Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 3 часа , fengergana каза:

НОВ ХИТ: Райна👈

Screenshot_20240513_153419_Facebook.jpg

Screenshot_20240513_153630_Facebook.jpg

Райна е певицата, която НАЙ-МИЛО и ДОБРОНАМЕРЕНО се отнася с феновете си! ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Кефи ме как е написала "натурално-проста" с тире, все едно е степен. :D

Натурално-проста

Придобито-проста

Свръхестествено-проста

:roll1:

Трябваше да им лесне този хит:Даяна под коментарите, дето ги нарежда!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Гальо каза:

Алисия пусна 4 песни от новия албум в сряда ❤️ Една балада, една рнб хип хоп, и две бързи 

В един ден ли ще пусне и четирите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Andrew Cunanan. каза:

Дано Кама, като види успеха на Вреси, се активизира и джасне и тя един концерт! Задължително отиваме!

Камелия си изпусна шанса, също като Десислава. Те двете трябваше да са легендите, които да поведат парада още преди няколко години (и Гло и Иви, първата от които си прави някакви концерти, де, ама... нещо са мудни нещата там, нищо общо с интереса по Преслава). След като Лисицата, Софка и Стораро вече имат успешни такива събития, Камс и Дес, ако някога въобще се наканят, ще са просто едни от многото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

В един ден ли ще пусне и четирите?

Съдя от сторито и, така че вероятно май да. Всичко ми звучи добре и различно едно от друго, така че дано не е лоша стратегия това да са в един и същи ден

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Andrew Cunanan. каза:

Спомени имаше повече от одфициалното видео - над 3,3 милиона и топикът вървеше доста по-добре. Да кажем, че около 3,6-3,8 е имала първият месец сумарно. 

Все бях останал с впечатление, че в началото не се беше харесала тази песен... То какво стана с нея.... Вече е с 10 милиона почти от официалното видео. Браво! 

преди 29 минути, Гальо каза:

Алисия пусна 4 песни от новия албум в сряда ❤️ Една балада, една рнб хип хоп, и две бързи 

Супер. Няма ли направо албум да пуска тогава? Щеше да е този месец?
Очаквам двете бързи и другата песен... Дано и баладата е нещо като "Познавам ли я" поне, че ми станаха супер скучни и мудни баладите.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Все бях останал с впечатление, че в началото не се беше харесала тази песен... То какво стана с нея.... Вече е с 10 милиона почти от официалното видео. Браво! 

Супер. Няма ли направо албум да пуска тогава? Щеше да е този месец?
Очаквам двете бързи и другата песен... Дано и баладата е нещо като "Познавам ли я" поне, че ми станаха супер скучни и мудни баладите.

 

преди 20 минути, Гальо каза:

Съдя от сторито и, така че вероятно май да. Всичко ми звучи добре и различно едно от друго, така че дано не е лоша стратегия това да са в един и същи ден

 

преди 28 минути, Stela каза:

В един ден ли ще пусне и четирите?

Konupa4ka Ha BaHq!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса може да напълни Арената. Тя е приемана за универсална певица, но кой ще го организира? Колко ли ще закъснее? :D А и с тая лелченска визия - не знам, нещо си е загубила блясъка. Трябва готина продукция да издаде преди това. 

Криско и той обяви концерт, но защо чак за 2025? 

Според схемите от два сайта - ми той май я е продал общо взето? Само standing 

Screenshot - 2024-05-13T193835.227.png

Screenshot - 2024-05-13T193804.800.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, meleto каза:

Деса може да напълни Арената. Тя е приемана за универсална певица, но кой ще го организира? Колко ли ще закъснее? :D А и с тая лелченска визия - не знам, нещо си е загубила блясъка. Трябва готина продукция да издаде преди това. 

 

Тя ако въобще се реши спокойно може да наеме хора, които да се занимават с организацията, както вероятно е направила Преслава. Ама като гледам колко изтощена и предала се изглежда вече не знам дали някога ще й се занимава и дали ще й се дават такива пари. Най-много да подготви нещо за Универсиада или Античния. Певицата с най-голям похабен потенциал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

 

Ясна е работата. Копиран клип , и даже албумът щял да се казва "Карма". :D Има поне 5 песни вече с това заглавие.... Дано поне има нещо интересно. Аз много й харесвам Топ любовник с Яница, Райски газ и Чисто зло.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

Леле, Мария е тотал щета, как може да си избереш толкова трудна песен. Ужасно.

Тоя път ще ни изложи в Сърбия. Предния път в Гърция, нищо че разправяше че й се кефели там и й звъняли за интервю 😫

PS ама най-високият тон в Zabranjeni grad май й се получи 🤔

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, fengergana каза:

НА МИМИ СЦЕНАТА Й Е ТЯСНА😍 Тя поне не пее за първи път пред толкова души.

Да, тя в началото се обърка, че е на концерт на Пайнер и им вика "Ще пеем ли заедноооо?".

преди 13 минути, Emanuela.Carey каза:

Галко

IMG-4370.jpg

Да не би да е небинарна? :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...