е цитат от поста който си публикувал в "Поп-фолк" раздела.

Та само искам да кажа,че целта на тези хора вече е постигната.Всеки ден се уверявам със собствените си очи.

Факта,че аз се опитвам да убедя някои хора в конспирациите и нещата които се случват покрай нас,а те ме мислят за психично болен също потвърждава поста.

Не знам какво да кажа друго,няма спасение.. :mf_surrender:

Да знам

Link to comment
Сподели в други сайтове

В средата на 80-те са били позволени всички изпълнители и дори са им издавали плочи от Балкантон. Сигурно са се надявали че хората не разбират английкси или пък вече не им е пукало. Но въпреки всичко пак са правили цензура. Like a virgin на Мадона е издаден, но с променена обложка ;) А албума Like a prayer въобще не са го издали в България. А той е най-сатанинския.

 

Аха, мерси за разяснението. Наистина Like a prayer е супер сатанинска песен и супер сатанински клип. ПРедсатвям си останалите песни от албума какви са и те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драконе,това е цитат от поста който си публикувал в "Поп-фолк" раздела.

Та само искам да кажа,че целта на тези хора вече е постигната.Всеки ден се уверявам със собствените си очи.

Факта,че аз се опитвам да убедя някои хора в конспирациите и нещата които се случват покрай нас,а те ме мислят за психично болен също потвърждава поста.

Не знам какво да кажа друго,няма спасение.. :mf_surrender:

 

Това е ужасно вярно, за съжаление :helpsmilie:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При мен пък не е така. Просветлих си целия клас по темата за илюминати, не всички вярват (просто защото не им се иска, естествено), но не ме мислят за психично болен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"We're beautiful like diamonds in the sky

Eye to eye, so alive"

 

"You're a shooting star i see

A vision of ecstasy"

 

"Вдигаме ръце до небесата,

под лунната светлина, опоени от ново екстази.

Чувствам топлината, ние никога няма да умрем!"

 

"Виждам те като блеждукаща звезда,

дали е от екстазито..."

 

Из новата песен на Rihanna - Diamonds.

 

Дисперсия при диаманта:

 

Prism_rainbow_schema.png

 

 

 

 

Рияна от край време е почитателка на синтетичните вещества и не веднъж го е показвала в текстовете си, клиповете и т.н. Исках допълнително да науча информация за диаманта и попаднах на това. Не знам до колко има връзка, просто ми беше любопитно и реших да го постна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изниква ми един въпрос обаче,защо преди столетия,когато със сигурност храните не са съдържали подобни отрови и хората са се изхранвали предимно от собствено производство,въпреки това продължителността на един човешки живот е била средно 50-60 години,за разлика от сега? Вярно,че тогава поради занижена хигиена са се развивали много инфекциозни заболявания,върлува ли са чума,холера...тези неща пак ли са били изкуствено създадени?

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изниква ми един въпрос обаче,защо преди столетия,когато със сигурност храните не са съдържали подобни отрови и хората са се изхранвали предимно от собствено производство,въпреки това продължителността на един човешки живот е била средно 50-60 години,за разлика от сега? Вярно,че тогава поради занижена хигиена са се развивали много инфекциозни заболявания,върлува ли са чума,холера...тези неща пак ли са били изкуствено създадени?

Ти си отговори сам,липсата на хигиенни навици е причината за тези болести.

Мръсотията води до болест,а тогава са били мръсни.

Едните ми баба и дядо например са по на 75-80 години,но единственото купено нещо което ядат е хляб през повечето време,по някога си правят сами,всичко друго е от градината и са по-здрави от мен.

Не мисля,че който и да е от днешното поколение ще доживее тези години,сами си съсипваме здравето,а е много трудно да се опазим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...