Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, HIStory каза:

Не ми се ще да го казвам,  но Анелия беше над Глория 2004-та. Беше и над Мария през 2005-та, тая пък не е помирисвала топ 5 за цялата си кариера. Цялата първа първа половина на 2003-та също беше на Анелия. Но пък си я сложил за 2006-та,  когато вече издишаше яко. Странна работа. 

Защото именно 2006-та я гласяха за певиц на годината, затова я сложих. А и не се сетих за друга след Варела и Савекса. Иначе А нус издишаше още 2005-та, със само един мегахит, който го пя 2-3 години на всички сборни концерти - "Всичко води към теб". Дори албумът й от въпросната година беше доста слаб като качество. А с "Пепел от рози" направо изрина върха на Б група в чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

images?q=tbn:ANd9GcQuQtvyPaAfBT2eJPWOMuV

Ми няма лошо. Когато обичаме половинките си и деца може да искаме. Ние с предното ми гадже гледахме зайче, което умря. :( 
Както Малина пее:

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Съжалявам, но Гюрулту >>> А нус през 2004-та:

 

 

 

 

Присъда и Намери си майстора - едни от любимите ми песни на Глория ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Присъда и Намери си майстора - едни от любимите ми песни на Глория ❤️ 

Присъда - любимата песен на Мая Илиева, а албумът "Влюбена в живота" - на Жоро Илиев. 😎

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Присъда - любимата песен на Мая Илиева, а албумът "Влюбена в живота" - на Жоро Илиев. 😎

Аз мислех, че Крепост е посветена на него?

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Присъда и Намери си майстора - едни от любимите ми песни на Глория ❤️ 

Намери си майстора е доста разчупена песен като за нея. Клипа също. ❤️

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Намери си майстора е доста разчупена песен като за нея. Клипа също. ❤️

Най-разчупеният й проект в цялата й кариера. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Намери си майстора е доста разчупена песен като за нея. Клипа също. ❤️

Да, аз за това толкова я обичам и "Мръсни танци" е много нетипична песен за Глория. ❤️ 
"Ненаситна" и "Изсвирете нещо ударно" са също различни като за нея.... Чудя се как се е навила да ги изпее.... Иначе като "Намери си майстора" втора няма. За мен освен "Присъда" и "Крепост" това е друга любима нейна песен ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Най-разчупеният й проект в цялата й кариера. 

За жалост май вече не я изпълнява по участията си. Нито пък пусна нещо подобно през годините. Тогава наистина беше голяма изненада да я видим в тази светлина и затова без проблем песента се хареса. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Най-разчупеният й проект в цялата й кариера. 

Дано пак направи някой див кючек, защото поднесен точно от нея ще е интересно. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Да, аз за това толкова я обичам и "Мръсни танци" е много нетипична песен за Глория. ❤️ 
"Ненаситна" и "Изсвирете нещо ударно" са също различни като за нея.... Чудя се как се е навила да ги изпее.... Иначе като "Намери си майстора" втора няма. За мен освен "Присъда" и "Крепост" това е друга любима нейна песен ❤️ 

С Ненаситна се опита да хване модерната тогава вълна с това звучене, но се бяхме наслушали вече на подобни проекти. Хубава е, но нямаше късмета да се наложи. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

С Ненаситна се опита да хване модерната тогава вълна с това звучене, но се бяхме наслушали вече на подобни проекти. Хубава е, но нямаше късмета да се наложи. 

Да, на мен например "Кралица" ми хареса повече тогава, когато пусна албума.
От последните песни единственото по-интересно нещо се оказа "Вълк". Не беше правила кавър сигурно от 25 години.... Не знам дали песента реално се води, че е гръцка като музика? Но то по-добре да направи един-два кавъра, но да хване вълната, отколкото все да е "вярна на стилът си"... В музиката това не трябва да го има.... Следиш тенденциите , актуалното и гледаш веднага да пуснеш това което се харесва, защото от определено време си има една актуална вълна и ако не си в нея, нещо не се получава и шанса за хит е точно 1%.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Andrew Cunanan. каза:

Съжалявам, но Гюрулту >>> А нус през 2004-та:

 

 

 

 

Намери си... не беше кой знае какъв хит, Не заслужаваш - хептен  (макар, че я харесвам), сигурно заради смотания клип след Крепост.  Искам те и Не знаеш бяха тотални хитове + дуета с актуалната сензация Гергана. Периода беше върха на вълната чакала-плакала. 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , adorable каза:

@asylum Слушаме ли мазнотии на СтаниМИРА:

https://www.youtube.com/watch?v=8rMZYTwc6UY

тоест освен с Чипи Чапа, Мира е била първа и с тази песен от Фики с Хайде,слънце

кралица!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Глория беше топ през 2003-2004, но сякаш Анелия, бидейки по-ново име с иновативно звучащи за онова време хитове, имаше елемента на сензационност около името си и беше по-популярна. Сред младите беше по-успешна. Глория с "Крепост" и с песните от 2004 също направи сензация, но за нея беше просто поредния й много силен албум (последният с такъв успех) и беше много по-позната на публиката, а за някои и отдавна омръзнала.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

:D :D :D :D :D 

Тази ненормалница ми беше пациентка през 2002 година в лудницата в Кърджали, но избяга от огражденията. С екипа се опитваме да я хванем, но всеки път успява да се измъкне. Престъпница-шизофреничка, завлича стари господа с пари. Упоява ги и им краде пари, часовници. Опасна е.

- Д-р Хинова

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, fengergana каза:

тоест освен с Чипи Чапа, Мира е била първа и с тази песен от Фики с Хайде,слънце

кралица!

Мами, мислиш ли, че Нинов е главен виновник за новите грешки в кариерата на Райна ?

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...