Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

О,то т'ва най-лесно ;) Затваряй си очите и хоп,всичко розово и красиво :D

Някой да е казал,че като се интересувам от тези неща не обръщам внимание на близките си и не ги обичам?

 

 

Пирамидата не е нищо,то и Катето си има пирамида на входа на къщата.. ама черепа в църква леле :D

Пирамида с око и лъчи излизащи от нея? о.О а пък черепа по принцип също е символ на преходността на живота,ама самата картина беше супер гадна такава,гнусна леко 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

О,то т'ва най-лесно ;) Затваряй си очите и хоп,всичко розово и красиво :D

Някой да е казал,че като се интересувам от тези неща не обръщам внимание на близките си и не ги обичам?

Понякога най-истинските и важни неща са простички,или поне така изглежат :)

Въпроса е да не се вманиачаава човек,поне според мен.А като след всеки пост,в който се появяват думите пирамида,Гага и око половината тук откачате,то леко започа да ми бие на вманиачаване някакси.

 

И какво всички толкова се боят от нов световен ред,или нови правила? Светът се променя постоянно - хора,ценности,икономики,пазари . . .

Всичко се мени - така е било,така и ще бъде.Няма как да знаем дали промяната няма да е за добро,докато не се случи.А тези промени (големите) не стават от днес за утре,а постепенно.Чак когато осъзнаеш промяната,прецениш дали е положителна или отрицателна тогава може да говориш и да даваш мнение,според мен.

 

ПП:

Ето ви и още една машина за убиване и масово поразяване

 

Celine_Dion_A_New_Day_Illuminati_symbols_cover.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пирамида с око и лъчи излизащи от нея? о.О а пък черепа по принцип също е символ на преходността на живота,ама самата картина беше супер гадна такава,гнусна леко 1000%20(29).gif

 

Не,само пирамида с око,без лъчи!Абе като се замисля май и лъчи имаше.. става въпрос за Катето Евро :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не,само пирамида с око,без лъчи!Абе като се замисля май и лъчи имаше.. става въпрос за Катето Евро :Д

 

Пирамидата с око, с или без лъчи (илюминатски символ), разтвореният пергел (символ на масоните) не са сатанински символи, а са част от християнската религия. Просто илюминатите и масоните (две съвършено различни гравитации) са взаимствали тези символи от древните християнски църкви. Така че, не изпадайте в паника, когато в църква видите въпросните фигури и форми, както и черепи и кости. Първо проучвайте нещата, после коментирайте и съдете, че понякога изглеждате доста трагикомични.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пирамидата с око, с или без лъчи (илюминатски символ), разтвореният пергел (символ на масоните) не са сатанински символи, а са част от християнската религия. Просто илюминатите и масоните (две съвършено различни гравитации) са взаимствали тези символи от древните християнски църкви. Така че, не изпадайте в паника, когато в църква видите въпросните фигури и форми, както и черепи и кости. Първо проучвайте нещата, после коментирайте и съдете, че понякога изглеждате доста трагикомични.

 

Ами взаимствани са от древните църви,обаче сега са илюминатски символи,аз к'во да направя?

Ся ми кажи,че всички пирамидки,които виждаме в промиващите мозъци клипове на световните звезди са от любов към църквата и ще падна :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пирамидата с око, с или без лъчи (илюминатски символ), разтвореният пергел (символ на масоните) не са сатанински символи, а са част от християнската религия. Просто илюминатите и масоните (две съвършено различни гравитации) са взаимствали тези символи от древните християнски църкви. Така че, не изпадайте в паника, когато в църква видите въпросните фигури и форми, както и черепи и кости. Първо проучвайте нещата, после коментирайте и съдете, че понякога изглеждате доста трагикомични.

:roll1:

Сигурно и древните египтяни са построили пирамидите в чест на християнската религия.

Сигурно и окото на Ра представлява древен християнски символ.

 

От кога чисто езическите символи станаха християнски :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Сигурно и древните египтяни са построили пирамидите в чест на християнската религия.

Сигурно и окото на Ра представлява древен християнски символ.

 

От кога чисто езическите символи станаха християнски :1000 (10):

Че то 99% от християнството е базирано на езически ритуали и символи.. :mf_surrender:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В тая тема всеки некомпетентен си изказва мнението.

 

Древните християнски църкви нямат нито икони, нито стенописи нито пирамиди с очи. Иконите нз от къде са се пръкнали но пирамидата с окото си е баш окултен символ. Тва че масони са правили стенописи в църкви и са си вплитали очи, пергели и черепи не ги прави християнски.

 

Естествено всеки поп който не знае даден стенопис но го има в църква или храм ще кажа че е нещо църковно и християнско просто за да скрие невежеството си.

 

В Рилския манастир има нарисувани и пикаещи дяволи... И това ли е християнско?

 

p.s. mason значи зидар. Тия хора навремето са били строители, мазачи, и т.н. членуващи в тайно общество. От строители на къщи и постройки са се взели да строят и новия световен ред. Но изначало са били точно такива - строители. Мога да ви дам супер много примери за сгради в които са си слагали противните символи. Някъде завоалирани, другаде по-явни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я прочетох цялата наведнъж и цял ден ми е като във филм... твърде много информация приех,а и още статии прочетох от същия сайт!

Наистина ако ще я чете някой,да чете по малко..

P.S Грешно ли съм разбрал,или на 21.12.2012 окончателно ще настъпи НСР? Или поне такъв е плана де..

 

Какво значи НСР? Ще прочета статията, но тези предупреждения са стряскащи :wacko:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи НСР?

 

Нов световен ред

 

 

п.с. От сега нататъка всеки пост който не е свързан с темата ЩЕ СЕ ТРИЕ без предупреждение! Комплекси, тупане в гърдите, лаф-мохабед и т.н. - в другите теми!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че преди време го бех публикувал но не си спомням. Сега го открих пак и го поствам. Явно в църквата има и мислещи хора и истински християни... Може да са малко но ги има... Другите са някви алчни дядовци, вживяващи се на Господ със златни корони, дрехи, жезъли, ролекси и джипове.

 

Четирите защитни прегради срещу "новия световен ред"

Прот. Александър Шаргунов

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://btvnews.bg/bulgaria/obshtestvo/blga...-do-godina.html

 

Българите с електронна идентичност до година

 

Чип-карта ще улесни електронните услуги в администрацията

Хич не прекаляваш,нееее :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич не прекаляваш,нееее :1000 (30):

С кое прекалявам

Аз цитирам статията, не съм вмъкнал нито една дума, нито съм променил нещо от текста

 

А и ти да не очакваш да кажат, от утре всички с имплантирани чипове.

Процеса е бавен, с цел да стане незабележимо.

 

Днеска си правим чип карти, с които можем да плащаме данъци, след два дена (не буквално) тази карта става задължителна (макар, че повече от половината ще имат такава) , след други два дена държавата сама си дърпа сумата, без да пита дали искаш да плащаш днес или парите ще ги ползваш за друго например храна. След още два дена, този чип, който всеки вече ще е длъжен да има ще има много други функции. Разбира се едва ли изключваш възможността, че чрез този чип всеки ще знае къде си и с какви ресурси разполагаш, колко дължиш и т.н.

 

Да не говорим за кредитните и дебитните карти, които носиш в портмонето си колко много информация за тебе носят.

Мисля, че бях писал, че в някой мол са демонстрирали един уред представляващ камера, която сканира дебитните/кредитните карти и като кликнеш на определен човек на монитора ти излиза информация за него, колко пари има, какво си е купувал. Това с цел, ако си купиш за магазина този уред, да знаеш определен клиент дали би си купил от твоите стоки, дали е купувал, какво си е купил и т.н. И това нещо е реално, ти си обикаляш в мола и си нямаш идея, че екип от хора са те наблюдавали и тествали :) Това го знам от преподавател, който е бил по време на демонстрацията... и не го каза по повод НСР или илюминати, а даваше за пример колко е напреднала технологията и как може да се ползва различна техника с цел улесняване анализа на пазара.

 

С кое прекалявам ?

 

Може би ако разбера, защо домашните кучета трябва да разполагат с имплантиран чип под кожата, и ако не разполагат с такъв стопанина получава солидна глоба, ще ми стане ясно, защо са нужни тези чипове изобщо. Защо му е на куче чип ? Само за да служи за доказателство, че има еди си какви ваксини ? Че паспорта с печатите за какво е ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Всеки който иска да гледа епизод 20 от сезон 7 на "Свръхестествено" .. по много интересен начин показват конспирациите,особено в Америка!Само дето тук вместо илюминати главната роля играе чудовище в лице на уж целящ и искащ доброто на народа президент ли е,к'ъв е? :D

Много интересно.. за пореден път се убеждавам,че "Supernatural"за разлика от "The vampire diaries"е анти-илюминатски сериал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки който иска да гледа епизод 20 от сезон 7 на "Свръхестествено" .. по много интересен начин показват конспирациите,особено в Америка!Само дето тук вместо илюминати главната роля играе чудовище в лице на уж целящ и искащ доброто на народа президент ли е,к'ъв е? :D

Много интересно.. за пореден път се убеждавам,че "Supernatural"за разлика от "The vampire diaries"е анти-илюминатски сериал!

 

А "Дневниците" защо да е илюминатски? Аз лично не съм гледал 7-ми сезон на "Свръхестествено", но не бих казал, че е анти-илюминатски, дори напротив - в някои моменти показваха Луцифер като добрия, а Рая като виновните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А "Дневниците" защо да е илюминатски? Аз лично не съм гледал 7-ми сезон на "Свръхестествено", но не бих казал, че е анти-илюминатски, дори напротив - в някои моменти показваха Луцифер като добрия, а Рая като виновните.

 

В това няма нищо илюминатско!Все пак самият сериал се развиваше около Бог и Дявола тия сезони,никога не са показвали Луцифер като добрия!Имаше сцени в,които той се правеше на такъв,но въпреки това вършеше злини.. точно,както правят илюминатите,показват,че правят всичко в името на народа и за добро,а знаем каква е истината.

И не знам в Свръхестествено да е имало реплика от сорта на "Това е новият ред кучко,или ги изпълняваш или умираш" както в дневниците!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не сте ли? :mf_surrender: На всичко откривате кусур, какво следва Мики Маус? :gun_bandana:

 

Пфффф точно пък Мики Маус е най-илюминатското нещо сред анимациите :gun_bandana:

Проучи малко и тогава говори.. и аз съм фен на дневниците,но истината си е истина..

http://www.parallelreality-bg.com/index.ph...3-13-37-09.html

Чети...

И въпреки всичко аз се кефя и на дневниците,и на Мики Маус,дори на Гага.. просто винаги имам едно на ум докато им се наслаждавам :D

Мина времето когато бях вманиачен на тази тема!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе, хора, вие сте извратени и тотално умопобъркани... Дяволи и Богове ще ми търсят те в някакви си глупави американски сериали... И още повече, че зад тях пък точно ще стоят илюминатите... От както свят светува има и Дявол, има и Бог, съответно всеки с неговите си привърженици и идолопоклонници. Книги, филми, картини и театрални постановки от време оно са посветени на тази вечна борба между доброто и злото. Или и Гьоте, написал "Доктор Фауст", може би също е илюминат?!

 

Точно "глупавата" американска телевизия е едно от средствата за контролиране на мненията на масата... Но си живей в розовия балон, няма проблем. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...