Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

Новата на Преслава е типично за нея отбиване на номера. Много тъпо да я издаде след Улицата (и след също доста яката Ако ти върна), и то навръх юбилея. Само заради името ще се наложи в чалга средите и точно по тази причина след някоя и друга година в Рамания ще бъде сочена като някакъв огромен български хит, като други подобни балони тип Беден в сърцето.

Но проблемът не е само при Преслава. Тази година е поредната, която е минала почти на 1/3 и още няма почти нищо наистина успешно. Но пък е кеф, че към момента фалшивите цифри от надцакването на няколкото останали помпащи пращат хита на годината при Алфа, и то при Лиди.❤️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

какво ще кажете за този флоп? *и аз да налея малко масло в огъня*

 

Ами много по-яка е от слушаната вече "Горчиво", която направи 15 млн.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Новата на Преслава е типично за нея отбиване на номера. Много тъпо да я издаде след Улицата (и след също доста яката Ако ти върна), и то навръх юбилея. Само заради името ще се наложи в чалга средите и точно по тази причина след някоя и друга година в Рамания ще бъде сочена като някакъв огромен български хит, като други подобни балони тип Беден в сърцето.

Но проблемът не е само при Преслава. Тази година е поредната, която е минала почти на 1/3 и още няма почти нищо наистина успешно. Но пък е кеф, че към момента фалшивите цифри от надцакването на няколкото останали помпащи пращат хита на годината при Алфа, и то при Лиди.❤️

?????????????????????????????????

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Andrew Cunanan. каза:

Впрочем Еуфория на Галя стартира с 240 000 за първото денонощие след мегахита ВНЛ и това не попречи да навърти близо 20 милиона за 2 години, така че невинаги стартът е показателен за хитовостта на дадена песен. Най-големият хит на Фики също стартира по-слабо, а сега е с над 35 милиона гледания.

“Скандал” също стартира с 240К, а два месеца по-късно имаше 12М. 
“Красив герой” половин година стоеше на 1-2М, сега е с 11М

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DarkChild каза:

Гениална стъпка е да се римува "ден" с..."ден"

Тази стъпка преформатира цялостна парадигма на музиката и литературата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Balkandji1 каза:

О, не, тук имаш грешка. Това беше поредния й силен сингъл, а "Губя те бавно" предизвика национален потрес сред младото поколение. В деня, след като я пуснаха за първи път по Планета, цялата  гимназия обсъждаше новата звезда-барби и бруталното й парче. "Губя те бавно" освен, че царува в класациите около два месеца беше от песните, които можем да окачествим като "течащи от чешмата" в програмата на Планета. А знаеш какъв рейтинг имаше тази телевизия преди 20 години. Сравням "Губя те бавно" като ефект и въздействие с "Дяволско желание" на Преслава.

За мен "Последна вечер" е може би най-големият хит на лято 2005. Тая песен се въртеше постоянно и течеше отвсякъде. Просто на подсъзнателно ниво свързвам този период най-много с нея. Други мегахитове бяха "За мен забрави" на твоята и песните на дИвана.

В "Последна вечер" има нещо, което е доста техно и като цяло в песента отсъства чалгарският елемент освен в текста и в клипа. Но Гертруд изглежда жестоко. В началото всеячески се стараха да подчертаят приликата й с Памела Андерсън и изглеждаше като световна звезда.

преди 11 часа , Olay каза:

На хората им омръзна поредната версия на В твоето легло

Тая новата няма нищо общо с "проклета вещица...", по-скоро с "пиши го неуспешно".

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

За мен "Последна вечер" е може би най-големият хит на лято 2005. Тая песен се въртеше постоянно и течеше отвсякъде. Просто на подсъзнателно ниво свързвам този период най-много с нея. Други мегахитове бяха "За мен забрави" на твоята и песните на дИвана.

В "Последна вечер" има нещо, което е доста техно и като цяло в песента отсъства чалгарският елемент освен в текста и в клипа. Но Гертруд изглежда жестоко. В началото всеячески се стараха да подчертаят приликата й с Памела Андерсън и изглеждаше като световна звезда.

Последна вечер и до днес си остава една от най-добрите песни в чалгата! Направо една от петте най-добри! То е музика, то е аранжимент, а пък за финал и брутален клип! Въпреки хитовостта на Дяволско желание, такъв шедьовър беше достоен за Песен на годината. Имаше номинация, но песента реално е от Ноември 2004 година от албума "Както никой друг". Тогава като я чух се чудех защо не е снимала нея за пилотна песен, а "Боли" , защото въпреки хитовостта на "Боли" беше по-силна от нея. Просто трябваше автоматично да я снима тогава, а "Боли" да я остави за пролетта на 2005.
Тогава нямаше ясна концепция за нещата по-скоро Токича. Можеха "Някой ден, може би" да я оставят за лятото на 2005 година и да развие няколко песни от албума. Това е със сигурност и до днес най-различната и разпознаваема песен в поп-фолка. За толкова години най се откроява.
Иначе....... да ти кажа "Всичко води към теб" си беше летен хит на 2005 година също, просто защото "Последна вечер" е от есен-зима 2004 година. Даже преди да я включат в лятна компилация на Пайнер, беше в Party time, една от най-силните им компилации заедно с ето тия песни, които и за Нелина и за Татяна бяха силни, а на Преслава кавър на Индира Радич.


Дори Татяна и Нелина имаха потенциални хитове в тая компилация, но нямаха толкова мозък да им направят клипове. Нелина искаше през лято 2005, но не знам какво я спря.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Вресислава е твърде трудно смилаема, за да се забележи. Не е запеваема изобщо - ще се изненадам, ако стане хит. Иначе е хубава песен с най-бруталният й клип изобщо. Тази жена с всеки изминал ден става все по-красива, новият нос е в топ форма ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде на циганиите… Клеопатра ще пее абитуриентски химн.

WWW.INSTAGRAM.COM

4,290 likes, 34 comments - sofi_marinova_officialApril 12, 2024 on : "Ние с Йордан Камджалов - заедно с екип от над 100 човека, тръгваме към космоса..."
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, DevilWish каза:

Последна вечер и до днес си остава една от най-добрите песни в чалгата! Направо една от петте най-добри! То е музика, то е аранжимент, а пък за финал и брутален клип! Въпреки хитовостта на Дяволско желание, такъв шедьовър беше достоен за Песен на годината. Имаше номинация, но песента реално е от Ноември 2004 година от албума "Както никой друг". Тогава като я чух се чудех защо не е снимала нея за пилотна песен, а "Боли" , защото въпреки хитовостта на "Боли" беше по-силна от нея. Просто трябваше автоматично да я снима тогава, а "Боли" да я остави за пролетта на 2005.
Тогава нямаше ясна концепция за нещата по-скоро Токича. Можеха "Някой ден, може би" да я оставят за лятото на 2005 година и да развие няколко песни от албума. Това е със сигурност и до днес най-различната и разпознаваема песен в поп-фолка. За толкова години най се откроява.
Иначе....... да ти кажа "Всичко води към теб" си беше летен хит на 2005 година също, просто защото "Последна вечер" е от есен-зима 2004 година. Даже преди да я включат в лятна компилация на Пайнер, беше в Party time, една от най-силните им компилации заедно с ето тия песни, които и за Нелина и за Татяна бяха силни, а на Преслава кавър на Индира Радич.


Дори Татяна и Нелина имаха потенциални хитове в тая компилация, но нямаха толкова мозък да им направят клипове. Нелина искаше през лято 2005, но не знам какво я спря.

забравих за всичко води към теб. Песента на Вресислава е ужасна боза, неслучайно и тя не я помни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Andrew Cunanan. каза:

забравих за всичко води към теб. Песента на Вресислава е ужасна боза, неслучайно и тя не я помни.

Ами тя Дяволско желание излезе Февруари 2005. Май 2005 пусна Завинаги твоя. Лятото не е пускала нищо тогава, въпреки, че излезе дуета им с Джери - Не ми говори за любов, за който голяма грешка направи, че не му снимаха клип, беше потенциален хит и песента "Сто причини" беше в лятна компилация, не знам защо позволяваше да я пускат вместо да я остави направо нова в албума си..
Иначе някой кълне като за световно според Сигнал ТОЧКА БГ. Че чак и ЛЮТА КЛЕТВА. :D 
 

SIGNAL.BG

Преслава представи новия си сингъл "Да ѝ приседне", с който отприщи вълна от реакции веднага след появата си в онлайн пространството. Стотици коментари и 50

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DevilWish каза:

Ами тя Дяволско желание излезе Февруари 2005. Май 2005 пусна Завинаги твоя. Лятото не е пускала нищо тогава, въпреки, че излезе дуета им с Джери - Не ми говори за любов, за който голяма грешка направи, че не му снимаха клип, беше потенциален хит и песента "Сто причини" беше в лятна компилация, не знам защо позволяваше да я пускат вместо да я остави направо нова в албума си..
Иначе някой кълне като за световно според Сигнал ТОЧКА БГ. Че чак и ЛЮТА КЛЕТВА. :D 
 

SIGNAL.BG

Преслава представи новия си сингъл "Да ѝ приседне", с който отприщи вълна от реакции веднага след появата си в онлайн пространството. Стотици коментари и 50

 

Дяволско желание излиза Април, Завинаги твоя Юни, Октомври - Финални думи.

image.png.de9b7be29d2edc9cf0a4c8b81bd0afea.png

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Дяволско желание излиза Април, Завинаги твоя Юни, Октомври - Финални думи.

image.png.de9b7be29d2edc9cf0a4c8b81bd0afea.png

Завинаги твоя излиза Май месец в компилацията "Пайнер Хит Сезони Пролет 2005" без видео, но клипът излиза тогава.
Това за Дяволско желание е грешка. Може и аз да не съм прав, но края на Февруари или Март излезе песента. По-скоро да са объркали и да е 07.03. Това не е вярно. И когато съмне излезе началото на април 2006 година, но Дяволско желание е от по-рано. Иначе на тая дата мисля, че след компилацията Парти Тайм излезе Музикална треска и там беше включена като първа песен "Дяволско желание" следвана от Глория - "Изповед" която излезе Януари или Февруари по това време. Така, че това не е вярно, сигурен съм..... За "Финални думи" беше октомври, но дали беше на 16-ти не се сещам, може. За "Дяволско желание" съм сигурен че не беше април.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Диона сигурно си мисли, че това е истинската Андреа.

IMG-3625.jpg
 

Миналата седмица като беше на лайв видя, че я гледа фен профил на Емануела и възкликна “Емануела ме гледа!!! Любимата ми колежка.”

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Диона сигурно си мисли, че това е истинската Андреа.

IMG-3625.jpg
 

Миналата седмица като беше на лайв видя, че я гледа фен профил на Емануела и възкликна “Емануела ме гледа!!! Любимата ми колежка.”

Това е някакъв фен, нали? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПАРЧЕТО ще се казва "Парчето торта на Счетоводителката"
 

Emilia 

30 мин  · 
Ще снимам клип 🎬 на ново парче.Дано всичко е 👍🏼 и скоро ще видим заедно резултата.❤️
image.png.0788f4b08f92af2d767bc39170e10b7a.png
image.png.27ecd2524915c8e25d253fcf4dfa557b.png
 
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, DevilWish каза:

ПАРЧЕТО ще се казва "Парчето торта на Счетоводителката"
 

Emilia 

30 мин  · 
Ще снимам клип 🎬 на ново парче.Дано всичко е 👍🏼 и скоро ще видим заедно резултата.❤️
image.png.0788f4b08f92af2d767bc39170e10b7a.png
image.png.27ecd2524915c8e25d253fcf4dfa557b.png
 

Вчера Преслава пусна нова песен, а с тези снимки ни съобщава, че днес снима нова - НЕУМОРНА КРАЛИЦ!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Айде на циганиите… Клеопатра ще пее абитуриентски химн.

WWW.INSTAGRAM.COM

4,290 likes, 34 comments - sofi_marinova_officialApril 12, 2024 on : "Ние с Йордан Камджалов - заедно с екип от над 100 човека, тръгваме към космоса..."

 

436373169_2064844343898464_7177158804660625828_n.jpg

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

image.png.d97f9adc0111df99ca9c2a86a76b1b70.png

СюргюнСлава чукна 200 000.

Чудя се дали в новият албум ще има нови песни? Вече 12 от тях се знаят :D 
1.Беден в сърцето
2.В твоето легло
3.Улицата
4.Да й приседне 
5.От утре
6.Сладкото зло
7.Мангава тут
8.Балканско за разкош
9.Горчиви истини
10.Ако ти върна
11.Спомени
12.Мълчете си 


Подредих си ги по мои любими като ред :D Да не се окаже, че ще пусне още една нова песен, дуета с Галена и да стане албум без нови песни :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...