Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2024)


Препоръчани коментари

Току що, Sunlight каза:

1 година Телевизия Планета-част втора дават в момента. 

Направо си е чудо да чуеш някой хитове, който не са пускани в ефир повече от 10-15 години.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Емануела е спряла да следва танцьора си в Денсинг Старс и е махнала всички тагнати постове от предаването.
Вероятно следващия епизод ще обявят, че е прекъснала участието си или ще ги изгонят с “най-нисък вот”.

Предполагах че така ще стане като започнаха да пишат клюки, че танцьора щял да напусне жена си заради нея и всички коментари, които ги сватосваха.

И без това предаването е скучно, по-добре да стои настрана от подобни скандали.

Ако има проблем може да го сменят Иван с друг. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, asylum каза:

@Gerganafen @Lelqtian 

 

Haco/\u djuHo u pa3Hu neBa4ku ❤️

WWW.INSTAGRAM.COM

bobby_star_reporters on March 5, 2024: "Няма как всеки ден, нали така? 😛 #starreporters #bulgaria #смях"

Айви - ненаситница! :heart::fuck:Неслучайно се избиват разните онлайн репортерчета да я разпитват.:heart:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

18 likes, 1 comments - ani_princess_official on March 10, 2024: "Една сбъдната мечта🙏🏻Думи не намирам да опиша за т�..."
WWW.INSTAGRAM.COM

ani_princess_official on March 8, 2024: "Честит празник,мили дами! Бъдете красиви и поддържан..."

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Толкова няма нова продукция и пак е чак 22ра :D имам туп туп бургия

Преди няколко часа беше 29та.

Изкачва се бавно. Виждам, че над нея е песен издадена преди 5 дни със същите гледания съответно предполагам, че може да стигне до 10-15 място.

Самата Райна не предизвиква интерес като име. Виж, че за 24 часа направи 25 хиляди гледания. Но в тикток сутринта имаше 210 клипове (от едно аудио) а сега са 412. Не знам за бг стандартите как е, но мисля, че като за Райна е ок.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, -A. каза:

Преди няколко часа беше 29та.

Изкачва се бавно. Виждам, че над нея е песен издадена преди 5 дни със същите гледания съответно предполагам, че може да стигне до 10-15 място.

Самата Райна не предизвиква интерес като име. Виж, че за 24 часа направи 25 хиляди гледания. Но в тикток сутринта имаше 210 клипове (от едно аудио) а сега са 412. Не знам за бг стандартите как е, но мисля, че като за Райна е ок.

туп туп бургия

Не е зле, но Райна наистина е толкова противна като образ. Почти колкото Кали.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако някоя от "големите имена" го беше кавърдисала същото, щяха да и лижат краката. Райнуш е избрала много точна песен за потенциално завръщане, но не мисля че я пуска в подходящо време.

А и реклама от нейна страна засега никаква. Да се активизира малко.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Emanuela.Carey каза:

Ако някоя от "големите имена" го беше кавърдисала същото, щяха да и лижат краката. Райнуш е избрала много точна песен за потенциално завръщане, но не мисля че я пуска в подходящо време.

А и реклама от нейна страна засега никаква. Да се активизира малко.

 

само да не се демотивира още повече от лошите коментари, а циганите ще направят гледанията и тиктоците

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Emanuela.Carey каза:

Ако някоя от "големите имена" го беше кавърдисала същото, щяха да и лижат краката. Райнуш е избрала много точна песен за потенциално завръщане, но не мисля че я пуска в подходящо време.

А и реклама от нейна страна засега никаква. Да се активизира малко.

 

За платена реклама ли говориш? Иначе не знам по какъв друг начин да я рекламира. Споделила я е по всички социални медии. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, fengergana каза:

@GSA мислим ли че @kalinajikova1113  в ютуб е Райна от друг профил. Коментарите са в нейн стил

Според мен е някой приближен до нея по-скоро. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...