Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

4733079y.jpg

Тази снимка е правена от баща ми,мястото се намира в Памплона(Испания) и в момента е музей,лично съм го виждал с очите си и на живо съвсем ясно личи,че оригиналните цифри са "666",но сега се преправени на "556".То и от самите статуи личи,че е нещо сатанинско де..

В стария град там,има такива места,че косите ти може да се изправят.. когато отида,ще направя и други снимки.

Луда работа :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това и аз го забелязах,но не е кой знае какво де.. :D

6fd60f9abdc19a8d.jpg

И аз го видях чак след като прочетох коментарите. Малко е подозрително, ама все пак в текста се пее are you hiding from me докато го правят :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Монарх-робиня ли е поп-фолк дивата Цветелина Янева в клипа "Брой ме"?И една статия за чалга,дрога,масони и илюминати.

http://alchemicaltechnologies.blogspot.com...%BB%D0%B3%D0%B0

Малко не ми се вярва,тя Цура Янева е по-тъпа от Андреа дори.. но има логика в анализа,прочетете го!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Буахбахахха, не мога просто :mf_surrender: :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Защо точно чалгата? Отговорът е в ритъма. Пора ди големия процент на рептилско ДНК в Близкия изток и на Балканите(подробно може да се запознате с проблема в книгата на Стюарт Свредлов (преподчитам го пред аглийската фонетична транскрипция Суърдлоу) – „Синя кръв, истинска кръв”) ритъмът, който е в основа на чалга песните, веднага се разпознава подсъзнателно и е много силен стимулатор на архетипно ниво: имитация на виещото се змийско тяло; спираловодната структура на ДНК-нишката; имитация на сексуален акт.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Статията звучи много странно ... хващат се за всеки дребен детайл

 

Сега ще изкарам форума илюминатски:

 

Още като отворите страницата ви става ясно, че е създадена с цел да контролира масово съзнанията на потребителите. Логото на сайта включва руса девойка, а всички знаете, че русото е рептилската храна, самият шрифт за изписването е 'еди си кой си', същия използван при първата среща на зидарите в Германия. Синият фон напомня проекта Син лъч, разработван от илюминатите, който ще представи новия Месия.

Самото меню смесица между български и английски подсказва, че глобализацията е навсякъде около нас и цели подсъзнателно да ви накара да преминете на новия интернационален език, английския, и да забравите родния си, това следва бавно стъпките на планът Ран–Ът, целящ затриването на българите.

 

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има всякакви крайни хора навсякъде. Още в началото ви предупредих да не вярвате сляпо на всичко което четете и да си правите изводите много внимателно.

 

Такива статии винаги са ми били много противни. Само мътят водата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В същия сайт можете да видите анализ и на "Лоша" на Андреа!

Говори,говори.. очаквах да каже нещо наистина разобличаващо но си остана само с говоренето и накрая нищо. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво са, намерили нов календар на маите който е до 7000.... видяха, че няма да успеят да унищожат планетата за 2000 години, добавиха толкова, че тези които знаят за 2012 да ги няма тогава :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

photo-18754.jpg

илюминатски символ ли е?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

От новините на Нова ТВ:

Български сеизмолози - Земетресението от 22 май беше МНОГО ОСОБЕНО

 

При положение, че то беше плитко, не би следвало да го помним с люлеене. Люлеенето се получава при нискочестотни спектри, присъщи обаче на големите дълбочини.

 

Оказа се, че то е едно наистина доста особено земетресение.

 

Целият сграден фонд е изпитал почти едни и същи земетръсни сили, а това не се среща в практиката.

 

 

Още доказателства трябват ли ви за да разберете, че ХААРП го направи :feminist_en: :gun_bandana: Майка им дейба мръсна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Протежето на Джей Зи Рита Ора е с много интересна рокля:

rita-ora-cannes-grand-journal-1.png

 

Ех, това око...

Доста грозна рокля :1000 (29):

 

Драконе, айде сега кажи какъв е интересът да се използва тази система срещу Българя? Само, защото не сме отпуснали повече от 500 хил. долара годишно на Афганистан? О да, чудесна логика, дайте да им разрушим столицата, че да им се намерят повечко пари за Афганистан.. :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип съм склонна да вярвам на такива теории и движения, но специално за земетресенията не може никой да ме убеди, че ги предизвикват те. Особено в България, защото нито сме толкова важни, нито толкова богати. Вижте Япония или Китай-да, но ние..просто не виждам логика.

Иначе роклята с многото окца е ужасна.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип съм склонна да вярвам на такива теории и движения, но специално за земетресенията не може никой да ме убеди, че ги предизвикват те. Особено в България, защото нито сме толкова важни, нито толкова богати. Вижте Япония или Китай-да, но ние..просто не виждам логика.

Иначе роклята с многото окца е ужасна.1000%20(29).gif

 

Е тва че ТИ не виждаш логика и за ТЕБ няма смисъл не е миродавно по принцип нали се сещаш....

 

А за земетресенията - достатъчно е да се информираш малко повече за да ти стане ясно, че земетресенията вече не са само природни, а тва че ти не знаеш начин и метод по който да се предизвикват не значи че те не знаят ;)

 

 

В момента над Пловдив цялото небе е с химически следи :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

БНТ1

"В кадър" - 4 юни 2012: "Ран - Ът" - преходът по план

 

Едно разследване, отнело месеци, за да разберем има ли конспирация в началото на прехода... Случи ли се планът на Ричард Ран и Роналд Ът?

 

Някъде през есента на 90-та година екип от американски икономисти идва в България. По покана лично на министър-председателя Андрей Луканов. Главните действащи лица в този екип са консултантите Ричард Ран и Роналд Ът. Те трябва да подготвят план за преход от комунизъм към капитализъм.

 

Много хора днес си обясняват грешките на промяната тъкмо с плана „Ран-Ът“. Програмата е разработена съвместно от американски и български специалисти. Кои са те и как участват в политиката по-късно, ще видите във филма. Години наред около програмата витаят мистерии. Твърди се, че в секретна част към документа още в началото са предвидени безработицата, инфлацията, бедността, корупцията, които България изживява в годините на реформи. Така вече повече от 20 години в новата политическа история на България устойчиво оцелява един мит – още в началото на прехода е съставен план, по който се случва промяната. Твърди се, че в него са предначертани всички несполуки на прехода, че са записани целенасочени действия, които да доведат страната до разруха; че лошото здравеопазване и образование, бедността и престъпността на прехода са планирани.

 

Две десетилетия по-късно мистерията около този документ продължава. Какво не знаем за плана „Ран – Ът“ и случи ли се той на практика? Гледайте „В кадър“ в понеделник - 4 юни, от 22:00 часа.

Автор: Ася Методиева

Оператор: Недялко Данов

Режисьор: Елвира Илиева

Монтаж: Владимир Анастасов

 

http://bnt.bg/bg/news/view/77104/v_kadyr_4...rehodyt_po_plan

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...