Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2024)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , pacho каза:

На теб ще ти купим летяща чиния, за да отидеш до планетата Андреа и да слушаш Hayati.

14088449_1776554972602432_5468952390122155861_n.jpg

Глория и Андрея изглеждат като наборки на тази снимка, даже Андреа е 15 години по-възрастна, много ме кефи как Паола е в бекгранда и си мисли що тея две мушами ги снимат.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , Fast каза:

Уау, Камелия за първи път ще бъде в ефира на ТВ Планета от 2015 може би, ако не броим разни лайфове и подобни по между другото.

Screenshot_20240306-204559.png

Пайнера наистина е хвърлил юздите.

От няколко месеца изорава дъното. След "Така ми го наби" нещо й стана и реши да ни го набие и на нас до дъно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аууу Бургията при Тотка... Бахти баса вади тоя на микрофона докато говори.

"Начи, нали... Пик МюзикИ" "ВеЧ си прАЙ кЙеф" "Аз съм ТонУ СтурарУ и съм сложил пИчат в тАзи музикЪ" Ехх Тунчо Тунчо не се научи да говориш български. Да та изям неграмотно копеле :D

 

  • Like 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

Ивета Костова и Тина вече са махнати от каталога на Пайнер

 

 

Ива има потенциал, но явно няма кой да я бутне малко. Не се сещам за нейна песен на която мога да се задържа повече от няколко секунди.  А Тинята и без нея можем.

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Emanuela.Carey каза:

Казах ви още когато започнаха да качват старите и клипове в социалните им мрежи, че предстои да я видим по Планета.

Не само Пайнера, ами и самата Кама явно вече толкова не я е*е нищо, че е готова да си забрави принципите и клетвите които е хвърлила по техен адрес.

Кама никога не е имала принципи. Говореше  онова, което публиката искаше да чуе. Накъдето задуха вятърът. Другото е пропаганда на Фокса.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Emanuela.Carey каза:

Ивета Костова и Тина вече са махнати от каталога на Пайнер

 

 

Не ги знаеме кои са, но честиту ❤️ Кои в днешно време иска да го свързват с пропадналия кокошарник!

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , FolkEmpire каза:

Ива има потенциал, но явно няма кой да я бутне малко. Не се сещам за нейна песен на която мога да се задържа повече от няколко секунди.  А Тинята и без нея можем.

Нека я бутнат малко, ама нека да е от по-височко.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Не ги знаеме кои са, но честиту ❤️ Кои в днешно време иска да го свързват с пропадналия кокошарник!

Сигурен съм как никой никога не е свързвал тия двете бедни никому неизвестни жени от народа с пропадналия кокошарник изобщо, за да се притесняват от подобна асоциация. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса нали нова балада щеше да пуска за рождения си ден, каква е тази акустична версия на дуета с Джордан?! Страшно е мързелива,направо не знам… толкова голям талант, а така пропилян с тъпи и излишни песни… някой спешно трябва да се заеме с нея и да й помогне с кариерата,че върви натам да е на ниво Рени не само по килограми…

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, BaGaBoNtIn каза:

Деса нали нова балада щеше да пуска за рождения си ден, каква е тази акустична версия на дуета с Джордан?! Страшно е мързелива,направо не знам… толкова голям талант, а така пропилян с тъпи и излишни песни… някой спешно трябва да се заеме с нея и да й помогне с кариерата,че върви натам да е на ниво Рени не само по килограми…

Тя каза, че ще е около рождения и ден. Не е обещавала, че ще е точно тогава премиерата. Иначе, новата версия на “Като преди” е топ. По-силна и от оригинала. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия ще снима 3 нови клипа и има още една песен, която я бави. Да очакваме 4 нови песни!

Анелия подчерта, че работи здраво по новите си проекти и обясни: “През този месец съм организирала с моите екипи снимането на три проекта, преди това направих и още един, който задържах малко във времето. При мен тече усилена работа. Очаквайте ме  с много хубави неща и песни. Много ви обичам и не вярвайте на тези глупости, които четете”.

SIGNAL.BG

Анелия даде отпор на медийни спекулации, според които спирала музикалната си кариера. След като в последните дни се тиражираха измислици по неин адрес, които

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, DevilWish каза:

Анелия ще снима 3 нови клипа и има още една песен, която я бави. Да очакваме 4 нови песни!

Анелия подчерта, че работи здраво по новите си проекти и обясни: “През този месец съм организирала с моите екипи снимането на три проекта, преди това направих и още един, който задържах малко във времето. При мен тече усилена работа. Очаквайте ме  с много хубави неща и песни. Много ви обичам и не вярвайте на тези глупости, които четете”.

SIGNAL.BG

Анелия даде отпор на медийни спекулации, според които спирала музикалната си кариера. След като в последните дни се тиражираха измислици по неин адрес, които

 

Снима три клипа наведнъж? Дано поне не са на цената на един. Вероятно ще има и дуети.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Снима три клипа наведнъж? Дано поне не са на цената на един. Вероятно ще има и дуети.

И аз мисля, че ще има дует между някоя от песните. Сигурно ще е както направи с - Любов(в), Лока, лока и Нямаш мене.... Но вече зависи дали тези песни ще са успешни. Задържала е някакъв клип във времето с нова песен? Явно първо него ще пусне? 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Време е за албум от Анелия. Последния е от 2018 година. 

И аз се надявам, но ако направи албум, най-рано през есента..... Доста песни се събират след последния албум..... от  Бръмм с Коя34? която едва ли ще я включи.... От 2018 до сега

2018:
Бръммм - с Коя 34?
Copacabana - с Димян Попов
Просяци
Подлудяваш ме - с Кирякос
2019:
Сърцето ми
Заради теб - с DJ Живко
Боли, боли - с Ави Бенеди
Гъзарка
Ти си - с Радко
2020:
Милион - с Денис Теофиков
Пие ми се
Двама
2021:
Котка
Влез, влез
2022:
Няма драма
Наранихме се
Към вратата
2023:
2024:
Любов
Лока, лока
Нямаш мене - с Константин
Не можеш да ме замениш

+ новите 4 песни - стават 26, от които 100% в албум няма да влязат Бръммм, Copacabana, Боли, боли, Заради теб, Сърцето ми,Ти си. Но ако направи двоен албум със самостоятелни песни единия диск и другия с дуети ще бъде много добра стратегия!
 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей, брей, Десси изненадващо стартира годината по приличен начин с фолклорна песен и доста приятна акустична версия на дуета... Сега ако наистина пусне и една хубава балада може и да й простим предстоящия неизбежен ромски кючек.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...