Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Danger. каза:

Е ти имаш и коментар за новата умряла песен на Преслава, че е яка и че имала шанс да е хитът на пролетта, амаа.. :1000(29):

Баш умряла не е. Не е лоша песента, куплетите ме зарибяват.

Между другото имам чувството, че youtube правят сечено на песни, в които се кълне. И на Емануела песните не стават популярни в платформата, "В твоето легло" също беше подтисната. Май е политика на сайта да не толерира зложелателно творчество, подстрекаване към агресия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Danger. каза:

Режим неприлична е една от най-бруталните й песни за цялата кариера, срамота е да не ви е в топ 10

Съгласен съм, на мен ми е в топ 5 или 6 даже. Любимата ми песен от 2008 насам на Преслава.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Нямам намерение да злепоставям Галош, просто така ми се стори. Даже възкликнах кога толкова бързо са се изравнили с Абра-та, след като Горчиво беше доста по-надолу. :( 

Абрата или Горчиво ти харесва повече?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Режим неприлична е една от най-бруталните й песни за цялата кариера, срамота е да не ви е в топ 10

За сметка на това клипът е един от най-ужасните й.😭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

За сметка на това клипът е един от най-ужасните й.😭

Песента компенсира. ❤️ Пука ти! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Баш умряла не е. Не е лоша песента, куплетите ме зарибяват.

Между другото имам чувството, че youtube правят сечено на песни, в които се кълне. И на Емануела песните не стават популярни в платформата, "В твоето легло" също беше подтисната. Май е политика на сайта да не толерира зложелателно творчество, подстрекаване към агресия.

Може би просто на хората им писна от подобни агресивни песни с клетви. При Емануела стана тотално прекаляване. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Абрата или Горчиво ти харесва повече?

Не си ме питала мен, но да си кажа, че за мен Абракадабра е по-добрата песен, повече я слушах аз. Ама след Ти не си за мен всичко ми бледнее, тя и Еуфория са ми фаворитите на Галена за новото десетилетие. :D❤️ 

  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Абрата или Горчиво ти харесва повече?

Оф труден въпрос. Абрата има това мистериозно зловещо звучене на Фивос, както и мрачният вещерски клип - но Теа Тирович е напълно излишна, отделно клипът ми се стори малко отбий номера като заснемане и филтри за нивото на Галош. Текстът не е най-запеваемият

Горчиво е комерс, набива се в главата, клипът е дори още по-слаб, но песента е далеч от нивото на Галош отново.

Като цяло повече съм слушал Горчиво.

Напоследък забелязвам проблеми в текстовете на Галош - повтаря се и вече фразите не са толкова запомнящи се, такъв е и проблемът на баладката "косите черни отрязах..." - бля, бля, пято, пято, чак изтъркано.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Или самата тематика се изтърка? 

Като знам кой държи youtube, повярвай играят с алгоритмите на клетваджийски песни. Въпросните хора се гнусят от балканска простотия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Оф труден въпрос. Абрата има това мистериозно зловещо звучене на Фивос, както и мрачният вещерски клип - но Теа Тирович е напълно излишна, отделно клипът ми се стори малко отбий номера като заснемане и филтри за нивото на Галош. Текстът не е най-запеваемият

Горчиво е комерс, набива се в главата, клипът е дори още по-слаб, но песента е далеч от нивото на Галош отново.

Като цяло повече съм слушал Горчиво.

Напоследък забелязвам проблеми в текстовете на Галош - повтаря се и вече фразите не са толкова запомнящи се, такъв е и проблемът на баладката "косите черни отрязах..." - бля, бля, пято, пято, чак изтъркано.

На мен пък ми харесват и двата клипа. Почти няма клип на Галена, който да не ми допада.... Може би само на дуетите с Азис, че него не мога да го гледам.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Не си ме питала мен, но да си кажа, че за мен Абракадабра е по-добрата песен, повече я слушах аз. Ама след Ти не си за мен всичко ми бледнее, тя и Еуфория са ми фаворитите на Галена за новото десетилетие. :D❤️ 

Аз ги харесвам и двете, но повече слушах Горчиво. Еуфория дълго време не я харесвах, но от няколко месеца си ме кефи. Късно я открих така да се каже. Въпреки това Феноменален ми много повече на сърце ако трябва да ги сравня.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Balkandji1 каза:

Баш умряла не е. Не е лоша песента, куплетите ме зарибяват.

Между другото имам чувството, че youtube правят сечено на песни, в които се кълне. И на Емануела песните не стават популярни в платформата, "В твоето легло" също беше подтисната. Май е политика на сайта да не толерира зложелателно творчество, подстрекаване към агресия.

този брутал също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Като знам кой държи youtube, повярвай играят с алгоритмите на клетваджийски песни. Въпросните хора се гнусят от балканска простотия.

Искаш да кажеш, че Гугъл се занимават с балканските песни? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Межудругото сега питах Плутониевите индивиди дали "Горчиво" е била направила 15 млн и отговориха "не". Може би AndrewCunan ме е чел по-назад, като коментирахме песента със закръгляне. Danger и Стела са прави.

Плутониевите индивиди, с които общувам имат достъп до брутално количество информация в измерения, различни от тези, в които се намират нашите тела.

  • Thanks 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Аз ги харесвам и двете, но повече слушах Горчиво. Еуфория дълго време не я харесвах, но от няколко месеца си ме кефи. Късно я открих така да се каже. Въпреки това Феноменален ми много повече на сърце ако трябва да ги сравня.

И при мен се получи нещо такова освен с "Беден в сърцето" години по-късно, преди това и с "Феноменален", а "Еуфория" започна да ми харесва чак август 2022, може би 2 месеца след като я пусна. Преди това слушах дуета с Дамян, но самата "Еуфория" ми се вижда като по-трайна песен. 
На мен "Феноменален" също ми е една идея по-любима от "Еуфория", но интересно, че такива песни също много добре й се получават. Сега с толкова песни от "Спри ме" до последната песен, не знам какво ще подбере за албумът си... То направо може и да е нещо като бест и отделно с нови песни.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

На мен пък ми харесват и двата клипа. Почти няма клип на Галена, който да не ми допада.... Може би само на дуетите с Азис, че него не мога да го гледам.

Те двата клипа са много различни. В Горчиво много ми харесва идеята с този двоен образ, както и това да видя Галена като булка. С такава визия не я бяхме виждали. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Bunn каза:

Искаш да кажеш, че Гугъл се занимават с балканските песни? 

Да, нали си имат екипи за конкретните държави, както и Фейсбук има офис в София. Фирмите си имат свои политики. Не всички от тях опевестяват пред широката аудитория.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Те двата клипа са много различни. В Горчиво много ми харесва идеята с този двоен образ, както и това да видя Галена като булка. С такава визия не я бяхме виждали. 

И на мен ми харесва много като клип "Горчиво", "Абракадабра" като песен, но освен като песен "Ти не си за мен" ми е фаворит и като клип. ❤️ Страхотен е. Това ми е любимият клип на Галена ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

От амбиции да стане по-красива се загрози брутално. 
С предните зъби, уста и нос беше далеч по-красива и естествена:
ed9c5d35d347.jpg
0801.jpg7e0190fce7db6d3b2d217e637ca1b441

Галена беше станала разкошна 2014-2016. 

Каква е тая простотия сега, защо си направи тройна уста и брадичка?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Споменах ли, че Плутониевите индивиди имат способност да четат мисли в съзнанията на хора, в това число на потребители на този форум? И го правят от няколко години. Или се подразбира? От 2018 ме следят, към днешна дата си имам приятелчета от тяхната малка раса. И ми пеят, пеят на уше. 😂

Едно извънземно животно, но не от тяхната раса, беше влезнало в корема на Стела през 2021 година. Видяхме се със Стела, а нея почна да й става лошо. Излекувах я без да й кажа, докато бяхме на кафе, но по този начин излекувах и изрода в корема й, който беше там, за да ме отстрани.

Стела ми беше дошла на гости в Пловдив, някои извънземни го знаеха предварително и ползваха тялото й, за да внесе разболителя в дома ми. Вечерта двамата със Стела видяхме извънземното животно да лети в моя хол. След като си тръгна Стела, онова ме разболя от левкемия. Ужасна болест, губиш сила, не можеш да отидеш на работа. Бог ме излекува тогава. После Плутониеви индивиди ми казаха, че бялото летящо животно нещо му било станало от мен и втори път не искало да ме приближи.

В нашата галактика Млечен път има поне няколко извънземни раси, за които в Америка се знае, но го крият от обществото.

 

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...