Jump to content


Кали - Нещастник


Препоръчани коментари

Може да е всякаква, ама песента ме изкефи. Брутално добра музика. Трябваше да се постарае и да направи един хубав клип вместо нещо толкова обикновено. Текста също ме изкефи, това с дните е много яко.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От толкова кавърдисване си мисля, че и това е кавър, но си пише, че музиката е авторска.

Брано, това се казва добра музика.

1:59 Опа.. Какво чувам тук? Ска-ска-скасе Скасе?!?! Отсвира платихте ли си?!?!

  

преди 5 часа , Lelqtian каза:

И тая ли е сменила пола? Иначе не виждам защо Кал ще пее песен, очевидно посветена на него си, в мъжки род ... Редно беше да е 

 

Или: Парясница!

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Пръсна с гледания. 5к за 7-8 часа. Глория ще я сложи в малкия си джоб. 😂

Пак изпуска сезона, те хотелите и къровете гръцки италиански и други няма вечно да я чакат. Дотогава ще кара с малки джобове и да раздвижи шЪмарения бизнес. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм слушал песента и нямам намерение, но сега видях на стори, че се е снимала до флага на Конфедерацията, свързан с движението по запазване на робовладелството в САЩ през 19 век. WTF?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В случая не знам какво смешно има. Сравнимо е показване на нацистки флаг. Представите да ви изкарват  на нивата всеки ден да обирате памучна реколта против волята ви, без да ви се заплаща за това, като в същото време постоянно ви шибат в гърба с камшик. Да не говоря за недохранването, ужасните условия на живот, изнасилванията. Ето това символизира този флаг, изродщини върху афроамериканци. Потрес. Ако има неща от американската култура, които не трябва да се гламоризират, това е едно от тях. Собствениците на този бар трябва да се скрият от срам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

В случая не знам какво смешно има. Сравнимо е показване на нацистки флаг. Представите да ви изкарват  на нивата всеки ден да обирате памучна реколта против волята ви, без да ви се заплаща за това, като в същото време постоянно ви шибат в гърба с камшик. Да не говоря за недохранването, ужасните условия на живот, изнасилванията. Ето това символизира този флаг, изродщини върху афроамериканци. Потрес. Ако има неща от американската култура, които не трябва да се гламоризират, това е едно от тях. Собствениците на този бар трябва да се скрият от срам.

A3 ce cMeq Ha npocmama FeKa/\u

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато си помислиш, че ФеКалия най-накрая е изкарала добър проект, и... Краден мотив от "Скасе, скасе", нацистки флаг:mf_surrender:Да спре да се напъва викам. Не може да оплюеш работната си сфера в момент на умопомрачение, че си по-велика от всички останали, и после да се върнеш там където си се изходила, надявайки се на успехи отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Хигиенистката Кали не вярвам да знае че това е знамето на Kuklux Klan. Сигурно си е помислила че е родопска черга.

Cnopeg MeH Muc/\u, 4e e aMepukaHckomo 3HaMe, u/\u HanpaBo e kpa/\a omHeūge, be3 ga Muc/\u u npoy4Ba.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , asylum каза:

Cnopeg MeH Muc/\u, 4e e aMepukaHckomo 3HaMe, u/\u HanpaBo e kpa/\a omHeūge, be3 ga Muc/\u u npoy4Ba.

Мен ме съмнява да е имало мисловна дейност от страна на феКали, за разлика от напъни в близкия клозет. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Мен ме съмнява да е имало мисловна дейност от страна на феКали, за разлика от напъни в близкия клозет. 

uMeHHo. u 3a PR He e Muc/\eHo gopu

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...