Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 34 минути, Willy каза:

5,7M



4,7M

 

Заслужено! През 2010 Палатка беше сочена за най-големия хит тогава и наистина се избухна най-много на нея на концерта! Може би след Палатка бяха Пия за тебе и Тихо ми пази, но двете се оказаха доста по-дълготрайни хитовете от простата Палатка, за което много се радвам! Обаче тъпото е, че подобни простотии още се толерират и то още по-прости бози като Отпусни се например.
Колкото до сравнението с Не си ме давай и Пистолет, ми първата песен е за предпочитане. Нека!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 3 певици на новото десетилетие(засега)

YouTube(video+topic) + Spotify

 

Галена

Мъко моя - 5М
По по по - 32.5М
Абракадабра - 19.2М
Горчиво - 17.5М
Ергенът - 25.9М
Името ти - 11.7М
Не си ме давай - 32.7М
ЧРД - 12.1М
WtB - 31.1M
Еуфория - 21.7M
ВНЛ - 62.1М
Ти не си за мен - 34.6М
Тръпката - 17.4М
Скандал - 26.5M
Къде беше ти Акустик - 10.2М
Къде беше ти - 19.4М
Кавала - 21.2М
Красиви лъжи - 22.6М
100 живота - 35.5М
= 459M


Преслава

Ако ти върна - 6.8М
Улицата - 17.9М
Спомени - 11.8М
Балканско за разкош - 5.8М
Мълчете си - 3.2М
Мангава тут - 23.1М
Сладкото зло - 25.5М
От утре - 13.7М
Шушанита - 1.9М
Горчиви истини - 7.3М
В твоето легло - 17.1М
Машъп 2 - 6.4М
Машъп 1 - 24.2М
Беден в сърцето - 25.1М
= 190M


Емилия

Всички 4 нови от албума - 900k
Прощавам ти - 9.7М
Джа джа - 300k
Ела хабиби - 21.0М
Машъп - 4М
Българи юнаци - 2.1М
Алкохол - 23.3М
Друг живот - 3.5М
Единствено - 16.3М
Пак ще се броиш 21.4М
Turbulence - 81.1M
Deals - 200k
На всичките в устата - 3.3М
Отиваш си - 14.9М
Джале Жадор ремикс - 116М
Джале - 55.2M 

= 373M

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FikLena каза:

Я СЕ ИЗВИНЕТЕ ВЕДНАГА! НАРИЧАХТЕ Я НАРКОМАНКА, ДАНО ДА СЪДИ ДЪРЖАВАТА И РАМАНИЯ!

 

Прокуратурата: В кръвта на Диона има следи от Нурофен.

NOVA.BG

"Това обаче не я освобождава от наказателна отговорност", категорични са от държавното обвинение

 

Само ако имаше следи от сперма в кръвта й - би спечелила моето уважение.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези дни стават 20 години, откакто разбихме теориите, че след Пайнер живот няма. Иронично, след тези 20 години още сме някъде там в играта, въпреки усилените опити да е друго. Също толкова иронично, към днешна дата вече е по-логично да си извън  останките от Пайнер.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

4ecmum PaMa3aH baūpaM!

ga 3ano4HeM geHq c I-OHoHoBu HeBo/\u.

 

IMG_6181.png

IMG_6182.png

IMG_6183.png

IMG_6185.png

IMG_6186.png

IMG_6187.png

IMG_6188.png

Всички знаем, че тези гугутки (птичи тутурутки) са проект на МОСАД за саботаж на кариерата на Юнончето! Какво, впрочем, стана с електрическта й каруца - откриха ли я?

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Този хит мигом някоя да го взима! Да предположим на коя ще отива! 

 

Това в България може да стане хит само ако го направят най-големите имена и разчупят аранжимента да бие на чалга.

Поп-аджийте ни редовно правят подобни песни и никой не ги отразява.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Това в България може да стане хит само ако го направят най-големите имена и разчупят аранжимента да бие на чалга.

Поп-аджийте ни редовно правят подобни песни и никой не ги отразява.

Нашите чалгарки са много зле, те щом чак сега осъзнаха, че арабската музика е на мода (с 2 години закъснение).  

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Andrew Cunanan. каза:

това е вторият най-голям самостоятелен женски хит за миналата година след Улицата, какво за бога пишеш????

Информация свише. Казвам ти, тия плутониеви индивиди са номер 1 по информираност. Добре, че с някои от тях станах приятел.

Казаха ми, че има купени гледания това парче. Иначе не знам до каква степен е било хит, тогава се занимавах с други неща.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, BobiTo каза:

Нашите чалгарки са много зле, те щом чак сега осъзнаха, че арабската музика е на мода (с 2 години закъснение).  

 

И то още не са го осъзнали като хората. От поне десетилетие се акцентира предимно на едно и също изтъркано и възможно най-пошло звучене от арабската и ромската гама, а то особено в страните от близкия изток има още тооолкова много нюанси. В последните години буквално само в Еуфория се усеща някакъв опит.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Нашите чалгарки са много зле, те щом чак сега осъзнаха, че арабската музика е на мода (с 2 години закъснение).  

някой да кавърдяса, незнам какво чакат. ето готов хит

стига сме слушали само тупца тупца тупца

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Olay каза:
FACTCHECK.BG

Някои от най-често употребяваните лекарства, продавани със или без рецепта, могат да дадат фалшиво положителен резултат при полеви тест за наркотици.

Иначе изгледайте и видеото с Дебора, доста си е адекватна за 2.9 промила, това означа сама да е изпила цяла бутилка водка и веднага да се е качила на волана. Тя на крака не биваше да може да стои. Най-вероятно и нейния тест ще се окаже бъгав
 

BTVNOVINITE.BG

Тя е задържана за 24 часа и ще ѝ бъде направен кръвен тест

 

Скандално! На 3 промила в кръвта човек е нормално дори да залита, а Дебора е напълно адекватна, походката й е нормална, говори нормално пред камера. Струва ми се, в този тест има някаква грешка.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Нашите чалгарки са много зле, те щом чак сега осъзнаха, че арабската музика е на мода (с 2 години закъснение).  

 

Според мен в момента има по-голямо завръщане на електронната музика, поп звученето и комерсиалния хип хоп.

На хората все повече ще започне да им омръзва от мазнотии и тежки песни. Твърде много бълване имаше от този род музика последните години.

Дори в Тикток гледах че песни на Лора Караджова и 100 Кила от преди 10+ години ги преоткриват малките.

Тук Даниел Ганев може да смачка отново всяка конкуренция, защото е мега добър в това звучене. 
Просто му трябва някой хитов изпълнител да подаде крак и да се съгласи на подобни песни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , asylum каза:

4ecmum PaMa3aH baūpaM!

ga 3ano4HeM geHq c I-OHoHoBu HeBo/\u.

 

IMG_6181.png

IMG_6182.png

IMG_6183.png

IMG_6185.png

IMG_6186.png

IMG_6187.png

IMG_6188.png

Юнона, предписала съм строга рецепта, която трябва плътно изпълнение всеки ден. 3 медикамента съм предписала. Явно е, че си спряла изпълнението на рецептата. Престани да разваляш семейства на гугутки, спри алкохола, пий лекарствата.

- Д-р Хинова

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...