Jump to content



Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 24 минути, Fast каза:

Спомняте ли си абсурдния тоалет с когото беше отишла Деси Слава? 💀

162419316169041.jpg

 

По-добре да се облича така от колкото с нейните пижами, сукмани, пелерини и други текстилни изделия, които е откраднала от апартамента на Рени докато другата е снимала клипа на общата им песен.

  • Thanks 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

По-добре да се облича така от колкото с нейните пижами, сукмани, пелерини и други текстилни изделия, които е откраднала от апартамента на Рени докато другата е снимала клипа на общата им песен.

по-скоро се облича в тенти и палатки.

  • Haha 3
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , -A. каза:

Той И Вилдан-Али са създателите на две прекрасни момчета и национална гордост - Фики Стораро и Емрах Фикрет Стораро. 

Ама не са създателите на Галена. Тя вече си имаше дълга кариера преди "Кой". На Амет по-би му отивала тая реплика. :D

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Митю Пайнера в училище: Може ли да ти препиша домашното?
Рандъм съученик: Добре!
Домашното:
%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%

преписаното домашно:
maxresdefault.jpg

бонус:
отговора на домашното в учебника
artworks-000397590516-tdg43g-t500x500.jp

The Original Troynitsa:heart:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Тя на тая снимка се е изтънила с помощта на изкуствен интелект, иначе Емили я изтипоса в пълна натура

IMG-4391.jpg

C4emu e Pyca/\kama Apue/\ 😛

преди 2 часа , Stela каза:

Ако съм на Цеца ще я съдя за тази гавра. Как може да си избере тая песен Марчела ... Супер неподходяща за нея. 

MeH nó Me Bmpe6muxa xBa/\bume Ha Funky. HaG/\aceHo e gocma

преди 2 часа , Stela каза:

Може да не се е сетила в момента като го каза. Все пак такива концерти не са масово явление. Голяма драма, че казала, че Тони повел крак. Все търсите под вола теле. 

Cofka e npecoBa, xyxy

преди 54 минути, Fast каза:

Спомняте ли си абсурдния тоалет с когото беше отишла Деси Слава? 💀

162419316169041.jpg

 

4e ko ú e, qka e

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирано ли е че транса Глориа Йорданова се свързала с мениджъра на арменеца, от който Преса уж била откраднала Улицата, за да я изпорти и той заплашил със съд?

Според мен ще се изръси с колкото може, за да купи правата. Иначе ако изтрият песента…

 IMG-4403.jpg

  • Haha 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Коментирано ли е че транса Глориа Йорданова се свързала с мениджъра на арменеца, от който Преса уж била откраднала Улицата, за да я изпорти и той заплашил със съд?

Според мен ще се изръси с колкото може, за да купи правата. Иначе ако изтрият песента…

 IMG-4403.jpg

всички хомосексуално фенове на Преси след тази стъпка на тяхната посестрима - трансаджийката ГлориА
images?q=tbn:ANd9GcQwZ1mABPsnkyLclwlxRke

  • Haha 2
  • Casper 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Jake каза:

Хора, вие знаехте ли,че момчето Светльо, фен на Малина се е превърнал в това нещо ? 

WWW.INSTAGRAM.COM

4,742 последователи, 1,024 последвани, 163 публикации – Вижте снимки и видеоклипове в Instagram от Malina Yank (@malina.yank)

Аз съм меко казано потресен....Мислех, че няма по-лошо дете на чалга форумите от Борис Бонев.......

Не знаех и аз съм потресен. Той пишеше редовно тук 2012-2013, добре го помня.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

Спомняте ли си абсурдния тоалет с когото беше отишла Деси Слава? 💀

162419316169041.jpg

 

Да, спомняме си. А ти много октрито си почнал да подкрепяш гей културата. Преди години се правеше на ощипан, като стане въпрос за тая тема. Вече прие ли се? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , THE IIconic каза:

@Emanuela.Carey

Неделя Щонова спечели Денсинг Старс. Втора беше Дара,трета Натали, а четвърта Ивет 

Kou ca muq

преди 6 часа , Emanuela.Carey каза:

Коментирано ли е че транса Глориа Йорданова се свързала с мениджъра на арменеца, от който Преса уж била откраднала Улицата, за да я изпорти и той заплашил със съд?

Според мен ще се изръси с колкото може, за да купи правата. Иначе ако изтрият песента…

 IMG-4403.jpg

a3 nopmux Ga/\uH Ha Sertab Erener 3a gyema c agaM, fayda yoktu 😅💩

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Мария Като Цеца в предаването “ Като две капки Вода”

Ето това е певица. За нейно съжаление много гледания и само негативи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , THE IIconic каза:

@Emanuela.Carey

Неделя Щонова спечели Денсинг Старс. Втора беше Дара,трета Натали, а четвърта Ивет 

Видях че има национално възмущение от победителите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера пак е имало песен с купени гледания на първо място - на Лияна шибанията "Е, майната ти бе, любов". Онзи ден е напрвила 242К, а вчера едва 39К. 😂 Лиянааа, не става, бе моето момиче, ще теглиш майните на себе си. 😜

Днес №1 е друга обичайна с купени - "Мой си мерак" на Симона и Мирела със 163К, като са купени между 75К-100К.

Реален №1: Данна и Констатин с "Пуши, пуши" с нови 99К.

Папи Ханс влиза в топ 10 с новата си песен "Знаеш името ми" с 46К.

Реално всички песни в класацията са с под 100К, което означава че хитовете са поостарели. Предвид това и наближаването на абитуриентските балове се очаква по-масово издаване на нови песни до дни.

Купувачите на гледания обезмислят постването на класацията, ужасна напаст са.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...