Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

@pacho @adorable това е ваш стил.

Забраних на Крисия да пее, когато пут*ата й се разви и започна да желае всички силни момчета само нея да харесват. Ще увелича дозата Оземпик и Ривотрил, за да млъкне отново.

Крисия, ти беше детска звезда. Вече си голяма и мастурбираш! Наказана си!

- Д-р Хинова

  • Like 1
  • Haha 5
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Emanuela.Carey каза:

Тая нормална ли е да обвинява някой, че лъже за смъртта на баба си без доказателства???

IMG-3962.jpg

Може някой да й е подшушнал, че я лъже. Едва ли ще хвърля огън и жупел по този начин, ако не е сигурна. Иначе тези подкастъри много насериозно почнаха да се взимат. Видяха малко аудитория и заговориха за "моя екип", "времето е безценно" и дрън-дрън чи-пляс. Ивке, ти просто пускаш камера и се записваш, недей ми се прави на много важна, саморасляк.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Emanuela.Carey каза:

Тая нормална ли е да обвинява някой, че лъже за смъртта на баба си без доказателства???

IMG-3962.jpg

Тя с тази минетчийска визия да говори за морал?!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин, Данна с тяхното "гуши, гуши, пуши, пуши" окупират върха в петък:

1. Констатин и Данна - Пуши, пуши 191К

2. Фики - Чипи, чипи 158К

3. Тони Стораро - Топ, топ, топ 139К

4. Азис и Лидия - Лудница 95К

5. Преслава - Да й приседне 88К

------------------------------------

Константин и Данна открадват ден на първо място от фамилия Стораро, които от дни са реалните номер 1, изключвайки купените гледания на Галин и Десита. Галин е спрял с купуването и песента пада на 7-мо място 66К. Подиграваната от мен "Сипвай, сипвай" на Яница и Биляниш онзи ден е бил в топ 10, а вчера е на 13-то място с 40К. "Улицата" остава силна с нови 40К в 164-тия си ден, докато "Да й приседне" губи сила на 5-то място с 88К.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji1 каза:

Константин, Данна с тяхното "гуши, гуши, пуши, пуши" окупират върха в петък:

1. Констатин и Данна - Пуши, пуши 191К

2. Фики - Чипи, чипи 158К

3. Тони Стораро - Топ, топ, топ 139К

KakBu 3aG/\aBuq. 100% ca /\umepamypHu 6egioBpu 🫣❤️

  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Диона на път за съда, където стартира делото срещу нея за шофиране след употреба на кокаин:

Diona-24-04-24-3.jpg.webp

Наказанието за подобно деяние е лишаване от свобода за 1 до 3 години и неголяма парична глоба.

Diona-24-04-24-1.jpg.webp

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Balkandji1 каза:

Диона на път за съда, където стартира делото срещу нея за шофиране след употреба на кокаин:

Diona-24-04-24-3.jpg.webp

Наказанието за подобно деяние е лишаване от свобода за 1 до 3 години и неголяма парична глоба.

Diona-24-04-24-1.jpg.webp

+

Фолк певицата Дебора, хваната да шофира с 2,9 промила алкохол на 9 април, разказа своята гледна точка по повод причинения от нея пътен инцидент.

„Оказва се, че моят организъм бавно разгражда алкохола. Но количеството, което показа и дрегерът, и кръвната проба според мен не е реално“ – обясни тя в интервю за предаването „Тази сутрин“ по БТВ.

Припомняме, че тя се удари в друг автомобил на бул. „Черни връх“ в София. На мястото на инцидента дрегерът отчете близо 3 промила. Кръвната проба потвърди същото количество алкохол в кръвта.

Дебора обясни още в телевизионен ефир, че вечерта преди да катастрофира, е имала гости и е пила около 5 чаши вино до късно, спала е около 5-6 часа. Сутринта не се е чувствала замаяна, а изморена.

„От 4 месеца пия лекарства срещу паник атаки и лекарства за епилептични пристъпи, които действат на паник атаките. Вечерта след алкохола пих и доста силно приспивателно, което пия вече четвърти месец. Зная, че не се приема с алкохол, но по инерция го изпих“ – заяви певицата.

Тя уточни, че не ударила спрял автомобил, а кола в движение. По думите й се е движила с 20 км/ч, а шофьорът пред нея е спрял рязко и не е имала време да реагира. Признава обаче, че може и да се е разсеяла с телефон или с радиото.

„Професията ми е такава, че постоянно пътувам, постоянно шофирам, никога не съм си позволявала да се кача пияна зад волана, да застрашавам нечий човешки живот, камо ли на дете. Аз също съм родител, имам 5-годишен син“ – подчерта тя.

По случая е образувано досъдебно производство за престъпление, за което се предвижда наказание „лишаване от свобода“ от 1 до 3 години и „глоба“ от 200 до 1000 лв.

Колата на 33-годишната фолк певица е отнета.

IMG_7102.png

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Emanuela.Carey каза:

Райнуш засилила участията - събира пари за светска сватба!

IMG-3978.jpg

Това оранжево ми предизвиква асоциация със сектата на Гюрулту:dizzy:

  • Haha 3
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Тая нормална ли е да обвинява някой, че лъже за смъртта на баба си без доказателства???

IMG-3962.jpg

Пхахаха баш най-моралната се обади. Ми кой те е карал да звъниш и притесняваш който и да било нали за кинти? Кво време кви 5 лева? Хахахаха. С еднакво тъпите си сексуални под дъното въпроси. Ходи в Карлуково и взимай от там интервюта :D Аман от новоизлюпени повярвали си със свръх самочувствие патки.

 

  

преди 1 час , asylum каза:

+

Фолк певицата Дебора, хваната да шофира с 2,9 промила алкохол на 9 април, разказа своята гледна точка по повод причинения от нея пътен инцидент.

„Оказва се, че моят организъм бавно разгражда алкохола. Но количеството, което показа и дрегерът, и кръвната проба според мен не е реално“ – обясни тя в интервю за предаването „Тази сутрин“ по БТВ.

Припомняме, че тя се удари в друг автомобил на бул. „Черни връх“ в София. На мястото на инцидента дрегерът отчете близо 3 промила. Кръвната проба потвърди същото количество алкохол в кръвта.

Дебора обясни още в телевизионен ефир, че вечерта преди да катастрофира, е имала гости и е пила около 5 чаши вино до късно, спала е около 5-6 часа. Сутринта не се е чувствала замаяна, а изморена.

„От 4 месеца пия лекарства срещу паник атаки и лекарства за епилептични пристъпи, които действат на паник атаките. Вечерта след алкохола пих и доста силно приспивателно, което пия вече четвърти месец. Зная, че не се приема с алкохол, но по инерция го изпих“ – заяви певицата.

Тя уточни, че не ударила спрял автомобил, а кола в движение. По думите й се е движила с 20 км/ч, а шофьорът пред нея е спрял рязко и не е имала време да реагира. Признава обаче, че може и да се е разсеяла с телефон или с радиото.

„Професията ми е такава, че постоянно пътувам, постоянно шофирам, никога не съм си позволявала да се кача пияна зад волана, да застрашавам нечий човешки живот, камо ли на дете. Аз също съм родител, имам 5-годишен син“ – подчерта тя.

По случая е образувано досъдебно производство за престъпление, за което се предвижда наказание „лишаване от свобода“ от 1 до 3 години и „глоба“ от 200 до 1000 лв.

Колата на 33-годишната фолк певица е отнета.

IMG_7102.png

Тук имаме много рядка генетична обремененост - оргинизмът й не разграаждал алкохола бързо :D

  • Like 1
  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Райнуш засилила участията - събира пари за светска сватба!

IMG-3978.jpg

Боже, на какви 8-моразрядни сцени се изявява...

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...