Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 41 минути, Emanuela.Carey каза:

The Voice също саботират Андреа

IMG-2697.jpg

Тая кабеларка сякаш някой я гледа. С 1200 зрители на ден... Ако не беше в медийната група на НОВА, въобще нямаше да съществува. И + турнето, на което си налагат Армутлиевите изпълнители основно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, asylum каза:

@meleto !!!

И до днес не разбирам как  харесваш Екстрата :D Това доста надвишава ерата, в която съм роден...прекалено ретро.

 

 

Акана, акана... :D :D :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.03.2024 г. от 17:25, meleto каза:

Очаквам кризисен PR в капките на Стораро. Две трети от залата е празна. :D А останаха 2 месеца.

Вижда се, че не е толкова голяма звезда, че да пълни зали без реклама. 

Screenshot.png

Тръгнал е да обикаля медии. Бил е при Тото, а вчера по радио Веселина мисля.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

The Voice също саботират Андреа

IMG-2697.jpg

Тук е права, защото скъсваха Цура от въртене 2013-14, въпреки протестите, а изведнъж е голям проблем за тях да пуснат англоезичната й песен, само защото продуцира и попфолк. Песента й не е по-различна от останалите румънски денс пълнежи в ефира им.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

Анелия ще снима 3 нови клипа и има още една песен, която я бави. Да очакваме 4 нови песни!

Анелия подчерта, че работи здраво по новите си проекти и обясни: “През този месец съм организирала с моите екипи снимането на три проекта, преди това направих и още един, който задържах малко във времето. При мен тече усилена работа. Очаквайте ме  с много хубави неща и песни. Много ви обичам и не вярвайте на тези глупости, които четете”.

SIGNAL.BG

Анелия даде отпор на медийни спекулации, според които спирала музикалната си кариера. След като в последните дни се тиражираха измислици по неин адрес, които

 

Баровеца я напусна и тя започна експанзивно да пуска проекти и да ходи на участия... И после Мара нямала импакт над колежките си - всички нея копират.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

The Voice също саботират Андреа

IMG-2697.jpg

Звучи помпозно и натруфено - давала си била всичките средства , за да може да се развива България музикално?! С кое по-точно?! Курвенски клипове?! Песни на един тон с най-дженерик бийта евър, който е втръснал на всички ли?!

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Баровеца я напусна и тя започна експанзивно да пуска проекти и да ходи на участия... И после Мара нямала импакт над колежките си - всички нея копират.

Докога с шаМар ще ги сравнявашшшш, 
Докога и Ана ще замесвашшшшш?
Докога, зарязана ще я наричааааашшш?
Докога, за Любооооо ще я нервираааааш??

 

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

3,450 likes, 46 comments - ivayla_alpha on March 7, 2024: "let me remind u"

Това по някакви неразбираеми за мен стандарти трябва да е красиво ли?:blink: Потрес, лельо Иве. Пенсионирай се, че не си за пред хора вече.

 

  • Like 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , asylum каза:

Не съм го чула още. Бх до преди час на работа. Гледам сега Хелс Китчън. 

  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така не направи един дует или фючъринг (изклювам циганина Махрез от по-миналата година).

Трябва хит като Зле те чувам и Бразилка,въпреки че миналата година родните цигани играха гюбеци на Един за друг. И беше леко стратегично да се казва така,докато излъчват хетеро предаването по Нова.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тита има много сериозен проблем с произнасянето на думи. Нявсякъде "ти" звучи като "чи". И продължавам да си чувам "Шах е, шах е, той е недояла птица" въпреки че четох текста :D 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Счетоводителката дължала кариерата си на Деси Слава. 😮 
В НАП ли или Пайнер? 

 

WWW.FACEBOOK.COM

Жените:. fuckticheski_official · Оригинално аудио

 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Тита има много сериозен проблем с произнасянето на думи. Нявсякъде "ти" звучи като "чи". И продължавам да си чувам "Шах е, шах е, той е недояла птица" въпреки че четох текста :D 

И по интервюта годори все едно има *** в устата.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, DarkChild каза:

И по интервюта годори все едно има *** в устата.

Откакто не е при Криско говори с акцент навсякъде. Няма проблем, но поне в музиката й да не ч-ка, а там най-лесно се виждат проблемите :D Когато човек има диалект - най-добре се отличава в пеене. Вижда се как като има говорна девиация, как произношението куца. Не е професионално.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...