Jump to content



Малина ft. С. Маринова - С оркестър събуди мe


Препоръчани коментари

  • Отговори 40
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

  • DevilWish changed the title to Малина ft. С. Маринова - С оркестър събуди мe

Оригинала

Оф, оф! Много се радвам, че Малинаж се завърна! Ако някой прави яки и качествени кючеци, то това е тя! Надявам се, че това ще е първият хит за тази година! Да се амбицира и да прави повече песни тая година, че ми липсваше. 
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Малинаж да прави кавър на Тикток хит…

gocagHo, ga

 

Току що, DevilWish каза:

Оригинала

 

 

@Just_Me, 🤮 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

ЖИВЕЕЕЕЕЕЕМ @HIStory

Не живеем 😐 Ако ще издава нещо се очаква да е бутален проект,  каквито винаги е правила,  тия компромиси са излишни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.02.2024 г. от 17:47, asylum каза:

gocagHo, ga

 

@Just_Me, 🤮 

От коя година е версията на Гюлшен? На Ажда нашата версия за първи път я чух 2004 година? Тук намирам някаква версия от 2005 година? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

От коя година е версията на Гюлшен? На Ажда нашата версия за първи път я чух 2004 година? Тук намирам някаква версия от 2005 година? 

На Гюлшен е издадена 2004та, как си чул версията на Ажда през 2004та, като тя я записва през 2008г.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Olay каза:

На Гюлшен е издадена 2004та, как си чул версията на Ажда през 2004та, като тя я записва през 2008г.

Не е вярно. 2004 я въртяха по Планета и двете версии. От тогава си я спомнях. Аз следя поп-фолк песните от 2004 година някъде и двете версии с това видео ги излъчваха тогава, абсолютно ти гарантирам:

На турски

2008, може би имаш предвид албумът й ОФ, ОФ. Той е издаден тогава?
Може и оригинала да е на Гюлшен, но версиите на песните на Ажда са от 2004. Тази песен има много кавъри сръбски, румънски. А ние имаме 4 - Ажда, Бисер Кинг, Малина и Ая. На Кинг песента мисля, че излезе Януари?

 Коя е песента, която Ви донесе много успехи?

– Моята визитна картичка е песента “ОФ, оф”. Това е кавър, музиката е на Назан Йонджел, а българският текст – мое дело. Снимах клипа на кино лента, което е скъпо за България, но аз държа на качеството, когато работя. Режисьор на видеото е Лъчезар Аврамов. Тази песен направи голям бум. Тогава хората започнаха да ме разпознават по улиците. Отново ме върнахте в едни много красиви спомени.

WWW.BGESTRADA.COM

През 2004 записва турското парче "Of, of" по нейн текст, към което е снимет видеоклип на кинолента с режисьор Лъчезар Аврамов – синът на Богдана Карадочева. Десет дни по-късно прави промоция на клипа на басейна в хотел "Принцес”, на която присъстват много журналисти и колеги като Богдана Карадочева, Стефан Димитров, Роси Кирилова, Боян Иванов. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти гарантирай каквото си искаш, 

 

 Коя е песента, която Ви донесе много успехи?

– Моята визитна картичка е песента “ОФ, оф”. Това е кавър, музиката е на Назан Йонджел, а българският текст – мое дело. Снимах клипа на кино лента, което е скъпо за България, но аз държа на качеството, когато работя. Режисьор на видеото е Лъчезар Аврамов. Тази песен направи голям бум. Тогава хората започнаха да ме разпознават по улиците. Отново ме върнахте в едни много красиви спомени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Ти гарантирай каквото си искаш, 

 

 Коя е песента, която Ви донесе много успехи?

– Моята визитна картичка е песента “ОФ, оф”. Това е кавър, музиката е на Назан Йонджел, а българският текст – мое дело. Снимах клипа на кино лента, което е скъпо за България, но аз държа на качеството, когато работя. Режисьор на видеото е Лъчезар Аврамов. Тази песен направи голям бум. Тогава хората започнаха да ме разпознават по улиците. Отново ме върнахте в едни много красиви спомени.

Ало, дадох ти линк и говоря с факти! 2004 година излезе песента, прочети по-нагоре! Информирай се малко, преди да спориш с по-компетентен или питай, ако нещо не ти е ясно!
Прочети по-нагоре редовете в червено. Можеш да видиш. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Ало, дадох ти линк и говоря с факти! 2004 година излезе песента, прочети по-нагоре! Информирай се малко, преди да спориш с по-компетентен или питай, ако нещо не ти е ясно!
Прочети по-нагоре редовете в червено. Можеш да видиш. 

CaMama Ajda cu ka3Ba koq e aBmopkama - Nazan Öncel.🤦🏻‍♂️

 

IMG_3645.png

IMG_3646.png

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

CaMama Ajda cu ka3Ba koq e aBmopkama - Nazan Öncel.

 

IMG_3645.png

IMG_3646.png

Аз НЕ казах, че песента на Ажда е оригинал, а му написах, че и версията на Ажда е от 2004 година. Ако си спомняш, тогава много я въртяха по Планета. Дал съм линк и съм копирал в червено, даже го пише, че песента я е записала през 2004 година и е снимала видеото тогава.

WWW.BGESTRADA.COM

Ако не ти излиза, bgestrada.com

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да според грамофон наистина е снимала клипа тогава, но не виждам къде си писал с червено в тази тема.

От 22.02.2024 г. от 17:47, DevilWish каза:

Оригинала

 

 

преди 2 минути, DevilWish каза:

Аз НЕ казах, че песента на Ажда е оригинал

ОКей

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...